Котя_люлю• 26 июля 2025
Переезд из Украины в ОАЭ
Хочу переехать в ОАЭ или Катар как беженка . Европа не нравится для жизни совершенно , понятно что там никакой поддержки от государства не будет , но все же меня привлекают Эмираты . Как там с ценами если жить на постоянке ? Как с мужчинами ? Я работаю удаленно поэтому меня интересует только про жить !
175см55кг19лет (она)• 26 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Очень дорого , это в каких суммах ?
Автор, езжайте, вам там понравится
Бокс-орун• 26 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Удалено администрацией...
Баба здесь только одна,и это вы,только не дикая,а на букву ’Т’
Летчица• 26 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Очень дорого , это в каких суммах ?
Ну для порівняння - ми зараз в Туреччині і турецькі бренди там коштують в два рази дорожче
Вільний митець• 26 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Очень дорого , это в каких суммах ?
в Сумах не дорого
TANYA 0 0 0 0• 26 июля 2025
Ответ дляБабайко
С мужчинами там все отлично. Их много и они только и мечтают о наших украинских девчатах. Цены обычные, как и везде, если вам здесь хватало, то и там хватит
І відразу наших замуж кличуть і живуть потім душа в душу
Прокачую сідниці• 26 июля 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
Ага, в гаремах...))
ХуАнита• 26 июля 2025
Ответ дляЛетчица
Нещодавно там були, ось враження:
Дуже дорого
Дуже спекотно майже весь рік(в кінці березні вночі вийшли з літака - температура як у нас вночі в серпні), в серпні по вилиці йти неможливо
Кам´яні джунглі
Вікна в квартирах ніде не відчиняються
Дуже багато людей всіх національностей
Багато обмежень і правил з коньськими штрафами
Потрібно знати англійську
Якщо Вас це все влаштовує - велкам)
Дуже дорого
Кам´яні джунглі
Вікна в квартирах ніде не відчиняються
Дуже багато людей всіх національностей
Потрібно знати англійську
Якщо Вас це все влаштовує - велкам)
а есть вообще какие-то плюсы?
Котя_люлю
• 26 июля 2025
Ответ дляЛетчица
А зачем в Дубаи покупать турецкие бренды ?
Напишите сколько вы потратили за неделю если не брать покупки и тд . Рестораны / кафе / продукты
Сиджу тихенько• 26 июля 2025
Ответ дляБабайко
Видно, що ви там ніколи не були , в кожному слові брЄд
Яка мета таких коментів
хоча і автор теми , явно «недалека»
Яка мета таких коментів
хоча і автор теми , явно «недалека»
Топтунша• 26 июля 2025
Ответ дляВесотехник
А почему окна нигде не открываются?
Можливо там піщані бурі...
Жена брата Админа• 26 июля 2025
З чоловіками все ок, особливо не місцевими, зняти квартиру мегадорого, їжа дорога, клімат, для мене ок, але іншим важко. Взагалі, країна для відпочинку, як на мене.
Жена брата Админа• 26 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
В день десь 150 -200 долларів. Це скромно.
Непозбувна Бентега• 26 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Яка мета таких коментів
хоча і автор теми , явно «недалека»
Яка мета таких коментів
хоча і автор теми , явно «недалека»
Вы слово сарказм когда-нибудь слышали?
Летчица• 26 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Ніхто їх не купляв, це Вам було приведене в приклад для розуміння цін, що все коштує дорожче в два рази.
Я не калькулювала наші витрати, вони вам нічого не дадуть. Хтось їздить на таксі, хтось на метро.
По ресторанам, ми відвідали лакшері ол інклюзів 100 дол з людини (вечір можна їсти лобстери, устриці, гребінці і інші делікатеси і дорогі страви.
Сніданки були включені у вартість готельних номерів. Звичайні ресторан страва одна порція на наші гривень 800.
По житлу в Дубаї за півтори тисячі долларів навіть мікроскопічну бомжатню не зняти.
Швидше на ютюбі знайти детальну інформацію по цінам, ніж тут
Кринжова баба• 27 июля 2025
Якщо вас не бентежить утиснення прав жінок, норми ісламу, які дуже тісно вплетені в життя, неможливість легалізуватись в країні та набути права громадянина, то може вам і зайде)
Також будьте готові регулярно відчувати зверхність від місцевого населення по принципу етнічного походження. Це буде присутнє постійно в усіх життєво-побутових ситуаціях.
Клімат з травня по кінець вересня дуже жаркий і некомфортний. Якість повітря низька.
Англійська - не в усіх сферах.
Якісь плюси теж можна знайти.
Ціни - далеко не найбільша проблема цієї країни. Не дуже бюджетна, але існують і дорожчі країни.
Англійська - не в усіх сферах.
Якісь плюси теж можна знайти.