Блондинка в Законе• 26 июля в 21:44
Рибалка в Харківській області
Дівчата, можливо хтось порадить куди поїхати на рибалку бажано, щоб була можливість орендувати домік. Або просто гарне місце не для спортивної рибної ловлі 😊
Работать надо• 26 июля в 21:45
Ой були у 2012 році,дуже сподобалось.І взагалі ваше місто топ,як і люди.Жили на Міроносицькій.
Місця не знаю,возили місцеві.
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:47
Ответ дляНаташа_32
Вы рыболов?
Ну якщо можна так сказати 😅 Поки тільки вчусь але дуже подобається. Добре відволікає
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:48
Ответ дляСамоучка
Ось коли полетять дрони і ракети, тоді питайте...
Сподіваюсь сьогодні не полетять, мені вчора вистачило 😬
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:51
Ответ дляНаташа_32
Я и грибник, и немножко - рыболов. Но с войной, развлечение стало одним из способов дополнительной добычи харчей :)
Мені б простіше було просто купити рибу ніж ловити, бо досить не бюджетно це 😅
Я вже 5 вудочок купила 😝
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:52
Ответ дляНаташа_32
Я живу на границе Ровенской и Житомирской области. У нас достаточно малых речушек, где очень хорошо ловится.
То далеко, я сьогодні питала в полтавській області, колись там була з товаришами. Але там більше спортивна
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:53
Ответ дляНаташа_32
Только удочки? А амуниция?
Вудочи, оснастка, прикормка, наживка, кресло купила ось нещодавно
Работать надо• 26 июля в 21:53
Ответ дляБлондинка в Законе
Я обожнюю.Ось я з вудками сиджу.
А на третьому фото мій найбільший улов в житті.Тато тримає.
Ответ дляБлондинка в Законе
Дело в том, что эти проклятые имитаторы типа Гербера сбрасывают всякие взрывоопасные штучки. Даже у нас на Кмитове (Голубые озёра) рыбак что-то зацепил и она й****ло. Его из лодки выбросило. Повезло. Наверное что-то от кассетного Калибра осталось.
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:57
Ответ дляНаташа_32
Ого, фігово(
Я зазвичай ловлю на дальняк, то думаю якщо й зацепилось би то далеко від берега
Блондинка в Законе
• 26 июля в 21:59
Ответ дляНаташа_32
Так я тоже думала так. А потом мне показали, разлёт шариков и роликов с иголками - 50-70 метров.
😱😱😱
Блондинка в Законе
• 26 июля в 22:03
Ответ дляНаташа_32
Лучше, если есть местечко, из камышей с воды.
Поки я пробувала тільки на сіжах
В одному місці тільки з берега з камишів, але там зовсім кльову не було
Марафетчица• 26 июля в 22:33
Ответ дляБлондинка в Законе
Я вже 5 вудочок купила 😝
Тоді нащо суєту робити
Блондинка в Законе
• 26 июля в 22:33
Ответ дляНаташа_32
У Вас болотники есть?
Немає)
Не думаю, що це дуже впливає
Я в більшості ловлю на фідер
Не думаю, що це дуже впливає
Я в більшості ловлю на фідер
Блондинка в Законе
• 26 июля в 22:34
Ответ дляОтжигающая
Їдьте в Коробки
У вас немає якихось контактів?
Блондинка в Законе
• 26 июля в 22:35
Ответ дляМарафетчица
Тоді нащо суєту робити
Це я до того, що мені це не буде додаткові харчі, бо якщо б я за ці кошти пішла в магазин я б більше риби купила)
Але мені подобається процес 😍
Отжигающая• 26 июля в 22:55
Ответ дляБлондинка в Законе
У вас немає якихось контактів?
Вже нема
Але я там виросла, кожного літа з 4 місяців, в 6 років вже сама вудки робила з ліщини, ловила верховодку для котів. Тато рибалкою був, дідусь.
Подивіться в інтернеті, там працюють зараз бази відпочинку. ’Під Казачою горою’ точно працюють. Напевно зараз там людей мало, тишааааа...