Ну шо не так?• 26 июля в 22:45
Яку плитку обрати на підлогу в ванну + плануємо іі на підлогу в кухню і коридор?
Сіра-стіни,підлога?Фото додаю.Квартира під оренду.
Результат:
вже голосів:
28 (50.91%)
Ivory(світла)
19 (34.55%)
Honey(темна)
8 (14.55%)
Подивитись відповіді
Отталкивайтесь от ассортимента мебельных магазинов) к светлому дереву будет проще подобрать мебель. Всякие Юски как раз в светлом ДСП/дереве обычно делают мебель. С темным деревом замучаетесь, будете подбирать всякие тумбочки, стулья и всё будет не то по температуре/оттенку
Слобожаночка• 26 июля в 22:54
Я бы выбрала темную, выглядит дороже и более контрастно, выразительно
Бжоли-бандерівці• 26 июля в 23:02
Мені з темною поєднання подобається більше, але це може бути морока з постійним прибиранням.
Ну шо не так?
• 26 июля в 23:03
Ответ дляPrervana
Я волнуюсь больше,как светлая будет в эксплуатации на полу.
Ну шо не так?
• 26 июля в 23:04
Ответ дляП´яна вишня
На сірій не так бруд буде видно
Сіра на стіни
Стрекоза любви• 26 июля в 23:09
Теж зараз цікавлюся покриттям. Що мені порадив дизайнер, так це підібрати максимально наближений колір до природнього. У вас все ж це світліший буде. Але я б шукала щось середнє між вашими варіантами. І цікаво, як плитка в більшій розкладці виглядає
Печальки.нет• 26 июля в 23:11
Ответ дляОшеламиссимо
залийте та й усе - будь-яку поб´ють, на жаль
++Мікроцемент шикарний
Ну шо не так?
• 26 июля в 23:13
Ответ дляСлобожаночка
Так и муж говорит.Короче,совсем я запуталась)
Ну шо не так?
• 26 июля в 23:15
Ответ дляОдні думки
А сіра - це що за колекція? Мені подобається
Це Golden Tile Barcelona grey.
Одні думки• 26 июля в 23:17
Ответ дляНу шо не так?
Це Golden Tile Barcelona grey.
Дякую. А може її на підлогу? Дивлюся, вона є у форматі 60х60
Ну шо не так?
• 26 июля в 23:19
Ответ дляОдні думки
А на стіни що?Квартира маленька,не хочу цих сірих антрацитів.
Одні думки• 26 июля в 23:22
Ответ дляНу шо не так?
В мене самої ремонт на носі. Думаю, що вибрати, щоб через 15 років не виглядало застарілим - плитку я вже точно міняти не буду.
люблю_тортики• 26 июля в 23:52
Ответ дляНу шо не так?
Вы сейчас смотрите на один кусок плитки, он выглядит вроде интереснее. Но, если вы планируете выложить ей и пол в ванной, и коридоре, и кухне, получится очень много темного. Здесь была бы уместнее светлая.
Кили и Манджаро• 27 июля в 09:49
На дотик повинна бути гладка, шукайте ще, у вас шершаві під дерево, тон теж треба яскравіше деревний. Для мене темний ні, світлий теж шви завжди треба драїти. Тому оберіть ще. А та що з прожилками, не підберете малюнок.
Ну шо не так?
• 27 июля в 09:55
Ответ дляКили и Манджаро
Дякую
Ну шо не так?
• 27 июля в 10:27
Ответ дляСтрекоза любви
Так виглядає на стіні.
Та никада в жизни• 29 июля в 14:15
У нас коридор + кухня єдиним контуром - вініл (відтінок схожий до вашого темного. А ванна кімната - плитка ’біле дерево’, у вигляді паркету. Не хотіли одним тоном, виглядає чудово.
Маю сказати із власного досвіду - ніяк не відрізняється світлий ламінат та темний (як у вас на мал.) в плані прибирання - однаково видно пил, хіба що буде реально чорний.