Замулена ріка• Изменено 07 июля в 07:26
Ремонт в квартирі новобудова
Яку ви плитку (керамо граніт) обирали для ваної, туалету коридор та кухня на підлогу. Різну чи, щось нейтральне, щоб відходів було мінімально ...( бо ціни зараз космос)
Лялька в колисці• 07 июля в 07:26
Я из Италии заказывала. Мрамор.
А коллега по акции в эпицентре брала.
Что вам даст эта информация?
А коллега по акции в эпицентре брала.
Что вам даст эта информация?
Замулена ріка
• 07 июля в 07:28
Ответ дляЛялька в колисці
Я из Италии заказывала. Мрамор.
А коллега по акции в эпицентре брала.
Что вам даст эта информация?
А коллега по акции в эпицентре брала.
Что вам даст эта информация?
Яже написала, що ціни космос керамо гранит...для мене за квадрат 970 грн вийшло і це я думаю не дешево
Лялька в колисці• 07 июля в 07:30
Ответ дляЗамулена ріка
Так понятно. Я ж об этом и говорю.
Вы лучше уточните для чего вам? Какая ваша цель конечная?
Чтоб было максимально экономно?
Доль Чекомбана• 07 июля в 07:34
Різна. У коридорі під ламінат плитка, на кухні теж. Але інші нюанси по грошам більше тягнуть
Найщасливіша• 07 июля в 07:37
На первому поверсі білий керамограніт під мармур по усій площі без порогів. Більше такий би не купила .
АгатаХристя• 07 июля в 07:41
Ответ дляНайщасливіша
Чому
Love_Love_Love_• 07 июля в 07:48
Ответ дляЗамулена ріка
І що?
Єдина Країна• 07 июля в 07:49
Два санузла и в каждом по два вида плитки. Выбирали ту что нравится, а не ту что дешевле. Это такой материал, который скоро не поменяешь, поэтому экономить не стали.
Нафаня Маня• 07 июля в 07:54
Зависит от того как эта плитка впишется в общий вид.
В коллекциях, иногда, есть разные оттенки(например, в кухню и коридор одну, а в ванную другую).
Я бы больше смотрела на то насколько плитка ровная и чтоб без заокругленых краёв была(визуально шире шов будет, а если ещё и плитка кривая...).
* сейчас тоже в процессе выбора(будет однотон, без декора, но по 2 вида в сан.узлах, оттенки разные), но выбора у меня ещё меньше - муж плиточник
Пульт от линолеума• 07 июля в 08:24
На полу плитка одинаковая в санузлах и кухне, без порогов. В санузлах на стенах тоже.
Тракторні війська• 07 июля в 08:34
83м2 квартира. закуплена плитка керамогранит на всю площадь. под дерево.но выкладка не ламинат а старый паркет. 1 комнату до войны успели сделать. балдею. остальное ждет своей очереди
в реале плитка светлее, золотистого теплого оттенка. и выглядит как на интерьерном фото.
Глаголиця• 07 июля в 08:47
43 м.кв
Вся підлога одним контуром плитка дощечка під дерево, викладена ялинкою. Гарно виглядає. Не скажеш, що дешева)
Купували місяць тому за 300 грн за м.кв
Як_наготую...• 07 июля в 08:56
Ответ дляТракторні війська
Вы ее отмыть попробуйте
Такая плитка всегда грязная.
Як_наготую...• 07 июля в 09:01
Щоб було менше відходів треба нормального плиточника з шліф.машинкою і завчасно зробити розкладку.
Чисто візуально краще одним контуром однакова плитка, наприклад, санвузли, коридор, кухня. Формат 120*60 я б на підлогу не брала, краще 80*80, 90*90, 60*60.
Якщо хочете зекономити, то пошукайте оптові склади.
Глаголиця• 07 июля в 09:08
Ответ дляЯк_наготую...
Вы ее отмыть попробуйте
Такая плитка всегда грязная.
плитка дощечка гарно миється звичайним роботом пилососом, так що це лише ваш негативний досвід
Тракторні війська• 07 июля в 13:02
Ответ дляЯк_наготую...
Вы ее отмыть попробуйте
Такая плитка всегда грязная.
отлично моется. просто надо подобрать правильную швабру. а не тряпкой елозить.
Красота неземная• 07 июля в 13:25
В мене коридори і кухня один вид плитки. В 2 санвузлах різні. Ванна кімната позіціонірується як дівчача, ним користуємось удвох я з кішкою, він і зроблений в дівчачому декорі. Інший-душова для чоловіка, там більш брутальний декор і плитка теж інша. Хоча була можливість купити однакову плитку на всі помешкання, але я люблю різноманіття. В цілому всі кольори спокійні, присутні у всіх приміщеннях квартири і перекликаються один з одним. Я не жалкую що зробила різними матеріалами оформлення.
Красота неземная• 07 июля в 13:34
В іншій квартирі, однокімнатній, скрізь на підлозі однакова плитка, забрала всі залишки в магазині і її трішки не хватило. Тому в прихожій є вставка з іншої плитки у вигляді ’килимка’