Замулена ріка• Изменено 07 июля в 07:26

Ремонт в квартирі новобудова

Яку ви плитку (керамо граніт) обирали для ваної, туалету коридор та кухня на підлогу. Різну чи, щось нейтральне, щоб відходів було мінімально ...( бо ціни зараз космос)
Бензопирен• 07 июля в 07:26
Ванна- одну, в коридор кухня- іншу.
Лялька в колисці• 07 июля в 07:26
Я из Италии заказывала. Мрамор.
А коллега по акции в эпицентре брала.
Что вам даст эта информация?
автор Замулена ріка • 07 июля в 07:28
Ответ дляЛялька в колисці
Я из Италии заказывала. Мрамор.
А коллега по акции в эпицентре брала.
Что вам даст эта информация?
Яже написала, що ціни космос керамо гранит...для мене за квадрат 970 грн вийшло і це я думаю не дешево
Робот Вертер• 07 июля в 07:28
Везде разная.
Лялька в колисці• 07 июля в 07:30
Ответ дляЗамулена ріка
Так понятно. Я ж об этом и говорю.
Вы лучше уточните для чего вам? Какая ваша цель конечная?
Чтоб было максимально экономно?
Доль Чекомбана• 07 июля в 07:34
Різна. У коридорі під ламінат плитка, на кухні теж. Але інші нюанси по грошам більше тягнуть
Найщасливіша• 07 июля в 07:37
На первому поверсі білий керамограніт під мармур по усій площі без порогів. Більше такий би не купила .
АгатаХристя• 07 июля в 07:41
Ответ дляНайщасливіша
Чому
АгатаХристя• 07 июля в 07:42
У меня везде разная и в коридоре ламинат
Щедрик ведрик• 07 июля в 07:43
Обирала різну і не дешеву. Чим вам це допоможе?
Голубая фишка• 07 июля в 07:43
Везде одинаково под дерево единым контуром
Эт вернячОк• 07 июля в 07:44
В мене коридор, ванна- одна, кухня-інша. У мами всюди одна.
Love_Love_Love_• 07 июля в 07:48
Ответ дляЗамулена ріка
І що?
Єдина Країна• 07 июля в 07:49
Два санузла и в каждом по два вида плитки. Выбирали ту что нравится, а не ту что дешевле. Это такой материал, который скоро не поменяешь, поэтому экономить не стали.
Нафаня Маня• 07 июля в 07:54
Зависит от того как эта плитка впишется в общий вид.
В коллекциях, иногда, есть разные оттенки(например, в кухню и коридор одну, а в ванную другую).
Я бы больше смотрела на то насколько плитка ровная и чтоб без заокругленых краёв была(визуально шире шов будет, а если ещё и плитка кривая...).
* сейчас тоже в процессе выбора(будет однотон, без декора, но по 2 вида в сан.узлах, оттенки разные), но выбора у меня ещё меньше - муж плиточник
Мяо мой мяо• 07 июля в 07:55
Пульт от линолеума• 07 июля в 08:24
На полу плитка одинаковая в санузлах и кухне, без порогов. В санузлах на стенах тоже.
Тракторні війська• 07 июля в 08:34
83м2 квартира. закуплена плитка керамогранит на всю площадь. под дерево.но выкладка не ламинат а старый паркет. 1 комнату до войны успели сделать. балдею. остальное ждет своей очереди
https://epicentrk.ua/ua/shop/plitka-cersanit-suaro... в реале плитка светлее, золотистого теплого оттенка. и выглядит как на интерьерном фото.
Глаголиця• 07 июля в 08:47
43 м.кв
Вся підлога одним контуром плитка дощечка під дерево, викладена ялинкою. Гарно виглядає. Не скажеш, що дешева)
Купували місяць тому за 300 грн за м.кв
Як_наготую...• 07 июля в 08:56
Ответ дляТракторні війська
Вы ее отмыть попробуйте Такая плитка всегда грязная.
Як_наготую...• 07 июля в 09:01
Щоб було менше відходів треба нормального плиточника з шліф.машинкою і завчасно зробити розкладку.
Чисто візуально краще одним контуром однакова плитка, наприклад, санвузли, коридор, кухня. Формат 120*60 я б на підлогу не брала, краще 80*80, 90*90, 60*60.
Якщо хочете зекономити, то пошукайте оптові склади.
Глаголиця• 07 июля в 09:08
Ответ дляЯк_наготую...
плитка дощечка гарно миється звичайним роботом пилососом, так що це лише ваш негативний досвід
Тракторні війська• 07 июля в 13:02
Ответ дляЯк_наготую...
отлично моется. просто надо подобрать правильную швабру. а не тряпкой елозить.
Красота неземная• 07 июля в 13:25
В мене коридори і кухня один вид плитки. В 2 санвузлах різні. Ванна кімната позіціонірується як дівчача, ним користуємось удвох я з кішкою, він і зроблений в дівчачому декорі. Інший-душова для чоловіка, там більш брутальний декор і плитка теж інша. Хоча була можливість купити однакову плитку на всі помешкання, але я люблю різноманіття. В цілому всі кольори спокійні, присутні у всіх приміщеннях квартири і перекликаються один з одним. Я не жалкую що зробила різними матеріалами оформлення.
Красота неземная• 07 июля в 13:34
В іншій квартирі, однокімнатній, скрізь на підлозі однакова плитка, забрала всі залишки в магазині і її трішки не хватило. Тому в прихожій є вставка з іншої плитки у вигляді ’килимка’
Найщасливіша• 07 июля в 15:20
Ответ дляАгатаХристя
Чому
Бо треба прибирати по 5 разів на день.