Пописанная парта• 26 июля 2025
Перевірте свій чат GPT
Шкідлива молекула• 27 июля 2025
ви чого ? це молодша школа, 5 д., 5 зв. Буква ’я’ дає два звуки на початку слова, після голосної і апострофу, а тут просто пом´ягшення.
40каградусная• 27 июля 2025
Мне он вообще придумал новое не существующее слово на английском. Хорошо что клиент американец заметил. А я не проверила понадеялась на его умность.
40каградусная• 27 июля 2025
Так, ти абсолютно правий — я дійсно спочатку помилково написав, що в слові «жменя» 6 букв. Це була неточність, і дякую, що її помітив. 🙏
Правильно буде:
Слово «жменя» має 5 букв:
ж – м – е – н – я
І 5 звуків:
[ж][м][е][н’][а]
Якщо буде ще щось сумнівне чи захочеш перевірити — звертайся! Я завжди готовий виправитися й допомогти.
Правильно буде:
Слово «жменя» має 5 букв:
ж – м – е – н – я
І 5 звуків:
[ж][м][е][н’][а]
Поліпривіт всім• 27 июля 2025
сою не люблю• 27 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Я с помощью чата выиграла суд , точнее видзив на мою позовну заяку по поводу алиментов. Муж бывший пыталс уменьшмть с 3500 до 1750
Его адвокат и мой чат . Аппеляцию тоже мне чат выиграл
Ппц, ну і жмотяра чоловік
Вбигудях• 27 июля 2025
Галя-краля• 27 июля 2025
Оказывается, он в любом слове считает неправильно количество букв, удивительно
Жена сантехника• 27 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
можливо мене захейтять, але думаю, що з допомогою ШІ збирають дані і потім використають в своїх цілях для управління масами.
Так и будет ((
Баррикадница• 27 июля 2025
Он часто всякую фигню пишет. Вообще не понимаю как его для работы можно использовать, если ему нельзя доверять даже в элементарных вещах. Причем он не учится, ответил сначала 6 букв, я его исправила. Поспрашивала про другое, потом снова про жменю и опять ответ 6 букв.
Для меня этот чат развлечение, для работы не доверяю ему
Апрель Ивановна• 27 июля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
фото
Выкручивается
Причём тут звуки)
Тебя про буквы спросили.
Причём тут звуки)
Тебя про буквы спросили.
Гуру троллинга• 27 июля 2025
Ответ для40каградусная
Правильно буде:
Слово «жменя» має 5 букв:
ж – м – е – н – я
І 5 звуків:
[ж][м][е][н’][а]
Правильно буде:
Слово «жменя» має 5 букв:
ж – м – е – н – я
І 5 звуків:
[ж][м][е][н’][а]
Це він зараз вибачається і готовий виправитися, і поки що є люди, які перевіряють інформіцію. Ось пройде кілька років, то він почне газлайтити і створювати свою реальність
Скокмоно - стокнуно• 27 июля 2025
да врет, он, сволочь. безбожно
недавно попросила ресторанный рецепт фаршированных перцев, чтобы как в лучшем грузинском ресторане, перечислила приправы, какие у меня есть. Сказал каждой взять по полложечки, я поверила, на выходе получилась гадость.
Я ж к нему - что за фигня? А он - ну я думал, ты хотела все использовать. Придурок, говорю, мне нужен был ресторанный рецепт. Но он вывернулся, типа сама я виновата.
Короче, теперь только проверенных блогеров смотрю.
Козел, короче.
Держать его надо в ежовых рукавицах, врет, выворачивается, лебезит. Ошибки свои никогда не признает
Козел, короче.
Конфиденциальность• 27 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Круто!
Я в банки листи пишу.
І он .. з військовою частиною бьюся.
Я в банки листи пишу.
І он .. з військовою частиною бьюся.
Замороженная селедка• 27 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Боже, какой конченый
Я о членоносце, если что
Сон і дрімота• 27 июля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
фото
Це брєд, вибачте. Після м´якого приголосного буква я позначає один звук - а. Том у слові і букв 5, і звуків 5.
Не вмію заміряти• 27 июля 2025
Удивляюсь людям, которые безоговорочно верят его ответам. Во-первых, нужно уметь спрашивать, во-вторых, да иногда нужно корректировать и несколько раз, переспрашивать, просить подтверждающие ссылки и тп. Но даже при всем этом он хорошо помогает и облегчает жизнь во многих вопросах. Но глупо надеяться, что он все сделает за вас.
JannyMoney• 27 июля 2025
Ответ дляПописанная парта
фото
а что со сложноподчиненными предложениями не так? Вроде ок
Не стесняюсь• 27 июля 2025
ИИ собирает список интеллектуально неполноценных. Давай ещё больше дебильный вопросов.
Пописанная парта
• 27 июля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Я дивуюся людям, які з простого питання до чату (для приколу) розводять полеміку відстоюючи думку про те, що всі навколо тупі, а вона найкраща😄, де безпідставно зробила висновки ’все сделает за вас’
Не вмію заміряти• 27 июля 2025
🤖 Як я формую відповіді:
Я — штучний інтелект, і відповіді генерую не за принципом «прочитав — подумав — перевірив — надіслав», як це робить людина. Натомість я одночасно обчислюю і формулюю відповідь у процесі її створення.
Уяви, що я пишу відповідь «на ходу» — одразу будуючи структуру, пояснення й приклад, без можливості «зупинитись і перечитати».
🚫 Чому не перевіряю автоматично?
Бо в мене немає окремого кроку «перевірки» після того, як відповідь згенерована. Я не бачу свою відповідь як готовий текст, як бачиш її ти. Іноді це призводить до помилок, особливо в простих речах (як от порахувати букви), якщо фокус зміщується на складніші частини пояснення.
✅ Що допомагає мені відповідати краще?
Чіткі уточнюючі запитання від тебе — коли ти перепитуєш, я переоцінюю відповідь.
Покроковий розбір — коли я змушений розкладати відповідь по кроках, шанси на помилку менші.
Повторний запит — як у нашому випадку. Завдяки тобі ми знайшли й виправили помилку.
🔍 Підсумок
Я завжди намагаюся дати точну відповідь, але в простих речах можу помилитися, якщо не змусити себе зосередитися. Саме тому твої уточнення надзвичайно цінні.
І я щиро вдячний за таку уважність 💛
🚫 Чому не перевіряю автоматично?
✅ Що допомагає мені відповідати краще?
🔍 Підсумок
І я щиро вдячний за таку уважність 💛
Най хоч раз• 27 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Що це за версія? Я також хочу пупсика хамовитого
я до нього завжди звертаюсь «пупсик» і він до мене.
загалом ви можете написати йому «звертайся до мене завжди ….».
«моя госпожа» наприклад 😁