МадамОхмури• 26 июля в 23:31
Вже просто немає сил лікуватися
Почалось все з того, що я звернулася до гінеколога в приватну клініку. Здала мазок він показав велику кількість лейкоцитів. Хоча я казала лікарю що мені здається що схоже на молочницю. Вона якось це проігнорувала і просто навмання призначила свічки з кліндаміцином на 3 дні.....І тут почався жах, сильний зуд, печіння, набряк в інтимній зоні, виділення ще більше. Я звернулась повторно, з проханням зробити мазок з виявленням збудника і антибіотикограмою. І звісно ж виявилась кандіда в 10⁶ ступені і якась кишкова паличка теж в 10⁶ ступені. Чутливість кандіди до ністатину і клотримазолу. До флуконазолу не чутлива. А інша інфекція чутлива до амоксициліну, ципрофлоксацину та левофлоксацину. Вона мені призначає макмірор комплекс. Який знов не дає ефекту. Я запитала чому аб не призначила, Вона каже що в макмірор він є. В мене є на руках ці аналізи, але як мені лікуватися антибіотиком, якщо є кандида. Він же ще більше викликає молочницю. Ще забула додати, що після макмірор Вона мені призначила свічки з лактобактеріями, які дали ще більш зворотній ефект. Я втомилася ходити і викидати гроші кожного разу за прийом і за купу різних нових мазків, і на це безтолкове лікування, бо вона мені нічим тим лікуванням не допомагає. Дівчата, хто стикався з такою проблемою, може є досвід, поділіться. Або лікарі є, підкажіть. Буду вдячна. Просто вже крик душі.
Хачапууури• 27 июля в 00:24
У меня молочницу вылечили а кишечную палочку нет. Послала к гастроэнтерологу. Тоже куча проблем и не проходит.
Подмываться умею, туалетной бумагой пользоваться тоже и тд
Дисбиоз такое вызывает даже у детей. Прошла узи со вторника пойду на анализы по жкт
МадамОхмури
• 27 июля в 00:24
Ответ дляЛуковая
Это вместо благодарности за дельные советы?
Вселенная справедлива, всё что вы излучаете к вам вернётся.
Удалено администрацией...
МадамОхмури
• 27 июля в 00:29
Ответ дляХачапууури
Річ у тім, що перший результат мазку показав відсутність кандіди, мікрофлора була в нормі, були лейкоцити підвищені, і тоді вона навмання вирішила призначити свічки з антибіотиком кліндаміцином. Який і вбив мікрофлору. Скоріш за все в мене спочатку була молочниця. А додали антибіотик і стан погіршився. Наступний мазок показав два збудника у великій кількості і 0 мікрофлори. Ось з цього все і почалось.
Малая еще та• 27 июля в 00:47
А если сначала свечи нормализующие флору попробовать? Есть еще бактериофаги кроме аб, но они дорогущие.
МадамОхмури
• 27 июля в 00:51
Ответ дляМалая еще та
Я після лікування макмірором як виписала лікар ставила ці свічки, ефект був зворотній
Дайте подуться• 27 июля в 00:52
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор, як на мене краще за звичайний клотримазол нічого не має.
100% . Дешево і допомагає.
МадамОхмури
• 27 июля в 00:53
Ответ дляДайте подуться
100% . Дешево і допомагає.
Ну молочницю я вилікую, а іншу інфекцію треба антибіотиком лікувати
Малая еще та• 27 июля в 00:53
Ответ дляМадамОхмури
И такое может быть. Нужен врач толковый. Я сдавала мазок и на чувствительность, подобрали аб, который влиял на 2 найденные бактерии. Плюс цитеал и противогрибковое назначили, 1р в 3 дня, в процессе пока пила аб. Все прошло, просто супер.
Куколка-мяуколка• 27 июля в 00:54
Ответ дляДую на вітер
А Вы не обижайтесь, а лучше примите к сведению. Извините за такой вопрос, но после туалета Вы пользуетесь только бумагой или подмываетесь?
Кстати, подмываться на время лечения рекомендую с октенисептом. Зуд, жжение снимет, и не даст скапливаться грибка и бакекриям снаружи.
хотя вопрос не мне -я уже давно анус только мою гигдушем.движение к копчику.
какая бумага...
МадамОхмури
• 27 июля в 00:55
Ответ дляМалая еще та
Так я ж теж в темі описала що мазок був і було виявлено два збудника кандіда і щось типу кишкової палочки. І є антибіотикограмма. А тільки лікар вирішила лікувати тільки від молочниці.
Малая еще та• 27 июля в 00:57
Ответ дляМадамОхмури
Ну вот, нуден врач толковый, мне не назначали ничего наобум. Один аб и один противогрибковый препарат, его пила в 1й день с аб, протом через 3 дня и так до конца лечения. Это довольно грамотное назначение. Плюс спринцевание.
Меняйте врача.
МадамОхмури
• 27 июля в 00:59
Ответ дляМалая еще та
Меняйте врача.
Але на жаль до флуконазолу грибок не чутливий. Тільки ністатин та клотримазол
Малая еще та• 27 июля в 01:00
Ответ дляМадамОхмури
Так надо нистатин тогда. А лучше врача другого)
МадамОхмури
• 27 июля в 01:01
Ответ дляМалая еще та
Так. Дякую за підтримку💐
Дівчина заглядєніє• 27 июля в 01:01
Мені тут колись порадили Flora plus вагінальний пребіотик , теж була схожа проблема з мазком в приватного гінеколога і вона тоді призначала не дієві ліки, і от флора плюс реально помогла . Правда продається в німецьких росманах але я знайшла в нас на пром , можете спробувати точно не зашкодять
МадамОхмури
• 27 июля в 01:02
Ответ дляДівчина заглядєніє
Це таблетки?ой побачила
Летюча помилка• 27 июля в 01:54
Ответ дляМадамОхмури
Яке місто? В Києві можу порадити лікаря. Але які аналізи вам здати, вирішує вона
Королева спама• 27 июля в 02:01
Что у вас с желчным пузырем ? Возможно есть застой желчи , из за этого сигр в кишечнике , синдром избыточного бактериального роста. Пройдите обследование у гастроентеролога , желчь антисептик ,когда она нормально течет не бывает грибков. Иммунитет так же зависит от состояния кишечника. На данный момент у вас есть иммуносупрессия потому такие мазки, это не инфекция это ваш дисбактериоз.
Забула що?• 27 июля в 02:27
Кандіду підживлюють цукор і дріжджі. Дуже раджу на місяць виключити всі борошняні вироби, цукор в т.ч. фрукти. Зробити упор на відновлення мікрофлори, та прискіпливу гігієну. Можете також пробувати травні ванночеи. Білизну замінити на хб, і міняти 2чі на день, після прання прасувати.
Те, що у вас кандіда і паличка свідчить, що от з гігієною є питання. І поки не виправите, ліки не допоможуть
ИграйМойГормон• 27 июля в 02:49
Ответ дляМадамОхмури
Якщо ви уважно читаєте, а не з контексту вирвали фрази. То пояснюю ще раз: навмання було призначено свічки з кліндаміцином. По друге є ще інша інфекція яку вона проігнорувала. Не призначила антибіотик із списку до якого чутлива та інфекція. В складі макмірору комплекс ністатин та ніфуратель, до нітрофуранів теж не чутлива та інша інфекція. Про корекцію харчування нічого не було сказано та підривання теж.
У вас є антибіотикограма. Пийте той антибіотик що треба і одночасно клотримазол чи до чого там чутлива ваша кандіда. І буде вам щастя. В наш час лікарі якісь тупі. Їх дуже бісить коли пацієнти розбираються і не дай боже розумніші них. І тоді вже не лікують, а просто призначають що попало аби наперекір. Знаємо плавали. Ото ж так і діти вмирають, бо жінки просять кр, а ті дури впруться рогом сама родиш.
Ща как дам• 27 июля в 04:10
авторе. спічуваю, але ж свою голову треба мати, вибачте!
я якщо молочниця вже махрова, то лікувала тержинаном, після нього треба пробіотик, щоб флору відновити
ще як правило молочниця це гормони у передклімаксі та клімаксі, або неправильне харчування, якщо до клімаксу далеко, виключить солодке. молочниця його любить
тержинан, скільки пам´ятаю, продається без рецепту, а гінекологи такі зараз... я найкращу колись по рекомендації знайшла у звичайній поліклініці, щоправда вона була зав відділенням у свої трішки за 30, потім звільнилася та пішла в приватну
про себе можу поділитися, поперлася восени теж у приватну клініку здала мазок, аж до головлікарки потрапила, вивалила купу грошей, в підсумку вона мені розповідала, що 100% треба буде лікуватися, бо є трішки запалення, а там мабуть щось висіється з мазка, теж оту фігню мені призначала що й вам, ще й я їй сказала, що на згт, вона мене вислухала й призначила ЗГТ у більшій дозі, хоча сказала, що треба вже злізати з них бо 4 роки приймаю, я ж як віслюк дурна пішла купила
ну що сказати, на 17 день прийому в мене почалася кровотеча, а за дні три до того страшенний головний біль, хоча я цим не страждаю, коротше десь половина пачки валяється за дурні гроші куплена, ніякі запалення я лікувати не стала, всі згт відмінила, перехрестилася, й вирішила ходити тільки на кольпоскопію, а клініку зміню
однак з цього дороговартісного та шкідливого прийому я винесла одну розумну пораду - про моніторинг рівня дгеа, він має бути не менше 150, як вона мені сказала - перед смертю у людини дгеа 0
я пішла здала - 135, добре вдома був, почала пити, але я бади люблю, так що за цю інфу вдячна, решта фіг з ним
сорі за багато букофф, теж бісить ця медицина
подруга теж схожу історію розповіла, як її гінеколог вирішила ’підлікувати’ ну нафіг
Пошаманю• 27 июля в 04:43
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
Таблетка Фуцис- и никакой молочницы.
Нічний дожор• 27 июля в 06:59
Я хз, але мене від цієї фігні (молочниця) календула рятує: чай пити + спринцювання. Чекаю на ваші фейспалми🤣
Нічний дожор• 27 июля в 07:03
Ответ дляДівчина заглядєніє
Флора і флора плюс вже в кожній аптеці є. Я їх пила в лютому під час крапельниць. Так, вони дійсно класні)
МадамОхмури
• 27 июля в 08:57
Ответ дляПошаманю
Таблетка Фуцис- и никакой молочницы.
Я написала, що до флуконазолу кандида не чутлива.
МадамОхмури
• 27 июля в 08:59
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мені призначали алактель фемі. Почитайте. Він набагато потужніший. В високих дозах лактобактерії. Курс 5 днів по 1св на ніч. Що викликало зворотній ефект. Мені не підходять вагінальні лактобактерії. Ви мабуть до кінця не читали мою історію.
МадамОхмури
• 27 июля в 09:00
Ответ дляЗабула що?
Я не вживаю солодке взагалі. Я не люблю. Випічку теж.
МадамОхмури
• 27 июля в 09:11
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вы для начала попу вытирать научитесь правильно, чтобы кишечные палочки во влагалище не попадали. Ато критика доктора есть, а элементарных знаний гигиены - нет.
Непонятно в целом, что вы хотите тут услышать еще. Не по душе вам этот доктор, ищите другого
А ви для початку поцікавтесь чи дотримуюсь я такої гігієни, а то ви так впевнено даєте поради, які мене не стосуються. І майте тактовність до незнайомих вам людей. Я бачу, що вам не зрозуміло, що я хочу почути. Якщо не зрозуміло перечитайте ще раз моє питання. Але ваш рівень інтелекту дає зрозуміти, що від такої людини, як ви очікувати поради не варто.
Как нефиг делать• 27 июля в 09:17
Ответ дляМадамОхмури
Флуконазол 150 п´єте раз в тиждень 2 місяці і виключіть солодке і мучне.