Кумедна• 26 июля 2025
Їжа в автобус на добу
Дівчата, може щось підкажете )
Дитина їде в Болгарію на автобусі.
Так, зупинки на заправці будуть, але ж хот доги не найкраще їжа на добу та і не завжди на весь автобус тих сосисок вистачає.
Знаю, що у багатьох величезний досвід таких поїздок.
Поділіться лайф хаками, будь ласка.
Про сублімовану їжу знаю.
Горішки, банани - це йому на один перекус.
Одразу кажу, що хлопець підліток, їсти хоче завжди 🤣
Дитина їде в Болгарію на автобусі.
Поділіться лайф хаками, будь ласка.
Про сублімовану їжу знаю.
Регионщица• 27 июля 2025
Я останнім часом запікаю лаваші з різними начинками. Добре зберігається в дорозі, без ’ароматів’, зручно їсти
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вы отправляли детей сутки ехать из Украины? Нет. На границе может случиться что угодно, автобус вон недавно среди поля подписался, дети ждали 12 часов следующего. Еду и воду нужно давать с собой всем и взрослым и детям. Не стройте из себя супермаму
Так, відправляла, ще до війни. Діти їхали з тренером, який всим цим займався.
Тому маю досвід того, як це повинно відбуватися, якщо організатор дбає про тих, кого везе.
Звоночек• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Не любить пюрешки
От і я переживаю, щоб їжа не зіпсувалася по такій спеці та й не смерділо на весь автобус.
Візьміть в атб чи сільпо рябчика - висушене філе куряче. Ідеально в дорогу.
Зразу їсти я б дала бутербоди з відбивною, овочі цілі.
Яблука банани, йогут,є в таких м´яких пачках як майонез
На потім рябчика, горіхи, сухофрукти, фрукти. Доречі в сільпо є ще сир висушений.
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Никуда она не отправляла, иначе бы не говорила этот бред ((
Я даже когда едем машиной, всегда бросаю лишнюю воду и что-то сухое из еды.
Это дорога, может быть что угодно.
А автобус и подавно.
Это дорога, может быть что угодно.
А автобус и подавно.
Ви вже холодильник купили для своєї грудноі 14 дитинки?
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Несчастная женщина ))
Уймитесь уже
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Несчастная женщина ))
Уймитесь уже
Може все ж таки краще зайнятися собою і своєю дитиною, ніж мною?
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Да кому вы нужны?
Налитое яблочко• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Не любить пюрешки
Ще не забувайте про перетин кордону. Він не провезе купу продуктів, але в них і сенсу немає..
Звідки він їде? Прорахуйте так, щоб все м´ясне з´їв ще до кордону.
Можна взяти половину різаного батону, порізану салямі у вакуумі, кабаноси, яблука, банани, печиво різне без кремів, енергетичні батончики, воду. Всього в міру.., без фанатизму.
І кошти на картці для покупок на зупинках. Всі будуть їсти там, і він буде їсти).
В автобусі буде кондиціонер, спеки не буде.
Подушку туристичну йому хорошу купіть, це важливіше, ніж їжа)
Це міжнародний збірний автобус (по маршруту) чи їде своєю організованою групою? Групи, як правило, десь зупиняються нормально поїсти.
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Організована група
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Да кому вы нужны?
Ну мабуть вам, якщо ви все ще не зайнялися собою
люблю_тортики• 27 июля 2025
Ответ дляНеГолосую
На самом деле, это только поляки так лютуют. На других границах на мясо в бутербродвх смотрят совершенно спокойно, потому что они видят, что это человек везёт для себя, это еда в дорогу. Запакованные колбасы и сало, конечно же, запрещены и можно получить штраф. А нарезанная колбаса, мясо и т.д. - без проблем.
Не только поляки, я выше бросила ссылку на фб, там ’красота’ на словацкой границе
Налитое яблочко• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Організована група
А у Вас є план подорожі? Вони б повинні були вказувати де і коли будуть зупинятись на обід чи вечерю.
Мої часто їздять і на значно більші відстані. Не переживайте, все буде ок. Величезну частину дороги діти сплять.
Налитое яблочко• 27 июля 2025
Ответ дляНеГолосую
Поляки також часто пропускають персональний перекус. Так само, як на інших кордонах часто не пропускають. Це все від людини залежить, тут не вгадаєш.
Скоро_вчера• 27 июля 2025
Їхала восени рейсовим автобусом з Румунії, хлопчик пішов по хот-дог на заправку, а водій сів і поїхав. Поки до нього докричались, що немає пасажира, поки він став. Хлопчик біг за автобусом довгенько, так як це автобан і ніхто назад за ним не їхав.
Звичайно, це рейсовий автобус, а не на замовлення, але я тепер беру їжу з собою. Краще так ніж залишитись в полі без речей.
По темі, прошуто, протеїнові батончики, картопля ломтиками в духовці. На перший прийом їжі творог або йогурт.
Боули з салатом Цезар ( соус окремо) чи рис + курка
Пакую в контейнери + одноразову виделку. Все чисто, смачно, ситно
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Поки не давали план.
Ще тиждень
Дякую
Ще тиждень
Дякую
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ дляLizavel
И ничего не даёте из еды,я правильно понимаю? Вообще ноль,деньги и все?)
А потім її бубочка дивиться голодними очима на інших.
І робить вигляд, що не голодний чи обожнює чіпси.
Минулого року в поїзді такий був, нічого не взяв з собою, але від домашньої їжі інших не відмовлявся.
Чогось не купив у вагоні нічого
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляLizavel
Питання було в іншому.
А вище писала про те, що мої діти беруть в далекі поїздки
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляКумедна
Чогось не купив у вагоні нічого
Удалено администрацией...
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Налитое яблочко• 27 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ага, мої їхали в Фінляндію, то в них в автобусі тоже такий хлопчик був. Всі з ним їжею ділились, бо він був голоднющий. Мама вирішила, що якщо організаторами запланований обід в корчмі в Любліні, то все ок, всього 150 км їхати, можна і перечекати. А автобус на польському кордоні на 13 годин застряг
Ответ дляКумедна
Боже, звідки стільки злості в дівчатах?
Ви ж мами…
Спишу це на спеку та на те що дехто ще не подорослішав.
Сидіть дома і гризіть свої нігті далі.
Всім адекватним щиро дякую за поради.
Гарних подорожей вам і вашим дітям
Ви ж мами…
Сидіть дома і гризіть свої нігті далі.
Всім адекватним щиро дякую за поради.
Гарних подорожей вам і вашим дітям
Відбивні заморозьте. Хліб, овочі. Сир нарізний. Печиво, горішки.
Вероятненько• 27 июля 2025
Ответ дляДобротная
Я судочки з мʼясом та ковбасою ще в морозилку ставлю, якщо довга дорога. Точно за добу нічого не зіпсується.
Але й пару звичайних лишаю, щоб зразу їсти.
У мене також підліток, в вересні 14 буде.
Вдома поїли. Не встигли виїхати — мама, я голодний.
У підлітків включається якийсь механізм- як тільки сіли у потяг/автобус - зразу хочуть їсти.
Кумедна
• 27 июля 2025
Ответ дляВероятненько
А він у них хоч колись відключається?
Мій ранком з кімнати приносить купу тарілок, банку від йогурту 🙈
Так враження, що їсть і вночі
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
😂😂😂😂
Дякую за турботу, але моя дитина не має жодного відношення до вашої розповіді.
Мої діти з 7 років їздили на змагання, тому в них досвід великий і вони знали більше ніж я, що їм потрібно в дорогу, а що ні.
Вероятненько• 27 июля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Організаторові пофіг. Головне гроші зрубати.
У нас про все домовлялися шкільні вчителі (у табір їхало багато дітей з нашої школи і за вожатих були вчителі).
В автобус було напхано зайвих сидінь стільки, що навіть мої ноги не влазили між моїм сидінням і наступним, а я 164 см лише. Що казати про хлопців 13-15-річних. Відстань між сидіннями менше 20 см була.
Ми на такому автобусі їздили з Болгарії у Грецію (до речі,цей автобус возить з м.Дніпро у Болгарію). Я 1м 74 чуть не плакала під кінець дороги - добре,що сиділа не біля вікна, то ноги у проході були. Геть немає місця для ніг. Після того разу я завжди цікавлюсь,що за автобус, щоб був комфортний.
Налитое яблочко• 27 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂
Я про вас не турбувалась, не знаю за що Ви дякуєте і як на це реагувати.
У нас також величезний і різноманітний досвід і без сумнівів зазначу, що наш досвід підтверджує, що в туристичних подорожах немає єдиного досвіду і шаблонної подорожі)
Повністю погоджуюсь, що тарабанити з собою міні-холодильник з відбивними, салатами і картоплею - це нонсенс, якщо немає проблем з ШКТ, звичайно.. Але і з пустими руками їхати не варто. Кабаноси, сухі снеки, енергетичні батончики і т.п. варто взяти обов´язково. Вони багато місця не займають)
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну звісно ж так, з собою мілке щось на перекус + гроші.
Про це я писала вище.
Але автору цього мало, вона тривожна мама, яка має не самостійну 14 дитину, тому їй простіше холодильник купити і зробити купу їжі, бо дитина собі не порадить самостійно в дорозі.
Про це я писала вище.
Голова колгоспу• 27 июля 2025
М´ясні чіпси, кабаноси, фініки. Сублімована їжа в ТМ ’Харчі’ - повноцінний сніданок, обід, вечеря, тільки треба мати окроп під рукою. Виробництво зруйнували, але ж якісь запаси в магазинах мають бути.
БезникаЯ• 27 июля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви дивились мультфільм «Крихітка я єнот»
Там є відповідь, чому всім плювати на вас і ваших дітей
Я, відчуваю, що живу в іншому світі. Завжди відчуваю підтримку від світу і оточуючих
Ясно