Дюйм оф о4ка• 27 июля 2025

Як вигнати квартирантів без приїзду в ті місто?

Є квартира, яку батьки здавали квартирантам ще до війни. Вони літні люди 70+, тож слухають їх не дуже.
З початком війни квартиранти перестали платити, рік точно не платили, казали що втратили роботу; після того як батьки сказали з´їжджати - хоча б погасили борги за компослуги.

Далі вже втрутилися ми, якраз були у батьків в гостях - сказали з´їхати, шукатимемо інших - почали платити по 2500 на місяць + комуналка.
Але знову платять із перебоями, батьки натякали що хочуть підняти оренду - люди просто кричали їм у відповідь що звідкиля візьмуть такі гроші і що це нахабство.
Хоча такі квартири судячи з ОЛХ зараз здаються по 4-5т грн мінімум.
Минулого місяця були в гостях в батьків, заїхали до квартирантів, сказали що будемо заїжджати самі і щоб до кінця липгя звільнили квартиру.
Воз і нинє там (с)
Чи є варіанти виселити не приїжджаючи знову в те місто? Батьки не втручатимуться, вони вже і слово бояться сказати.
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Ви далі плануєте нових квартирантів? Тоді ставите перед фактом, що піднімаєте ціну. Дзвоните рієлтору і він водить людей на просмотри.
Або знаходите знайомого рієлтора і він ’готує до продажу’. Робить фото, виставляє оголошення на ФБ чи ще десь.
Не пускають- викликаєте поліцію або ламаєте замки і нові.
Ви зараз можете їх набрати. Сказати, що тиждень на виселення. Вони не будуть платити. Взнайте в особистому кабінеті борг по комуналці. Вони не оплатять
Яке містечко і скільки їм років?
Ви ж не хочете їм подарувати?
Мені вже аби цих вигнати, про нових я потім подумаю, якщо все вдасться.

Мене оно вище налякали що зламщики можуть відмовити якщо не буде всіх власників, бо мій син лише один із співвласників..
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
не пишите херню всякую, это ни при чем
Але автор їх боїться . Власники бояться.
А податковою іштрафом пенсіонерів залякати просто.
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ длягодовасик
Ого,так це у вас українські окупаси)Місто маленьке,що оренда невелика?
Кременчук
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка

Ваші батьки не зможуть підійти в якесь обумовлене місце з документами?
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Автор боится скандала, оплаты не было, какие налоги, их пустили пожить бесплатно, теперь передумали, при чем тут налоговая
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Я не те що боюся, я просто фізично не впораюся якщо вони закриють двері перед носом. Там дорослий мужик та жінка вдвічі більша за мене.
Батьки не допоможуть, батько з онко, мати з дому не виходить.
Брат воює. А більше я там знайомих і не маю.
Сусіди мене пам´ятають звісно, але хз чи захочуть втручатися. Вони ж тих людей знають кілька років як порядних мабуть, а тут я така погана виселяю примусово.

Плюс там дитина, яку - зі слов батьків - виставляли як щит і кричали - подивіться кого ви на вулице женете!!
І оце все тре витримати зараз.
Холодная каша• 27 июля 2025
Побачили що люди літні, без постійної фізичної підтримки і нагліють
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка

І оце все тре витримати зараз.
Ви їм подаруєте житло? От з цього і починайте.
Коплю на груди• 27 июля 2025
Можно их предупредить, что если не освободят квартиру в течении 3-7 дней, то вы приедете с полицией и выезжать они будут в присутствии вас , полиции и свидетелей как лица незаконно проживающие на чужой территории.
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ви бачили договір ? Він є у тих людей? Гроші на руки чи на карту? Все доводиться при бажанні
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Ну звісно ж ні. Я просто намагаюся зрозуміти як діяти. Не теоретично, через поліцію чи суд, бо впевнена що це не спрацює, а суто практично.
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Нема в них договору. І не було.
Коплю на груди• 27 июля 2025
Даже если сменили замок, то собственник может вызвать службу, которая вскроет замок и тут же заменит .

Можно находясь на месте вызвать полицию, что в квартире чужие.
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Успокойтесь, пожалуйста
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Скажу думку, за яку забанять. Ваш брат воює, щоб той боров наглів і ображав батьків? Зараз дзвоните і кажете, що через ...днів ви у місті і вселяєтесь. В той день приходите і міняєте замки. Все.
Ви в Україні?
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нема в них договору. І не було.
Позвоните прямо сейчас в полицию и спросите как лучше поступить.
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Є безкоштовна правова допомога для родин військових. Порушується право брата на власність. Номер знайдете?
https://kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=35...
Принцепесочка• 27 июля 2025
Ответ дляТрактор Віка
на кабанчике наймите кого-то
представляю отзывы и рекомендации
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Ви в Україні?
Я у Києві
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Ну так то має брат телефонувати, а не я
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я у Києві
Їздять прямі рейси.
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну так то має брат телефонувати, а не я
Ваш син співвласник і член родини.
Вам батьків геть не жалко? Електричка не так і дорого
автор Дюйм оф о4ка • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Їздять прямі рейси.
Я в курсі, я туди щороку їжджу. А ще треба 2 особам відпроситися з роботи і невідомом скільки часу там провести.
В тому й проблема.
Холодная каша• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
В тому й проблема.
Дзвоніть квартирантам щодня, що з серпня інші люди на в´їзд
Ростки жимолости• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Блін, це дуже довго, не має змоги. Приїхати на пару днів ще так сяк..
Я вже думала зателефонувати, сказати що на таке то число заброньована вантажівка з меблями та речима і що ввечері такого то числа будемо заносити речі в ту квартиру. І типу щоб вас там не було.

Але що робили якщо не виїдуть?
Поменять замки и при вас все вещи пусть выносят, иначе они вам там ещё и беды наделают
Живчик-счастливчик• 27 июля 2025
автор, тут без вариантов, ехать и выселять. о приезде не предупреждайте, а то нагадят еще вам.
удаленно вы ничего не сделаете
СамавиховуюКота• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка

Але що робили якщо не виїдуть?
Викличте поліцію. У вас документи на житло є, у них немає підгрунтя там знаходитись (сумніваюсь, що є договір, та ще й наперед). Вважаю, вам треба таки зайнятись питаннчм, бо ці нахаби будуть продовжувати тероризувати ваших батьків. Крім вас можна спробувати попросити інших родичів, друзів, але навряд чи хтось це зробить замість вас
СамавиховуюКота• 27 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і зробіть. Напишіть їм дату, а приїхати лише на заміну замка і виселення
До цієї дати ці нахаби з хати можуть все винести. Бачили вже таке
Курочка-чубаточка• 27 июля 2025
Всегда хотелось узнать кто эти люди, которые могут год ждать оплату аренды. Моей маме 73 года, она бы точно не ждала. Я сдаю квартиры, не представляю как можно так запустить ситуацию. Максимум дней 10 и то единоразово в виде исключения можно дать срок. Подключайте знакомых, отблагодарите их, пусть идут вместе с родителями и выделяют. До этого дайте квартирантам срок сутки на выселение. Меняйте замки, на выход. Деньги вы уже не вернёте и готовьтесь к затратам на устранение порчи имущества, ремонта. Увы.
Курочка-чубаточка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нема в мене там нікого( Я 20+ років там не живу. Рзраховую лише на нас із сином, тому доведеться через закон діяти.
Якщо приїздимо а вони вдома і нам не відкривають - я маю право запросити взломщиків, пояснити ситуацію, показавши документи на право власності?
Будуть вони відкривати коли там інші невідомі їм люди сидіти?
Конечно. Взломщик не просят документов. Несколько раз меняли замок, вскрывали, но по другой причине - никогда не требовали. Но документы конечно возьмите.