Дюйм оф о4ка• 27 июля 2025
Як вигнати квартирантів без приїзду в ті місто?
Є квартира, яку батьки здавали квартирантам ще до війни. Вони літні люди 70+, тож слухають їх не дуже.
З початком війни квартиранти перестали платити, рік точно не платили, казали що втратили роботу; після того як батьки сказали з´їжджати - хоча б погасили борги за компослуги.
Далі вже втрутилися ми, якраз були у батьків в гостях - сказали з´їхати, шукатимемо інших - почали платити по 2500 на місяць + комуналка.
Але знову платять із перебоями, батьки натякали що хочуть підняти оренду - люди просто кричали їм у відповідь що звідкиля візьмуть такі гроші і що це нахабство.
Хоча такі квартири судячи з ОЛХ зараз здаються по 4-5т грн мінімум.
Минулого місяця були в гостях в батьків, заїхали до квартирантів, сказали що будемо заїжджати самі і щоб до кінця липгя звільнили квартиру.
Воз і нинє там (с)
Чи є варіанти виселити не приїжджаючи знову в те місто? Батьки не втручатимуться, вони вже і слово бояться сказати.
Воз і нинє там (с)
Курочка-чубаточка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Всіх 4 для того щоб зламати замок? Це точно?
Брат на війні( Батьки навряд чи погодяться брати в цьому участь(
Чому не погодяться? Вы семья или где?
Курочка-чубаточка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мені вже аби цих вигнати, про нових я потім подумаю, якщо все вдасться.
Мене оно вище налякали що зламщики можуть відмовити якщо не буде всіх власників, бо мій син лише один із співвласників..
Взломщикам пофиг. Поверьте.
СамавиховуюКота• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я в курсі, я туди щороку їжджу. А ще треба 2 особам відпроситися з роботи і невідомом скільки часу там провести.
В тому й проблема.
Ви можете на вихідні запланувати виселення
Курочка-чубаточка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я не те що боюся, я просто фізично не впораюся якщо вони закриють двері перед носом. Там дорослий мужик та жінка вдвічі більша за мене.
Батьки не допоможуть, батько з онко, мати з дому не виходить.
Брат воює. А більше я там знайомих і не маю.
Сусіди мене пам´ятають звісно, але хз чи захочуть втручатися. Вони ж тих людей знають кілька років як порядних мабуть, а тут я така погана виселяю примусово.
Плюс там дитина, яку - зі слов батьків - виставляли як щит і кричали - подивіться кого ви на вулице женете!!
І оце все тре витримати зараз.
Я одна всегда всех выселяю. Кого только не было. Однажды выселяла 6 арабов. Заселялась мама с дочкой, поругались. Дочка жила с парнем арабом. Потом и девки той не стало, а парень привёл дружков. Была в начале моего бизнеса такая халепа. Выселяла двухметрового мужика 120 кг веса, который ещё и оказался наркоманом. И куча всяких разных ситуаций и людей.
СамавиховуюКота• 27 июля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Конечно. Взломщик не просят документов. Несколько раз меняли замок, вскрывали, но по другой причине - никогда не требовали. Но документы конечно возьмите.
В моїх кумів мала дитина вдома закрилась, поки кума з сусідкою у тамбурі теревенила. Не могли відкрити, там такий замок, що якщо зсередини закрив, то ззовні не відкриєш. Викликали ведмежатників, а ті кажуть відкриваємо тільки за пред´явою документів. Навіть сусідка-свідок не аргумент. Вона там плакала-благала, казала, тільки те, що почули що дитина за дверима шорхається і підвиває, погодились. Але після того, як в хату попала, все одно мала їм документи пред´явити. Харків.
Курочка-чубаточка• 27 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Не знаю. В Днепре вскрывала несколько раз, ничего не просили. Но это были медвежатники по объявлению, не официальные службы.
заварний look• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нема в них договору. І не було.
Автор, достатньо і усного договору, тим паче сусіди можуть підтвердити, що вони там жили і можливо платіжки вони мають по оплаті комунальних. Якщо поліція відмовиться їх виселяти(а частіше вони відмовляють), то силовим методом буде вже ризиковано, бо буде зафіксований виклик з поясненнями. Тому попробуйте спочатку просто виселити своїми силами, а далі по ситуації
Носки на подтяжках• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
І оце все тре витримати зараз.
Автор, я можу запропонувати сходити в Полтаваобленерго/ Кременчук водоканал і написати заяву на відключення світла/води. Без світла/води вони з´їдуть самі. Потім треба буде написати заяву і можливо заплатити за підключення.
Поумничка• 27 июля 2025
Ви, автор, занадто нерішуча і толерантна. Це Ваше майно і Ваших рідних, і Ви зобов´язані зберегти його.
Отже.
1. Призначили їм день, коли Ви приходите за ключами.
2.Прийшли:
2.1 вони відчинили, віддали ключі, можливо ще й гроші, та й поїхали. Ок
2.2 вони відкрили, але речі не зібрали, виїжджати не збираються. Тоді Ви з групою підтримки починаєте збирати їхні речі. Вони підключаться і врешті решт з´їдуть
2.3 їх немає вдома, Ви не можете попасти в квартиру. Тоді викликаєте або ведмежатника, якщо не боїтеся зайти в свою квартиру за відсутності квартирантів. Або поліцію, свідків, слюсаря з ЖЕКу чи фірми з відкриття замків. І тоді вже з квартири викликаєте їх терміново для виїзду. Замок одразу міняєте. Доступ до квартири тільки у Вашій присутності.
За один-два дні можете не встигнути. Закладайте тиждень часу.
Щиро бажаю удачі! Нічого не бійтеся!
Отже.
2.Прийшли:
Щиро бажаю удачі! Нічого не бійтеся!