Дюйм оф о4ка• 27 июля 2025
Як вигнати квартирантів без приїзду в ті місто?
Є квартира, яку батьки здавали квартирантам ще до війни. Вони літні люди 70+, тож слухають їх не дуже.
З початком війни квартиранти перестали платити, рік точно не платили, казали що втратили роботу; після того як батьки сказали з´їжджати - хоча б погасили борги за компослуги.
Далі вже втрутилися ми, якраз були у батьків в гостях - сказали з´їхати, шукатимемо інших - почали платити по 2500 на місяць + комуналка.
Але знову платять із перебоями, батьки натякали що хочуть підняти оренду - люди просто кричали їм у відповідь що звідкиля візьмуть такі гроші і що це нахабство.
Хоча такі квартири судячи з ОЛХ зараз здаються по 4-5т грн мінімум.
Минулого місяця були в гостях в батьків, заїхали до квартирантів, сказали що будемо заїжджати самі і щоб до кінця липгя звільнили квартиру.
Воз і нинє там (с)
Чи є варіанти виселити не приїжджаючи знову в те місто? Батьки не втручатимуться, вони вже і слово бояться сказати.
Воз і нинє там (с)
заварний look• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
от і думаю що так скажуть, тому намагаюся свої дії зрозуміти. дзвоню в двері, відкривають, я заходжу в квратиру не чекаючи поки впустять. сідаю і кажу що я тут тепер живу, а ви збирайте речі.
я лише так це бачу.
Я б їх в першу чергу виставила за двері, а далі б збирала їх речі і виставляла за двері. Це їх проблеми, що вони не зібрали речі до назначеного вами часу
Love_Love_Love_• 27 июля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
и выселит заодно)
Поліція нікого не виселить. Для чого ви це пишете? Аби писати?
Скляна миша• 27 июля 2025
И на будущее, добавьте в договор пункт, что не оплатили вовремя, 3 дня - и выселение без возврата залога
Видна міленіалка• 27 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
вам с америки виднее)))
Скляна миша• 27 июля 2025
Ответ длязаварний look
Не, скажут что она у них кучу денег украла, замахается доказывать( Поэтому и нужны пару мужчин, и как сила, и как свидетели, сами не соберут манатки- выбросить в окно, пусть собирают
ПП-шница• 27 июля 2025
Ответ дляАлгонавт
наймите братков по Олх
в каком разделе искать?
а то и мне надо,но по другому вопросу.
Love_Love_Love_• 27 июля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
вам с америки виднее)))
Нічого примітивнішого не можна було написати.
Видна міленіалка• 27 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
для вас как раз сойдет)
ФрекенБок• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Блін, це дуже довго, не має змоги. Приїхати на пару днів ще так сяк..
Я вже думала зателефонувати, сказати що на таке то число заброньована вантажівка з меблями та речима і що ввечері такого то числа будемо заносити речі в ту квартиру. І типу щоб вас там не було.
Але що робили якщо не виїдуть?
Пока вы там все будете сопли жевать, они на вас будут класть. Поймут они только силу.
Ранковий базар• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
я лише так це бачу.
Так да, так и надо. Езжайте в будний день, может на работе будут. Замки поменяете и больше не пускайте
ПП-шница• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Але що робили якщо не виїдуть?
приезжаете со взломщиком замков и новым замком+доки о собственности.
пока поищите есть ли такая служба в вашей местности.
Скляна миша• 27 июля 2025
Еще вариант, что они сьедут перед вашим приездом, но оставят ущерб или сорвут пломбы со счетчиков, поэтому все фиксируйте на камеру, и пару свидетелей, хоть соседи
ПП-шница• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
ну а якщо я прийшла, а вони зі мною в квартирі і не виїхздять?
значит заселяетесь и зовете друзей в гости.
пусть приходят вместе с гитарой.
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляБензопирен
поліція, показуєте документи на право власності та й усе
Что усе, полиция никого не выселяет. Тут без скандала и личного присутствия не обойтись.
Дюйм оф о4ка
• 27 июля 2025
Ответ дляСкляна миша
Вряд ли они вам откроют, приготовьтесь вскрывать дверь, и хоть пару мужиков знакомых возьмите, на вас с сыном им будет все равно
Нема в мене там нікого( Я 20+ років там не живу. Рзраховую лише на нас із сином, тому доведеться через закон діяти.
Якщо приїздимо а вони вдома і нам не відкривають - я маю право запросити взломщиків, пояснити ситуацію, показавши документи на право власності?
Будуть вони відкривати коли там інші невідомі їм люди сидіти?
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А квартира в вашей собственности?
Дюйм оф о4ка
• 27 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
А квартира в вашей собственности?
Вона на 4 власників, один з яких мій син. Свою долю на нього переписала.
заварний look• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
У вас не має запасних ключів чи вони змінили замки? Просіть сусідів батьків, дасте їм пару сотен за послугу
Эт вернячОк• 27 июля 2025
Коли зайдете всередину, знімайте все одразу на камеру, щоб не казали потім що ви у них гроші вкрали.
Дюйм оф о4ка
• 27 июля 2025
Ответ длязаварний look
Ключів вже нема, вони свої загубили та виманили в батьків останню пару, нібито зробити по ним запасні - і так і не повернули той екземпляр.
А може вже й поміняли самі замки.
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну тогда, если ломать замок и вызывать полицию, то нужно присутствие собственников. И не затевайте драку, вашему сыну и его друзьям это совсем не нужно, глупости про заплатить соседям, или нанять на олх даже не читайте. Вообще как собственники вы все там странные.
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ви далі плануєте нових квартирантів? Тоді ставите перед фактом, що піднімаєте ціну. Дзвоните рієлтору і він водить людей на просмотри.
Або знаходите знайомого рієлтора і він ’готує до продажу’. Робить фото, виставляє оголошення на ФБ чи ще десь.
Не пускають- викликаєте поліцію або ламаєте замки і нові.
Ви зараз можете їх набрати. Сказати, що тиждень на виселення. Вони не будуть платити. Взнайте в особистому кабінеті борг по комуналці. Вони не оплатять
Яке містечко і скільки їм років?
Ви ж не хочете їм подарувати?
Яке містечко і скільки їм років?
Ви ж не хочете їм подарувати?
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
камеру выключили, украли и снова включили
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Податки ви не платили ж. Тому вони можуть в податкову піти. Але якщо самі чисті перед нею. І з тцк там все норм?
Дюйм оф о4ка
• 27 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Всіх 4 для того щоб зламати замок? Це точно?
Брат на війні( Батьки навряд чи погодяться брати в цьому участь(
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
не пишите херню всякую, это ни при чем
Слобожаночка• 27 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
нет, 4 не обязательно, одного достаточно