Говорю-балакаю• 28 июля в 00:02

Робочий день 14 годин, важко буде?

Пропонують роботу, графік 2/2, робоча зміна 14 годин з 8 по 22, робота на ногах, зп середня. Хто так працює, дуже важко?
ДелайКак_Я• 28 июля в 00:03
А на дорогу додому скільки часу? На ногах важко 14 годин
Иринашка• 28 июля в 00:03
на ногах и на шпильках наверное
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:05
Ответ дляИринашка
на ногах и на шпильках наверное
Ні, не шпильки
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:05
Ответ дляДелайКак_Я
Дорога година туди і година назад
Иринашка• 28 июля в 00:05
Ответ дляГоворю-балакаю
Ні, не шпильки
а вот представь теперь))
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:06
Ответ дляИринашка
а вот представь теперь))
Якби на шпильках я б не погодилась)
ДелайКак_Я• 28 июля в 00:06
Ответ дляГоворю-балакаю
Дорога година туди і година назад
Тоді ні. Ви не встигнете дома відпочити
Иринашка• 28 июля в 00:06
Ответ дляГоворю-балакаю
Якби на шпильках я б не погодилась)
ой...у меня так было....
ПочтальЁнша• 28 июля в 00:07
Головне не перенапрягаться,вздохнула,выдохнула.І потихеньку зміна закінчиться.А ким ви збираєтесь працювати,доречі?
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:07
Тішить що це не на кожен день, а 2/2. Бо паралельно бачу вакансію де графік 5/2 , з 8 по 17. Не знаю навіть що і гірше
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:07
Ответ дляИринашка
ой...у меня так было....
І довго ви так працювали?
Иринашка• 28 июля в 00:08
Ответ дляГоворю-балакаю
І довго ви так працювали?
та довольно таки...так там не только шпильки..прям капец дресс код))
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:08
Ответ дляПочтальЁнша
Продавець-консультант
Міняйловна• 28 июля в 00:08
Я работаю сутки
Тяжело
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:09
Ответ дляИринашка
А як ваші ноги? Мені кажуть, що хто довго на ногах працює то потім вени вилазять, варикоз
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:09
Ответ дляМіняйловна
Я работаю сутки
Тяжело
Звичайно, не спати вночі(
Иринашка• 28 июля в 00:09
Ответ дляГоворю-балакаю
та вроде не)))
ПочтальЁнша• 28 июля в 00:11
Не верю что14 часов вы будете напрягаться,час пик отработаете а дальше по ситуации
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:11
Ответ дляПочтальЁнша
Та я теж так думаю, тимпаче буде час присісти, поїстм
Покращена• 28 июля в 00:12
Я працювала по 12 на ногах, 2/2 графік. Але була можливість сидіти, коли нема людей. За чотири роки ніякого варикозу, але і взуття не підбори, а кросівки.
Угадайс• 28 июля в 00:12
Мне норм, но у меня короткая длинная неделя, поэтому не устаю
Дадосвидания• 28 июля в 00:13
Ви ноги витягнете. Не погоджуйтесь. Я працювала 13 годин але дороги на 2 години більше вашої це тереш. А там ще будуть, ой немає кого на зміну вивести і це не буде 2 на 2.
Иринашка• 28 июля в 00:15
смотря какой именно продавец,продавец чего
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:17
Ответ дляИринашка
Одяг
Иринашка• 28 июля в 00:17
а вообще ж реально бывают работы,что как скажут дресс код,капец будет...
Квітка Миру• 28 июля в 00:18
Ну тяжело конечно. Я больше 9 часов не выдерживаю , тоже на ногах весь день. Еле домой иду потом
Иринашка• 28 июля в 00:18
Ответ дляГоворю-балакаю
Одяг
ну присесть точно можно наверное
ЧукИГеки• 28 июля в 00:20
Ну от подумайте. У вас залишиться 8 годин на те щоб прийти, приготувати щось на завтра, помитись, поспати, зібратись на роботу, поїсти. На наступний день ви уже будете ніяка, а ще ж прийдеться відпрацювати наступні 14 годин.
автор Говорю-балакаю • 28 июля в 00:20
Ответ дляЧукИГеки
І потім 2 дні вдома
Творог для розжига• 28 июля в 00:21
Важко! У мене 12 годин і це в принципі нормально якщо зп вище середньої