Говорю-балакаю• 28 июля 2025

Робочий день 14 годин, важко буде?

Пропонують роботу, графік 2/2, робоча зміна 14 годин з 8 по 22, робота на ногах, зп середня. Хто так працює, дуже важко?
ЧукИГеки• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
І потім 2 дні вдома
Один з них ви будете відсипати і відходити від тієї роботи. По суті у вас залишиться один день.
Иринашка• 28 июля 2025
тут точно в тапочках нужно)))
Как нефиг делать• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Дорога година туди і година назад
Как по мне, каторга. В 6 встать, в 7 выйти, в 23 приехать домой, в 24 лечь. Мне и мало на сон 6 часов было бы.
Как нефиг делать• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Тішить що це не на кожен день, а 2/2. Бо паралельно бачу вакансію де графік 5/2 , з 8 по 17. Не знаю навіть що і гірше
А чем плохо до 17? Обычный рабочий день, как с 9 до 18.
автор Говорю-балакаю • 28 июля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Тим що кожен день рано вставати
младокошкина• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
І потім 2 дні вдома
Ну если вообще безвыходная ситуация... Для работы купить нормальные кроссовки,хоть скечерс. И крем для ног, от вен или от боли. Ноги не так страшно. Поначалу может дико болеть спина. У меня ещё и крем от боли в спине есть. После работы ванночка для ног. И спать так, шоб ноги чуть поднятие были, подушку или валик подкладывать
Пиши-пропало• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
І потім 2 дні вдома
Для мене краще пятиднівка звичайна, з 8-17, вечір вдома, вночі поспати вдосталь можна. Ні, я б не погодилась на графік 2/2, ви першу добу спати будете, другу домашні справи поробите і знову на роботу, а жити коли?
100%• 28 июля 2025
Блин, для меня это ад. Я никогда стоя не работала, сейчас пришлось, в магазине, по 6 часов, и это тяжело. И это я обувь хорошую для стояния купила, и все равно ноги ноют после смены. А 14- вообще что-то не реальное.
Как нефиг делать• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Тим що кожен день рано вставати
А чем же лучше график с 8 до 22? Весь день коту под хвост, и потом на следующий еще придется досыпать.
Непозбувна Бентега• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
с 18 до 17 или с 9 до 18 это стандартный график, если не задерживаться из-за количества работы, то прекрасный график- и ы спортзал успееешь, и ужин приготовить, и английский поучить.
Атятя_тётя• 28 июля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
мне легче посменно 12-14 часов, чем 5/2
Иринашка• 28 июля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
отож...а если дресс код,каблуки))
Непозбувна Бентега• 28 июля 2025
Ответ дляИринашка
отож...а если дресс код,каблуки))
ну, я имела в виду офисную работу, да)
Иринашка• 28 июля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
ну, я имела в виду офисную работу, да)
у меня ж такая была работа...прям дресс код))
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Продавець-консультант
Ни в коем случае
Доктор Варвар• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Продавець-консультант
До 22? Это что что там продавать? До этого времени разве что продуктовые работают и рестораны
А у нас макарошки• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
2\2 лучше, 1 день на восстановление 1 день ваш выходной полный
Русланка з гілки• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Для мене очевидно, що гірше 2/2. Але кожному своє. За ті 2 дні можна вбитися так, що нічого не миле
Lacrimo• 28 июля 2025
14 годин+1 обід+ 2 дорога+ 1 підготовка до роботи/сніданок . 24-18=6 Ви встигнете виспатись за 6 годин, сходити в магаз за продуктами і приготувати мінімальну вечерю собі? Про дітей, чоловіка, уроки, вечірні процедури можете забути. Максимум душ 10 хв на швидкість. Я знаю про що говорю, сама так працювала але навіть не 2/2, а менше. Ноги якщо щось після такого дня не ходять і працює автомат, йшла і похитувалась від втоми.
Мурзилка• 28 июля 2025
Жах, рабство
Кринжова баба• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
А як ваші ноги? Мені кажуть, що хто довго на ногах працює то потім вени вилазять, варикоз
Спробуйте. Спочатку дуже важко буде, потім піде легше. Якщо ноги не будуть витримувати, отікати, то завжди можна звільнитися
Кринжова баба• 28 июля 2025
Порахуйте години робочі. Якщо брати середню зп, роботу щодня по 8 годин, то це 168-172 години на місяць. Тепер порахуйте скільки у вас вийде і оцініть яка має бути зарплата.
А то роботодавці сильно хитро здєлані. Дають типу норм середню зп, але хбашити треба набагато більше.
Якщо безвихідь - люди йдуть. Але це знущання
Дуб береза• 28 июля 2025
Ще не чула щоб магазин одягу мав такий графік.... Як правило з 10 до 19 чи до 20.
Апель-синка• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Конечно смена 14 часов намного ужаснее + 2 часа на дорогу. Итого остается время только выспаться.
Карамбулкул• 28 июля 2025
У меня был рабочий день с 10:00 до 20:00 и раз в неделю с 8:00 до 20:00 - очень тяжело. На дорогу около 20 минут в одну сторону. 14 часов это жесть.
КинДза• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Якби не 14 годин роб.день, то 2/2 найкращий графік. Я працювала по 12 годин включаючи 60 хвилинний обід, років 10, і ще працювала би, але клята війна...
бЭйбА• 28 июля 2025
Діти є?
Позитивна• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Одяг
А где у нас одеждой торгуют до 22 часов?
Счастье_же_вот_оно• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Я працювала так в 20 років офіціанткою з 8 до 22, та ще й в такому закладі, де постійно багато людей. Варикоз сказав мені ’добрий день’.
оксюморон• 28 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Одяг
Ну тут варіанти можуть бути різні. Продавець в Зарі в ТЦ і продавець в щоу-румі в якомусь магазині, що знаходиться в окремому приміщенні - це дві кардинально різні роботи.