Котомафия• 28 июля в 02:21
Увидела кадры трагедии. Еще и музыка такая на видео, невозможно сдержать слез
В 2002 году упал самолет .. он так падал , на такой скорости .. Это движение выглядело таким безысходным , таким роковым. Там были люди , они знали, что сейчас умрут. Такая сила смерти опускала этот самолет. Как же хочется плакать. Там было много детей. Не хочу , чтобы люди умирали. Кто придумал такую жизнь, что нужно умереть в итоге? Почему так, а не иначе. Как же это несправедливо!!!
Сметчица• 28 июля в 09:07
Ответ дляЧервона калина
Хорошо помню эту трагедию и помню как собирали голоса и пикеты освободить пилота. Интересно, где он сейчас?
Отсидел, вышел. На человека просто слили всю вину, как на подчененного
Освічую темряву• 28 июля в 10:43
я помню ужас своих друзей у который сын был у бабушки и дедушки во Львове и они пошли на это мероприятие...
я помню их шоковое состояние, когда они не могли дозвониться родителям
Фляшунька• 28 июля в 10:59
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну так и написано, в 2002 году. Немного больше чем 20 лет.
Вибачаюсь, затупила.
Фляшунька• 28 июля в 11:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить « та ні» це кадри з цієї трагедії
Ще раз вибачаюсь, затупила.
Фляшунька• 28 июля в 11:01
Ответ дляКружите меня,кружите
Как раз о ней речь в этой теме. Была очередная годовщина.
Третій раз вибачаюсь. Затупила.
Не обижаюсь• 28 июля в 12:46
Ответ дляШотуткоїться?
Так Крым же наш
Крым наш, а пилот, который остался жить под российской оккупацией - рашист.
БезВзяток• 28 июля в 13:52
Ответ дляНе обижаюсь
А что ему делать? Как выехать?
Не обижаюсь• 28 июля в 14:10
Ответ дляБезВзяток
А что ему делать? Как выехать?
Как и всем другим, через Керченский мост.
Сегодня я не я• 28 июля в 14:25
Він у Крим поїхав незадовго до 24 лютого 22р. Начебто на лікування онкології, 4 стадія.
Хоча він там жив до трагедії і служив у Феодосії. Але після звільнення з тюрми лишився на поселенні під Кагарликом, друга жінка в нього була.
Темна історія, чуток забагато. Але всі тайни людина вже забрала з собою. Нема, про що балакати
Кіма кепка• 28 июля в 14:52
Ответ дляНе обижаюсь
а посадить его просто потому что нужен козел отпущения можно.
Не обижаюсь• 28 июля в 15:05
Ответ дляКіма кепка
Это тут при чём к Крыму?
Он управлял пилотируемым судном, которое убило или покалечило сотни людей.
Когда такая махина раздавит ваших детей, а пилота отпустят, со словами он не козёл отпущения, обязательно посочувствуйте ему
Кіма кепка• 28 июля в 15:07
Ответ дляНе обижаюсь
Это тут при чём к Крыму?
на глупость отвечать не буду.
Не обижаюсь• 28 июля в 15:08
Ответ дляКіма кепка
на глупость отвечать не буду.
Прекрасно.
Только вы уже ответили. А значит говорит о том, что это не глупость.
Психологічка• 28 июля в 17:14
Ответ дляНе обижаюсь
Тобто, на вашу думку усі хто лишився в окупації є зрадниками?
Не обижаюсь• 28 июля в 19:02
Ответ дляПсихологічка
Так.
Є партизанська меншість, яка створює супротив. І більшість, якій ’какая разница’
Психологічка• 28 июля в 21:52
Ответ дляНе обижаюсь
Так.
Тобто, наприклад, похилого віку мають кинути єдине майно, житло, тварин, жити за копійки та перетворитися на безхатченків аби не бути «какая разніца»?
Ламборджини• 29 июля в 00:17
Ответ длянеДоЖиру
Автор, ніхто не придумував такого життя, просто смерть є наслідком гріха. Але маємо надію на воскресіння.
угу, особливо немовля та тварини помирають через гріх
Не обижаюсь• 29 июля в 01:02
Ответ дляПсихологічка
Навіщо кидати, якщо можна продати і їхати в будь яку країну Європи і світу, навіть чоловікам. А не платить налоги в країні, яка вбиває вас на ці налоги.
Психологічка• 29 июля в 16:26
Ответ дляНе обижаюсь
Ага, продасть бабця хатину за кілька тисяч доларів і що вона в Європі купить? Чи люди похилого віку для вас вже не люди? Вам років до 25-ти?
Не обижаюсь• 29 июля в 16:28
Ответ дляПсихологічка
Таку ж хатину й купить.
Мені 47.
Закінчуйте мислити штампами.
Мені 47.
Закінчуйте мислити штампами.
Психологічка• 29 июля в 16:32
Ответ дляНе обижаюсь
Таку ж хатину й купить.
Мені 47.
Закінчуйте мислити штампами.
Мені 47.
Закінчуйте мислити штампами.
Це ви закінчуйте мислити тезами підхопленими у пані Верещук.
Не обижаюсь• 29 июля в 16:53
Ответ дляПсихологічка
Ніколи, ніколи навіть хвилини не слухала Верещук! 🤣🤣🤣
Тож і ви не пропонуйте ніколи і нікому слухати цю тупу курку. Вибрали зелень, тепер хоч не згадуйте це гівно.
неДоЖиру• 30 июля в 00:05
Ответ дляЛамборджини
Я маю на увазі гріх наших прабатьків,тобто перших людей на землі. Смерть як явище появилася внаслідок гріха. Звісно,що немовлята безгрішні.
Ламборджини• 30 июля в 03:25
Ответ длянеДоЖиру
А чому тварини помирають, буває і у муках? У них пробатьки не грішили
неДоЖиру• 31 июля в 00:02
Ответ дляЛамборджини
Згрішили люди і як наслідок світ з його природою став грішним, появилося таке явище як смерть, не тільки для людей а й для всього живого. Тварини теж полюють на тварин і вбивають, змія намагається вкусити, лев полює і убиває свою здобич, навіть павук плете павутину щоб зловити муху і вбити її. Я чогось думаю, що раніше світ і його вся природа були безневинними, всі жили дружно.
І ще є такий один цікавий момент в пророка Ісаї сказано ’Тоді вовк буде жити з ягням, і леопард буде лежати з козеням, і теля, і молодий лев, і годувальниця разом, і мале дитя буде водити їх. І корова буде пастися з ведмедицею, і діти їх будуть разом лежати; і лев буде їсти солом`я, як віл.’ Ось так, який чудовий час настане колись.