Единорог_помог• 28 июля 2025
Справедливость иногда существует
Суд отменил штраф 34 тысячи , выписанный тцк на улице сыну инвалиду, как противоправный.
Меня много• 28 июля 2025
Ответ дляКруглийКвадрат
у нас зеблан нелегитимный, вся зрада - сборище уродов, которые принимают антиконституционные законы. Надеюсь что всех их настигнет кара
не нагадаєте, хто за них голосував?
УжеВотДа• 28 июля 2025
Ответ дляNatalia505
Хтось заплатить, не всі готові судитись. Далеко не всі. Коли я тут розповідаю що через суд мого чоловіка поновили на роботі і ще гроші виплатили під час ковіду, зжерти готові. Половина пише що це неможливо інша половина мені розповідає як це ´дорого´.
І як йому потім працювалось з цими людьми, які його звільнили? Це було безпосереднє керівництво?
Замурмишка• 28 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Почему он не легитимный?
Потому что прокацапскому тролю это выгодно сказать
Сижуревувшоке• 28 июля 2025
Ответ дляNatalia505
Що саме приємно?
Приємно, коли твій позов задовольняють.