Ранковий базар• 11 июля 2025
Судовий наказ по аліментах
Підскажіть, будь ласка, якщо отримала судовий наказ і занесу його в виконавчу через 3 місяці, то аліменти будуть стягуватися з дня коли занесла наказ чи з дня судового рішення?
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Подачи заяви про видачу наказу
Так значить, якщо я занесу через 3 місяці в виконавчу, то виплата має бути за 3 місяці стягнута?
Варена цибуля• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Да
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Да
Ого круто
Так якщо рік не нести так сума буде нормальна на виплату
Рубаю олівлє• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Ого круто
Да, долг будет расти
Если зп официальная, будут вычитывать из зп , но не всю сразу сумму, а частями.
Он тоже доожен жить на что то
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Да, долг будет расти
Он тоже доожен жить на что то
Я думала, що стягують з моменту коли в виконавчу я занесу наказ
БезникаЯ• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Ого круто
смешно...за год столько всего изменится! поменяет работу га 3000 грн в мес и поменяет решение суда
Рубаю олівлє• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Я отправляла заказным письмом с описью и всеми копиями и наказом
Варена цибуля• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Открывается производство, а стягнення починається з дня подачі заяви про видачу судового наказу
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Мені це потрібно поки будуть йти суди, якщо не вийде домовитись з чоловіком по нормальному, то буду стягувати аліменти
Мені не принципово що буде з його роботами
БезникаЯ• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
а если ничего не будет? с чего алименты?
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Мені адвокат сказав, що стягнення починається з моменту коли рішення потрапляє в виконавчу
Дурдом
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Мене в даному випадку борг краще влаштує, чим аліменти
БезникаЯ• 11 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Дурдом
после решения суда - примерно через 6 мес все идет в исполнительную
Ранковий базар
• 11 июля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Автоматично будуть стягувати чи що?
Вибачте, не зрозуміла
Петриківна• 11 июля 2025
Так а який сенс утримувати 3 міс й чекати? Він звільниться і якщо майна нема, то й не платитиме
Ранковий базар
• 12 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Не звільниться точно