Девальвация• 28 июля 2025

Royal Castle Elenite та Planeta Hotel & Aquapark?

Не можу розібратись, у них спільний аквапарк? Часом не аквапарк готелю Royal Park Elenite, там де гірки не працюють або працюють не всі? Підкажіть, пліз.
Дякую дівчатка, хто відгукнеться
Antoninaya1• 28 июля 2025
Вас тільки аквапарк цікавить? Читали відгуки в гуглі?

В минулому році відпочивали в Еленіте вперше і мабуть в останнє. Не сподобалась ані місцевість, ані готель. До того ж вперше на відпочинку на морі дитина схопила кишкову інфекцію. Тож не рекомендую.
Стосовно аквапарку в Планеті, то : ’Готель називається аквапарком, але насправді там є 2 водні гірки, які працюють до обіду 2 години і після обіду 3 години’. Роял користується аквапарк Atlantida, в червні ще був закритий.
Турагенція Tourdream• 28 июля 2025
Це різні готелі, у різних локаціях і різними аквапарками.
Вибирайте Planeta Hotel, чи якійсь інший готель з гірками. У комплексі Еленіте занепад, у тому аквапарку 2-3 горки від сили працюють.
автор Девальвация • 28 июля 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую🌷. А в Planeta Hotel свій власний аквапарк? Я заплуталась реально. Дивлюсь і букінг, і misto travel і фоти на сайтах туроператорів, і ніяк не можу зрозуміти, який аквапарк буде наприклад в Planeta Hotel, який ви радите? І чи робочий.
автор Девальвация • 28 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1

Так, лише з гірками розглядаю. Бо їду з дітьми. І хочу норм готель, Еленіте ні
Antoninaya1• 28 июля 2025
Ответ дляДевальвация
З дітьми точно не варто їхати на цей курорт. Розгляньте краще Сонячний берег.
Турагенція Tourdream• 28 июля 2025
Ответ дляДевальвация
В Planeta мало горок, пару дорослих, пару дитячих.
Може інщі варіанти розглянете, якщо є місця вільні - Kotva, Kuban, Tiara , Best Western Premium Inn, Prestige Hotel & Aqua Park
автор Девальвация • 29 июля 2025
Дякую
автор Девальвация • 29 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Що можете порадити з гірками на Сонячному березі?
Antoninaya1• 29 июля 2025
Ответ дляДевальвация
Вище Вам вже порадили моїх фаворитів на СБ: Кубань та Котву, але підозрюю, що вони вже в стопі. Спробуйте ще цей глянути: https://www.booking.com/hotel/bg/evrika.uk.html Він трішки в стороні від центру курорту, тож трохи тихіше.