Маю рацію• 03 августа в 14:27
Трускавець
Дівчата, підкажіть, в яких готелях є там басейн? Казали,що в Молдові є гарний басейн.
Хто знає чи є магазин Галицький Заєць чи Стрийські делікатеси? Як у Моршині? То шикарні магазини з заморозками. Такиж смачнющих вареників.юналисників з м´ясом.капустою.яблуками я з магазинного ніде не їла. Взяв собі і готовий сніданок. 1кгз яблуками минулого року було 110 грн.
Які заклади плрекомендуєте для відвідування? 3роки тому була проїздом і мене завели в магазин з шоколадними цукерками ручної роботи. Оо, вони такі смачні були)))і були у Львівскому шоколаді 2 поверховому( красива споруда, геть не таке як у Києві).
Загалом, куди порадите ходити. Дякую.
Може, хто має контакти масажиста
Загалом, куди порадите ходити. Дякую.
Може, хто має контакти масажиста
Маю рацію
• 03 августа в 14:30
Дівчата, і де брати питну воду? У Моршині безкоштовне джерело на вулиці, де усі набирають. А в Трускавці є джерело таке?
from Ukraine• 03 августа в 14:46
Автор, у Трускавці в центрі вода платна, по карточках. Але самим пити не варто, треба, щоб вал лікар призначив за вашою потребою.
Точу ляси• 03 августа в 14:56
Ответ дляok1904
Ви так і не зрозуміли різницю між Моршином і Трускавцем? Є джерело з питною джерело водою в Трускавці, в парку.
Немає в парку такого джерела, воду набирають за гроші в автоматах, вони є по місту, або в магазинах купують. Басейни є в Карпатах, Женеві, хришталевому, Молдові, ріксусі, міротелі, шахтарі, але не раджу орієнтовуватись саме на басейн при виборі санаторіях, ви можете за гроші ходити в любий
Точу ляси• 03 августа в 14:57
Ответ дляfrom Ukraine
Автор за питну воду питала, а не за лікувальну
Ответ дляfrom Ukraine
То лікувальні вода
Авторка шукає аналогічну моршинській воді, в Моршині окрім бюжету з центральною лікувальною водою, можна набрати питну з водозабору
Ответ дляТочу ляси
Є там, з мінімальною мінералізацією.
Точу ляси• 03 августа в 14:59
Заморозок таких в Трускавці не зустрічала,але Моршин недалеко, можна з´їздити. Із закладів , хоч їх багато, якісної кухні практично ніде немає, кафе рідний край, із ресторанів - клюберг, білий дворик.
Точу ляси• 03 августа в 14:59
Ответ дляok1904
Є там, з мінімальною мінералізацією.
Де є, конкретно?
Ответ дляТочу ляси
Я ’білий дворик’ не люблю, хоч від квартири, що винаймаємо, це 5 хвилин іти, ’мандри’ теж не люблю. Мені до вподоби ’Гендель пляц’. Простіший заклад ’чебуречна’, недалеко від Клуберга. В Клуберга смачне крем бруле, от уже міні воно
. досить популярний серед відпочиваючих. Дуже не сподобався заклад на першому поверсі ’річки’ , наполегливо натякали на коньяк до кави, а ми не вживаємо алкоголь, було дуже нетактовно.
Точу ляси• 03 августа в 15:07
Ответ дляok1904
По дорозі, вглиб парку, та що з кремнієм
Ви про юзю? Її не можна пити
Точу ляси• 03 августа в 15:09
Ответ дляok1904
Ну, всі ми різні, я написала про заклади, які особисто мені сподобались, гендель до них не входить , які багато інших
Точу ляси• 03 августа в 15:11
Ответ дляok1904
Та там прекрасна кухня.
Ще раз- вам прекрасна, мені-не смачно
Точу ляси• 03 августа в 15:12
Ответ дляok1904
Але п´ють. Не смертельно ж
Дурні п´ють, але вона тільки для зовнішнього споживання
Рассказница• 03 августа в 15:14
Ответ дляok1904
Плюс - Дольче Віта і Українська легенда.
Річкі теж не зрозуміла, стільки пафосу - ´´найкращий молочний коктейль у місті ´´ , по факту ´´ну, таке´´
Маю рацію
• 03 августа в 17:16
Ответ дляТочу ляси
Я житиму на квартирі.тому мені в будь-який
Маю рацію
• 03 августа в 17:17
Ответ дляok1904
То лікувальні вода
Правилтно. Не лікувальну.а питну звичайну
Маю рацію
• 03 августа в 17:18
Ответ дляfrom Ukraine
Я не про воду в бюветі, не лікувалтну. А звичайну питну на чай каву. В моршині це безкоштовне джерело біля бювету. Ліпше ж вживати живу воду ніж очищену мертву з магазину.
Маю рацію
• 03 августа в 17:19
Ответ дляТочу ляси
Ви про юзю? Її не можна пити
++× колись я питала. Юзю не п´ють
Точу ляси• 03 августа в 17:32
Ответ дляМаю рацію
В тр такого немає