Будьте так ласкаві• 28 июля 2025

Салоу Іспанія чи варто на 6 днів?

Ви б поїхали в Салоу Іспанія зараз на 6 днів з двома дітьми , молодшій 5 )? На більше не виходить зараз дуже дорого , пізніше не зможемо , школа у старшій дитини , не можна пропускати ?
Як вам Салоу ?? Чи гарні пляжі , прозора водичка ? Чи на 6 це дуже мало , не варто ??
Да_Я_ТакаЯ_• 28 июля 2025
Якщо з України, то не їхала би, бо дорога важка.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 июля 2025
Окрім цього зараз дуже жарко
Ms. Откровенность• 28 июля 2025
Ви з України будете їхати ?
Непогодка• 28 июля 2025
Чому не можна пропускати школу?
Так, поїхала б, але не в таку спеку.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 июля 2025
У вересні там буде набагато краще
Ms. Анонимная• 28 июля 2025
Мне именно в салоу не зашло , нереальное количество людей , мутняк в воде уже до 10 , и если сейчас осень жарко мы были в июле очень жарко . Единственный плюс парк рядом кто детьми можно сходить
вкрации• 28 июля 2025
Из Украины нет,хотя бы дней на 8-10
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні звісно не з України , літаком 4 години і з Барселоні Girona ще дивлюсь 200 км треба добратися до Салоу
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви з України будете їхати ?
Ні
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ длявкрации
Из Украины нет,хотя бы дней на 8-10
Ні з України
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ дляНепогодка
Чому не можна пропускати школу?
Так, поїхала б, але не в таку спеку.
В Європі з цим проблема для хвороби не більше 3 днів , якщо більше то треба справка яку просто так ніхто не дасть , це не в Україні
вкрации• 28 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні з України
Ну так уточнюйте,тут же дорога важка. А якщо вам летіти 4 години і все,то можно поїхати
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А де саме ви були який пляж ?
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ длявкрации
Так 4 години , а потім якось треба добратися до Салоу 200 км - це головне , дивлюсь що Ryanair тільки в Gironа аеропорт прилітає
Стрекозей• 28 июля 2025
Мы были рядом в Ля Пинеда. Отличные широкие чистые пляжи. Я б на любое Средиземноморье поехала.
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ дляСтрекозей
Здається я теж навіть на 6 днів одна з двома дітьми у самий пік сезона 🤯😳
А я женатая• 28 июля 2025
Были в Ла Пинеде пару недель назад, море отличное, пляж тоже, единственное ремонт на набережной, но нам прям принципиально он не мешал. Порт Авентура рядом, были с детьми 6, 9, 11 лет.
автор Будьте так ласкаві • 28 июля 2025
Ответ дляА я женатая
Дякую , я найшла отель з бухтою , але вона без назви , начебто повинна бути гарною😁