младокошкина• 28 июля 2025
Родичі, війна, житло
Вітаю.
Була на відпочинку тиждень з родиною брата. Дружина і 2 дітей.
У розмові часто проскакувало, що якщо наступ рашистів, то вони переїдуть до мене.
Я промовчала. Але я не готова бути гостею у себе вдома.
На зворотньому шляху заїзжали до мене.
Брат криткував не кошену траву, нечесаних котів. Але допомоги 0.
Я живу одна. Але не страждаю. Мені так комфортно.
На зворотньому шляху заїзжали до мене.
Локшина на вухах• 28 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Так йдіть сама перша в наступ.
На фронте или дома?
Я вот думаю пора батальон ’советчица’ организовать давно, если не постреляем, то ’загавкаем’ до смерти
О, одна уже слилась с больной головой в кофточке фиолет, як обмежено придатна
О уже не одна
Девальвация• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Так. У мене будинок великий і в гарному місці.
Ну и что? Жить семье с человеком, с которым они никогда не жили, это неудобно всем.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Будинок ваш? Це ж не батьківська спільна хата?
Ангелок з ріжками• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Я готова прийнять на тиждень, доки знайдуть житло. Але перетворювать своє розмірене життя на життя в гуртожитку я не готова.
Но вы же прекрасно понимаете, что одной неделей не обойдется. Вы еще и нянькой детям подрабатывать будете. Поэтому вам придется свое несогласие озвучить сейчас. А то потом поздно будет. Вас просто поставят перед фактом, позвонив в вашу дверь.
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
Я на одну особу звикла готувать і купувать.
5 - мені забагато.
Хлопаю ресницами• 28 июля 2025
я вас очень хорошо понимаю - я в Германии, а в моей квартире в Днепре живут родственники. Так вот, когда я раз в год на месяц приезжаю в Украину, то я в своей квартире себя чувствую гостей, а не хозяйкой. так долго я бы точно не смогла прожить - месяц для меня был бы потолок. Вы можете сказать родственникам, что они могут у вас пожить месяц, а в этот период ищут квартиру, т.к. вы не готовы жить, как в общежитии.
Если бы я осталась в Украине, то я так бы и действовала.
ПесиКот• 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
Сравнили волчий хер и северное сияние. Я тоже не хочу ни с кем жить. Приютить на недолго, помочь с поиском жилья и переездом, деньгами в конце концов, да, но жить вместе категорически нет. Чтоб потом врагами на всю оставшуюся жизнь остаться?
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мій.
У батьківській хаті брат залишився.
Ангелок з ріжками• 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
А они отдыхают на чьей территории? И кто их на отдыхе обслуживает?
Черпак_для_фантазий• 28 июля 2025
О, ці високі родинні стосунки🤣
Насправді співчуваю і вам, і брату, і всій вашій родині.
Коко На Страже• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Скажите, что сдадите им комнату за ( и цену завысьте а 5 раз от стоимости съёма в вашем городе) + уборки и бесплатный труд невестки )
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Відпочинок - аренда.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Мій.
У батьківській хаті брат залишився.
То вибачте якого х..ра?
Категорично ні. Дорослі люди, хат по селам тупо купа. Дорослі люди, в яких виросла палка, якою роблять дітей мають вміти вирішувати проблеми самі. Не без допомоги звісно, але не жити.
Творю чудеса• 28 июля 2025
Підтримую дівчат, Вам потрібно зараз як кажуть по гарячим слідам це обговорити з братом. Можливо навіть один на один, без його дружини.
Ангелок з ріжками• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Відпочинок - аренда.
Так это понятно. Это я отвечала барышне на пост о том, что отдыхать вместе ОК, так почему бы вместе жить не ОК)
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
То вибачте якого х..ра?
Отож.
Ось ситуація. Їдемо з відпочинку. Дружина брату говорить: Треба заїхать в маг, на вечерю щось купить.
Нагадую: їх 4. А я 1.
На що брат відповідає: Ми в гості до тьоті їдемо.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Нагадую: їх 4. А я 1.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Ангелок з ріжками• 28 июля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Что-то мне кажется, что брат автора - редкий подкаблучник.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Отож.
Нагадую: їх 4. А я 1.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Нагадую: їх 4. А я 1.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Це треш. Я не уявляю як би я в гості приперлась з пустими руками та ще й в такому складі.
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дружина 13 років в декреті. На роботу не збирається. Пропрацювала рік в житті.
Живуть на всьому готовому в батьківській хаті.
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вони гостювали день, як їхали на відпочинок.
Теж я приймала, готувала.
На зворотному шляху це вже були гості по другому колу.
Теж я приймала, готувала.
Капитошечка• 28 июля 2025
Авторе, якщо ще раз зайде про це розмова, то скажіть, що обов´язково допоможете. Зняти житло, знайти хорошу школу/садок поряд, допоможете з пошуком роботи. Все чітко проговорити. Люди повинні розуміти, куди і на які умови вони їдуть. Гра в мовчанку тут зовсім недоречна.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Але в неї хоч совість була сказати йому щось купити.
Летюча помилка• 28 июля 2025
А чому одразу гостею в себе вдома? Гостинною господинею, ні? Чому одразу не дати зрозуміти брату, що гостем буде він. І навіть не гостем, враховуючи, які у вас з ним відносини. Якщо буде наступ, то гостями можете стати і ви і він. Такі думки йому в голову чомусь не прийшли
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Гроші в нього.
Про совість.
Я попросила донести мою сумку до машини.
У відповідь почула: Я не грузчик. Я свої переніс речі.
Вдома попросила полить на вулиці квіти, доки я готувала вечерю. Бо вони засохли сильно. У відповідь почула: Я втомився. Краще в телефоні посиджу.
Я приготувала все. Потім після півночі поливала квіти, підсвічуючи телефоном, бо шкода.
Про совість.
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Вот так и сказать. Люблю нечесанных котов и некошенную траву. Советов не просила.
Можете 3 дня у меня перекантоваться пока походите на заранее договоренные просмотры своей аренды.
П.с вы за их счет на морько ездили?
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Якщо буде наступ - я буду шукати собі житло. Окреме. Я не поїду до родичів, друзів проситься пожить.
Ангелок з ріжками• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Я так понимаю, что вы абсолютно неконфликтный человек. Придется учится. Лучше поругаться один раз, чем терпеть таких родственников всю оставшуюся жизнь. А если выставите границы сейчас, то может и отношения другими станут. В любом случае удачи вам! Посмотрите мультик про кота Леопольда и примите озверин (от слова зверь)
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляТайТаке
П.с вы за их счет на морько ездили?
Ні, за свій. Оплачувала за себе аренду, дорогу, їжу.
+ 2 дні народження у них було. Тому ще +2 конверти від мене.