младокошкина• 28 июля 2025
Родичі, війна, житло
Вітаю.
Була на відпочинку тиждень з родиною брата. Дружина і 2 дітей.
У розмові часто проскакувало, що якщо наступ рашистів, то вони переїдуть до мене.
Я промовчала. Але я не готова бути гостею у себе вдома.
На зворотньому шляху заїзжали до мене.
Брат криткував не кошену траву, нечесаних котів. Але допомоги 0.
Я живу одна. Але не страждаю. Мені так комфортно.
На зворотньому шляху заїзжали до мене.
Кофр для ноги• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Хотілось сказать саме так. Але я все ще прагнула зберегти стосунки.
Вы дура? Какие там отношения? От такой родни бежать надо.
Говорю відверто• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
У моєму розумінні планувать можна гості / переїзд, якщо запршують.
А так просто - зібрався, зустрічайте - я не розумію.
ви то не розумієте, але я вам показую інший бік.
І звісно, якщо ви їх виженете, то потім створите тему і всі підтвержять правильність вашого рішення. І я в тому числі, напишу, що ваш брат - дорослий чоловік і мав би це все розуміти і тд.
Але ваші стосунки будуть втрачені назавжди. Але ми всі звісно убдемо на вашому боці.
Міцні, довірливі стосунки - це передусім здатність обговорювати складні питання, і виставляти свої межі. Ваша мама так не вміла, і ви також. Чи це допомогло вашій мамі зберегти стосунки - ймовірно так. Чи була вони в них щаслива - це вам видніше.
Шальная коклетка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Від цього гірко. Я завжди намагалась зберегти стосунки.
Навіщо?
АфродитаПетровна• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
До мами він відносився ще гірше. Вони жили разом.
Така людина... але брат один. Тому я закриваю очі. Хоча образливо часто до сліз.
Ууу це я не дочитала про маму ще
Я б за маму не простила б
Нащо він вам?
Ви у нього також одна сестра але клав він на вас великий х@р
Я б за маму не простила б
Нащо він вам?
Шальная коклетка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Мама завжди намагалась йому догоджати, аби він не сварився. Йому завжди здавалось, що мені більше перепадає.
Хоча це не так. Я допомагала мамі до останнього.
Тепер ви продовжуєте догоджать
Теща дочки• 28 июля 2025
Помню как мне сестра заявила, что ее сын собирается поступать в вуз в моем городе и она хочет,чтобы он жил у меня и я за ним присматривала.
Просто сказала, что для иногородних студентов существуют общежития.
Она конечно пообижалась на меня некоторое время. Племяннику понравилась студенческая жизнь в общаге без маминого контроля. Сегодня у нас прекрасные отношения. Уверена, если бы племянник жил у меня , то мы бы рассорились. Меня бы напрягало постоянное присутствие племянника и обязанности ’присмотреть’.
Поэтому если брат с семьёй соберётся пожить у вас, прямо озвучьте, что вы против, что вам некомфортно проживать в таком составе. Все. Можно по-человечески предложить пожить некоторое время пока не найдут квартиру для аренды.
Шальная коклетка• 28 июля 2025
Автор, у нас мой двоюродный брат жил все свое студенчество. В однушке. Моя мама тоже нет не умеет говорить. Вас это де ожидает?
Вкаблучках• 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Не переживайте. Ваш брат теж буде на фронті.
Вже на одного гостя вам буде менше.
А с какой радости он там будет?
интайм_не_предлагать• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
А нахіба вам стосутки, в яких вас тільки використовують і принижують? Ну от нахіба??? Краще вже поспілкуватися з сторонньою нормальною людиною, ніж з таким братом. А на фразу, що в разі чого вони до вас переїжджають, потрібно було зразу чітко відповісти щось типу: ’Не пам´ятаю, щоб я Вас до себе запрошувала. І з якого перепугу ви ставите мене перед фактом приїзду не спитавши дозволу! Я гостей не приймаю. Крапка.’
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
О) сестра мужа? У нас она так любит. Но даже не свесить, а начать ныть и ждать помощи. Самое для меня удивительное, что у нее это много лет работало
Ні, брат чоловіка.
Гидроусилитель руля• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Він запропонував. Разів 10, доки я погодилась.
Минулого разу теж пропонував, я відмовилась. Працювала.
А зараз якраз відпустка - довго думала і вирішила спробувать.
Вам понравилось? Если честно только. Мне интересно, зачем они вас брали, такое отношение теплое? Так нет же
Гидроусилитель руля• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
У вас нет отношений. Откройте глаза и примите эту боль. Раз переболит и станет легче.
Гидроусилитель руля• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні, брат чоловіка.
Чуть-чуть не угадала)) Наверное, тоже любимый и маленький ребенок?
Ряженка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Отож.
Ось ситуація. Їдемо з відпочинку. Дружина брату говорить: Треба заїхать в маг, на вечерю щось купить.
Нагадую: їх 4. А я 1.
На що брат відповідає: Ми в гості до тьоті їдемо.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Нагадую: їх 4. А я 1.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Вас брат з дитинства абюзить? Ви досі не можете дати йому відпір? То мінімізуйте спілкування. Чого ви з цого родиною їздили у відпустку, а не зі своїми друзями?
Несу добро людям• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Автор, подумайте, для чего ві были нужны брату на отдыхе? Ведь звал он вас с собой да еще так настойчиво не из братских чувств, это ясно. Вы там готовили на всех, сидели с племянниками? Какую корысть имел с вас брат?
Ряженка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
А не треба закривати очі і дозволяти на собі їздити. Нікому, ні брату, ні мамі з татом.
Ряженка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Чому? Ці стосунки для вас травматичні
Ряженка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Чому у двох батьків вийшли різні діти?
Тому що всі люди різні. І не перекладайте відповілальність за свою слабохарактерність на батьків.
Ряженка• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Він вів машину, а вас взяв щоб пусте місце не було?
младокошкина
• 28 июля 2025
Ответ дляРяженка
Я компенсувала частину пального.
Це якщо про мат вигоду.
Житло знайшла.
Це якщо про мат вигоду.
Житло знайшла.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Так, дитинка 40 рочків. Плюс ще дружинка така сама не приспосолена і ще одна дитинка.
Мені з дівчиною 13 років легше, ніж з всім цим 40 річним кодлом. Вибачте за 15 років шлюбу ні дня спокою не було, плюс там ще мамаша така що з голови не злазить
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Як саме сказать?
Я готова прийнять на тиждень, доки знайдуть житло. Але перетворювать своє розмірене життя на життя в гуртожитку я не готова.
Ну то доведеться знайти слова.
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Відпочивати ж ними їй ок, а жити не ок
Вона не до них наче їздила і не була на утриманні.
Гидроусилитель руля• 28 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не вибачайтесь. Понимаю и очень сильно сочувствую. У меня история похожа. Но не брат, сестра
Клевотница• 28 июля 2025
Ви платили 1/5 частину бензину, чи половину? Просто цікаво. В мене також знайома колись так попала. Відпочивала зі знайомими, а там до підліткового віку дитину не рахували у вартість будиночка. Т.е багато років дитинка їздила за рахунок чужої жінки і рахували рахунки на дорослих (і відпочинок виходив дорожче).
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Отож.
Нагадую: їх 4. А я 1.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Нагадую: їх 4. А я 1.
Стали. Пішли в супермаркет.
Їжу і напої оплачувала я.
Він і не поворохнувся.
Ну тут сам Бог велів. Не можете сказати -напишіть, що не готові утримувати додаткових 4 особи і прибирати за ними, і т.д. і останню фразу із староста обов´язково.
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Что-то мне кажется, что брат автора - редкий подкаблучник.
И халявщмк
Ангелок з ріжками• 28 июля 2025
Ответ дляЯ тертий жук
И халявщмк
Наглючий он. И еще много нелестных эпитетов.
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ длямладокошкина
Гроші в нього.
Про совість.
Я попросила донести мою сумку до машини.
У відповідь почула: Я не грузчик. Я свої переніс речі.
Вдома попросила полить на вулиці квіти, доки я готувала вечерю. Бо вони засохли сильно. У відповідь почула: Я втомився. Краще в телефоні посиджу.
Я приготувала все. Потім після півночі поливала квіти, підсвічуючи телефоном, бо шкода.
Про совість.
Ви мазохістка? Ви ж не перший день його знаєте і поїхали з ним відпочивати?
Я тертий жук• 28 июля 2025
Ответ дляТайТаке
Вот так и сказать. Люблю нечесанных котов и некошенную траву. Советов не просила.
Можете 3 дня у меня перекантоваться пока походите на заранее договоренные просмотры своей аренды.
П.с вы за их счет на морько ездили?
А лучше - коса вон там, расческа - вот.