Освічую темряву• 29 июля в 12:47
Ваша мама теж така?
Прибираю щодня• 29 июля в 12:55
І я така мама. Син не їсть багато продуктів. І ми його постійно просимо: ну ти ж спробуй
Апель-синка• 29 июля в 13:17
Мой сын не любит блюда из языка. ХЗ почему. Узнала когда предложила. Теперь я та ’мама’?
А я не люблю таранку и всякие кильки-тюльки-копечную мойву и пр., оно мне воняет.
Щедрик ведрик• 29 июля в 13:37
Моя не така, бо вона не вміє готувати і не хоче вміти. А я така, готую і люблю експерименти. Ще й ображаюся, якщо не хочуть їсти.
Триндю-бриндю• 29 июля в 13:44
Моя така і я така. Якщо хтось тут напише що ніколи не говорив своїй дитині ,,ти спочатку спробуй,, збреше.
фан L.O.S.T.• 29 июля в 14:24
Ні. Моя ніколи не змушувала мене їсти те що я не хочу. Я дуже вибіркова в їжі. Моя дочка мене переплюнула звісно.
А от всі інші люди, це стандарт, тебе не привчили, ти просто не пробувала в мене, тобі смачно не готувала і тп. Ну спробуй.... Бісить