Кофе в лобби• 28 июля в 17:42
Фоп 2 група і РРО, підкажіть з чого почати?
Будь ласка, дайте напрям руху)
ФОП 2 група, офлайн магазин (планується) і онлайн продажі.
Як налаштувати роботу з РРО?
Для онлайн реєструватися в Чекбокс або Вчаснокаса? (де кому зручніше працювати з досвіду?)
А Новапей також, але це буде для післяплат?
А якщо післяплата на Укрпошті, там теж свій рахунок потрібен?
І питання по офлайн:
- чи потрібно купувати касовий апарат, чи є якесь може програмне забезпечення з принтом чеків?
- а як щодо терміналу? його також потрібно купувати самостійно?
і, головне, умовний Чекбокс і офлайн касу не треба консолідувати в кінці дня? Податкова і так бачить всі надходження?
Які ще є головні моменти по роботі з РРО?
Кому не складно, поділіться досвідом, будь ласка)
(хто може надати платну консультацію, пишіть теж)
Як налаштувати роботу з РРО?
І питання по офлайн:
Душа компанії• 28 июля в 17:48
Можу допомогти по онлайну. Оф маг якщо без найманих і без подакцизних та складних побутових різниці принципової немає.
Я за чекбокс. Вчасно не пробувалав роботі, але пробувала інтерфейс. Чек зайщов краще. І техпідтримка за 5 хв відгукується.
Кофе в лобби
• 28 июля в 17:55
Ответ дляДуша компанії
Тобто і офлайн можна працювати через Чекбокс?
а як це виглядає? Як видати чек?
так, без найманих, дитячі товари
Душа компанії• 28 июля в 17:56
Ответ дляХвильоватиша
Начать с поиска бухгалтера
2 група, звичайний магазинчик треба бухгалтер??? Ви серйозно?
Кофе в лобби
• 28 июля в 18:01
Ответ дляХвильоватиша
Начать с поиска бухгалтера
Ну от розмовляла я з бухгалером 30 хв тому, сказала вона, що мені її послуги не потрібні) Дещо підказала, але якось все сумбурно, тому прийшла я сюди, намагатимусь покроково зробити чек лист собі.
Просто поки не розумію, що мені треба для налаштування роботи, на початку, далі справлюся сама.
Хвильоватиша• 28 июля в 18:07
Ответ дляДуша компанії
Вы де видите, у автора столько вопросов. Если не на постоянке бухгалтер, то хотя бы тот, кто все объяснит, научит, покажет
Что странного?
А вообще да, полно ФЛП, кто пользуется услугами бухгалтера, даже на 2 группе
Что странного?
Сусановна• 28 июля в 18:08
В якому банку у вам рахунок?
Для початку може спробувати веб чек і оплата на перерахунок за реквізитами, поки навчитеся з цим. А далі розширювати
Душа компанії• 28 июля в 18:11
Ответ дляКофе в лобби
ФоП я так розумію є, потрібні кведи є.
Далі реєстоуєтеся в чек боксі. Перший місяць бесплатно. Далі 250 грн/ міс
В чекбрксі треба синхронізуватися з ДПС
Якщо там є вже зареєстрована торгова точка і кастр, то воно підтягне. Якщо ні, то зареєструвати торгову точку та кастра. Все он лайн. Треба електронний підпис (краще у вигляді файла, зробити можна наприклад через приват 24).
Ну і все. Прийшло замовленя, оплатили. Тисните продаж (там відкрити зміну якщо сек перший у цій добі) вбиваєте назву суму. Сформувати чек. Всьо.
В кінці дня тисните ’закрити зміну’ або налаштувати автомат закриття у певний час. Після закриття зміни z-звіт автоматично летить в податкову.
Це по он-лайн. По офлайн детально не розкажу, немає ойлайн магазину, але там точно треба мати або картковий термінал або через окремий смартфон приймати платежі.
В чекбрксі треба синхронізуватися з ДПС
Душа компанії• 28 июля в 18:13
Ответ дляХвильоватиша
Что странного?
Конкретно автору бухгалтер не треба. Але звісно якщо нема куди подіти гроші або ліниво самому розбиратися ну то можна і цілу бухгалтерію найняти. 2 група до 10 найманих можна 😁
Кофе в лобби
• 28 июля в 18:15
Ответ дляДуша компанії
ФоП я так розумію є, потрібні кведи є.
В чекбрксі треба синхронізуватися з ДПС
дуже Вам вдячна за розгорнуту відповідь)
Кофе в лобби
• 28 июля в 18:16
Ответ дляСусановна
В якому банку у вам рахунок?
ще немає рахунку, планую Монобанк
Душа компанії• 28 июля в 18:17
Ответ дляКофе в лобби
ще немає рахунку, планую Монобанк
Заодно і дізнайтеся про еквайрінг у них.(Приймання платежів наприклад для сайта і через термінал)
Попихтю та й годі• 28 июля в 18:20
Ответ дляКофе в лобби
подайте 20 ОПП
Сусановна• 28 июля в 18:22
Ответ дляКофе в лобби
ще немає рахунку, планую Монобанк
В них гарна підтримка, запитайте в них умови.
Вони вам відкриють рахунок для Фопа. Там ніби є оплата по qr коду
Чекбокс, Вчасно неудобно. Чеки с Чекбокса сразу появляются на сервере податковой. У них на ютуб канале много видео, как зарегистрировать точку, как зарегистрировать кассира и т.д. Это кажется, что сложно, если разберетесь, то все становится на свои места. Еще поищите на ютуб канал Про податки ФОП - Михайло Смокович, у него тоже много видео по чекбокс, и вообще по ведению ФОП.
Кофе в лобби
• 28 июля в 18:30
Ответ дляДуша компанії
аренда термінала 500 грн/міс і комісія на платежі 1,3%
зі свого смартфону тільки комісія
шукаю зараз, які мають бути вимоги до смартфону, щоб користуватися поки так і не арендувати термінал
зі свого смартфону тільки комісія
Кофе в лобби
• 28 июля в 18:32
Ответ дляТельма
о, точно, на Смоковича подписана, спасибо, подзабыла о нем.
о видео от податковой не знала, гляну)
Кофе в лобби
• 28 июля в 18:35
Ответ дляТельма
На канале Чекбокс видео, не податковой. Хотя у них там тоже что-то есть вроде)
эх, блин, а я уже обрадовалась, что податкова у нас продвинутая)
Душа компанії• 28 июля в 19:33
Ответ дляКофе в лобби
У нашої податкової цілі інша... То нормальних країнах підприємців підтримують, бо це надходження у бюджет. але це не про нас...
Пацаааааааан• 28 июля в 19:45
Ми поки у ВчасноКаса. До 300 чеків на місяць - безкоштовно. СМС з фіскальним чеком клієнту окремо сплачуються.
Нова пошта атмагає ФОП відкривати рахунок лишеиу них , з Нова пей.
До укрпошти підвязали цей же Новапеєвський рахунок. Їм все одно на який рахунок гроші переказувати.
Душа компанії• 28 июля в 21:35
Ответ дляПацаааааааан
Доречі про Укрпошту. Мене відправили на Хрещатик в голов поштамт. Це правда зо тільки на головному відділенні оформлюють договір?
Пацаааааааан• 28 июля в 22:37
Ответ дляДуша компанії
Ні. Переписки через електронну пошту і месенджери.