ЯНаПэПэ• Изменено 28 июля 2025
Що робити з такими знайомими?
Я майже з перших днів війни за кордоном з дитиною. Були у меня хороші знайомі. Писала до них інколи - відповідали, але самі до мене ніколи не писали. Коли я приїжджаю в Україну в наше місто, ми зустрічаємося, добре спілкуємося. Зараз писала до них - бачу що вони навіть не читали повідомлення вже тиждень, хоча були в мережі. Я готова розуміти, що люди в своїх проблемах і можуть бути зайняті... але так, щоб взагалі не відповідати і не читати, це вже зневага. Що це і чому так? хто виїхав, й вас теж є такі знайомі?
Сільський ансамбль• 28 июля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
У них реально проблеми, у однієї так точно. Тому я і спокійно ставилася до такої поведінки, але коли вже такий повний ігнор, для мене це занадто
Ты ба паскуды, заняты своими проблемами, пока автор снисходит к пониманию, посмели жить свою жизнь игноря автора.
Манка Я• 28 июля 2025
Ну, можливо, їм неприємні ваші питання: ’Як ви там?’, бо дійсно від людей закордоном це трохи задовбує.
І чути, як ви живете їм теж не дуже потрібно, тут свої проблеми і радості.
Взагалі, у мене двічі була така ситуація в житті - подруга, з якою зустрічались на каву і спілкувались, починала ігнорити. Спочатку я аналізувала свою поведінку, де і що могла не так сказати....А потім відпустила. В житті багато людей, яким я цікава і якщо комусь ні, то ... штош. Не навʼязуватись - це головне.
Всех анонимов аноним• 28 июля 2025
Куди саме ви писали, у фейсбук? Я буває той меседжер видаляю. Краще зателефонуйте
ГоловнаЯ• 28 июля 2025
Автор, вы себя накручиваете. Они, какие они, вы же не двум одновременно писали, человек может быть высажен после обстрелов, жара, сил нет. Просто не ответил, а потом забыл, непрочитанное сообщение вниз опустилось. И все.
Пенек Возмездия• 29 июля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
У меня две подруги уехали, с одной до сих пор часами болтаем в тг, с другой раз в месяц картинка, не тянет меня на общение. Так что дело не в загранице
І у мене так. Дві подруги виїхали, з однією постійно розмовляємо і підтримуємо звʼязок, а з іншою взагалі не спілкуюсь бо вона говорила виключно про себе і нила постійно, жодного разу не спитала як ми тут в Харкові
Сокодавка ще та• 29 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
И я в Харькове)) меня спрашивать не надо, меня надо просто не учить жизни и не давать советов, которые я не спрашивалая)