Марічка• 29 июля 2025

Вы верите в это? Без приколов? Представим что нам так преподнесут

Результат:
вже голосів: 272
140 (51.47%) Полный бред, никто не поверит
106 (38.97%) Все возможно, люди поверят
26 (9.56%) Ваш вариант в комментарии
Апель-синка• 29 июля 2025
Ответ длямимАпроходила
Может, им тоже редкоземы нужны), а не спасение человечества
Надо им намекнуть про алмазы в параше ))) Пусть захватят её в первую очередь. А редкоземы мы потом совместно добывать будем и на дивиденды от добычи укр. народ будет как в Эмиратах жить

П.С. Ну можем же мы пофантазировать?
ДелиВерка• 29 июля 2025
Ответ дляМарічка
Я допускаю, но не верю в их существование - по крайней мере, никто не будет сюда прилетать. Я к тому, что нам это преподнесут как угрозу, и большинство населения планеты поверит в их существование.
Будь-яка інша форма життя і є загрозою. Ви Лю Цисіня не читали?
Шкідлива молекула• 29 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Запитайте, плз, чи ШІ розраховує вижити при безконтактному нападі)
Ну он там оптимистичный)) сказал они очень продвинутые должны быть))
Отключат нам сознание максимум)) а он для них как каменный топор типа настолько мы развиты))
Наизнанку• 29 июля 2025
новый развод...сейчас религии уже не работают, а нужно управлять массами, поэтому будет что-то ’такое’ происходить и придумываться чтобы влиять на психику людей
мимАпроходила• 29 июля 2025
Ответ дляАпель-синка

П.С. Ну можем же мы пофантазировать?
Кто то точно из наших правителей будет жить, как в Эмиратах
У нас же народ и до этого не имел никаких дивидентов от добычи из недр, только всякие Шуфричи жировали🤮
Наизнанку• 29 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Такие ’люди’, как уборщица на работе моего мужа, и не в такое поверят.
Она ’плоскоземельщица’, а про еще массонов, 5G и прочую лабуду всем рассказывает, в ’что-то распыляют с самолётов’ и ’нас постоянно облучают’ свято верит
Так что нашествие рептилоидов она встретит словами - а я же вам говорила!
она то как раз не поверит, это вы в это поверите)))
Наизнанку• 29 июля 2025
скоро будем собирать ’збор’чтобы эти инопланетяне улетели)))
Інно4каа• 29 июля 2025
у світі єдині інопланетні істоти-це русня
Апель-синка• 29 июля 2025
Ответ дляНаизнанку
Ага, уже бегу, волосы назад.
Ей эти рептилоиды на каждом углу мерещаться )))
Гуляю босоніж• 29 июля 2025
Ответ дляМарічка
А что? Скажут что Земле угрожает вторжение, придумают новые законы по типу жить под землей, а сверху бомбить ядерной чтоб их выгнать. Кто не спрятался тот и виноват. Короче придумают что-то эдакое забористое
Да ладно жить под землёй, у нас за 3.5 года войны укрытия не сделали, где его жить там
Olenka_bum• 29 июля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
средний iq населения стабилтно понижается, критическое мышление отсутствует так что поверят любому бреду из интернета
Ну а як же, спочатку Ковід, потім війна, що там далі? Голод чи інопланетяни?

Реформи медицини, освіти ...
Простіше управляти дурними, голодними та хворими.
Піраміда Маслоу у всій своїй сутності
Телепузик• 29 июля 2025
Ответ дляМарічка
Девочки , на самом деле не смешно. Вы заметила как долго они нас подогревают новостью инопланетян? За последний год уже было несколько новостей. Прогревают народ. Последний раз такой бум был в 90х
До вашей темы вообще ни разу не читала и тем более не слышала. Прогревают тех, кто согласно быть подогретым.
У вас же все прививки от ковида? 😁
Телепузик• 29 июля 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Может хоть эту зелень заберут
Только зелень мешает вам счастливо зажить при путине? Вообще -то ЗСУ препятствует рузькому миру, а не зелень
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 июля 2025
ой мля, вже не понятно хто хоче нас вбити з тої сторони чи з іншої чи з середини, а тепер ще з неба.
Хай стають в чергу
автор Марічка • 29 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Ага, уже бегу, волосы назад.
Тест на критическое мышление очень легкий: вы делали прививку от ковид, если да, то какую?
автор Марічка • 29 июля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Для избранных все есть. Это для простого люда нет
Апель-синка• 29 июля 2025
Ответ дляМарічка
Ответ: не делали никакую.
Джонсонюк• 29 июля 2025
Ответ дляМарічка
Даже нло задрали орки )
Джонсонюк• 29 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Хай стають в чергу
А может нло за нас впряглись? )
Карусель-весель• 29 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
а мені ось сон наснився кілька днів тому, це вже продовження, наступна частина так би мовити, про то що наверху під небом є якісь сходи, перетини, переходи по яким можна ходити чи літати (не можу точно згадати як я переміщалась по ним) і щось типу нажимати там і обирати собі життя, точніше як воно закінчиться, кожна людина, яка на тих сходах може це зробити і пам´ятаю що я все ніяк не могла щось нормальне обрати, крізь я помираю рано, і майже крізь це через недокраїну парашу, ракети, дрони, окупація, але спроб у мене обмежена кількість і треба поспішати, бо дуже скоро кінець всьому, кінець життю всієї планети. Ось так. А перша частина була біля року тому, там нас попередили що Сонце ось-ось перетвориться на червоного карлика і вибухне, і люди бігали у паніці, в Україні відкрили кордони щоб чоловіки змогли попрощатися зі своїми дітьми, які виїхали раніше, через війну. І ця катастрофа мала б статися через кілька годин.
так я не поняла, катастрофи вже не буде, ну цієї де сонце перетворюється на червоного карлика, чи як?
Ангел-предохранитель• 29 июля 2025
Хтось повірить, але більшість ні. Мій чоловік повірить
ДелиВерка• 29 июля 2025
Ответ дляМарічка
Яке може бути критичне мислення в питанні про позаземне життя? Ніхто не знає існує воно, чи ні. Жоден вчений не може стверджувати, що позаземного життя не існує. Можливо навіть, що позаземне життя зустрічається дуже часто.
Ворожу на каві• 29 июля 2025
В те що написано в статті, не вірю. По по-перше, раса котра зуміла так далеко полетіти в космос, точно навчилась маскувати свої кораблі від такої примітивної технологія як наша. Ну а по-друге, що ж це за така швидкість переміщення? Якщо їм місяць займає переліт від Плутона до землі, то скільки ж зайняв переліт з їхньої планети да нашої? Там уже одні мумії повинні бути
Безпорадна Кроко• 29 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Забористая шмаль!))
Отчебучкина• 29 июля 2025
Ответ дляГуби з філером
Цікавий сон. Але спочатку зірки охолоджуються та розширюються — перетворюються на червоних гігантів, а лише потім вже перетворюються на білих карликів. Спалахують лише «наднові», це дуже масивні зірки, після них лишаються нейтронні зірки або чорні діри. Але Сонце не є такою зіркою, та й Земля зникне ще на етапі перетворення його на червоного гіганта.
я то це розумію, але наснилося таке) мені взагалі дуже часто сняться сни-катастрофи, то літаки падають у мене на очах, то ракети-дрони взриваються, то НЛО летить на нас)
Отчебучкина• 29 июля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
вы думаете помуто интересно читать стран цу вашего сна?
не читайте, в чому проблема?
Отчебучкина• 29 июля 2025
Ответ дляКарусель-весель
мала б бути, я прокинулась, я бачила як Сонце було на все небо, і все більше і більше ставало, я бігла по пляжу, а воно було зі сторони моря чи океану, і всі бігли и кричали (
Губи з філером• 29 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Мені так само. Буває, що віщі. Інколи просто фантастичні.
Синиця у спідниці• 29 июля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Куди вони полетять? Ви ціни на заправках бачили? Здадуть свою тарілку на металобрухт і будуть з нами жити
Так в них же вічний двигун. Нахіба їм наші заправки)) на крайняк сонячні чи зоряні панелі)))
Карусель-весель• 29 июля 2025
Ответ дляОтчебучкина
О, в мене теж був такий сон - велике сонце, океан і пляж. І я знала шо це якась світова катастрофа і нам всім кінець.