ШанельКуКу• 29 июля в 09:01

Хелсі. Квест по запису до лікарів

Чому до одних лікарів є запис навіть на сьогодні, а до інших нема вже до кінця серпня?
Все ж таки правда, як розказують, що лікарі самі собі записи створюють і сидять в кабінеті.
Мелочунь• 29 июля в 09:10
Я вчера была у окулиста. Принимает только в понедельник 4 часа. Все. Записывалаь за два месяца. Реальные люди были и передомной и после. В остальные дни он в частной
Несемо світло разом• 29 июля в 09:11
Записывайтесь где есть свободные места на ближайшие время, сейчас можно куда угодно пойти с направлением, если они работают по этой системе.
Шукаю трусики• 29 июля в 09:11
Правда. Я в інфекціоніста була, тиждень запис чекала. До мене - нікого, після мене теж. На прийомі вона розказує, яка втомлена, бо багато людей. Смс про візити до неї прихидили ще 3 місяці
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:12
Я дивлюся педіатра.
У одного запису вільного нема, у колеги поверхом вище вільні місця
Путающаяся• 29 июля в 09:12
Дивлячись які. У нас є що приймають і без направлення- тоді самі створюють, запис за місяць, а так повно в живій черзі.
Кардіолог наприклад реально забитий, він один на днкілька філіалів.
Зі а так з кожним роком все більший квест попастипо запису
Шукаю трусики• 29 июля в 09:12
Ответ дляШанельКуКу
Я дивлюся педіатра.
Може бути відпустка
Несемо світло разом• 29 июля в 09:13
До офтальмолога у нас за місяць запис, і ніде вільного так просто не знайти.
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:15
Ответ дляШукаю трусики
Я у узіста минулого року так була, запису не зловити було ні о 8 ні о 24, звільнилося місце на завтра, поїхала просиділа годину під кабінетом, людей нема і не було.
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:16
Ответ дляШукаю трусики
Може бути відпустка
То другоє
Не пириживай• 29 июля в 09:21
мені от цікаво який процент від загального запису підпадає під безкоштовний? бо запис на місця у перед, а під кабінетом на прийом пацієнтів нема
Шукаю трусики• 29 июля в 09:23
Ответ дляШанельКуКу
То другоє
В мого педіатра, якщо відпустка, то місяць не можна записатись.
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:24
Ответ дляШукаю трусики
Відпустка світиться у хелсі на весь день ’лікар не приймає’
Сегодня сержусь• 29 июля в 09:25
Підійдіть в реєстратурі запитайте коли відкривається запис і в той день прийдіть записатися вживу, у них відкривається більший період ніж у вас
Ванна Тазиковна• 29 июля в 09:25
Так и есть, к хорошим докторам точно сразу не попасть. Да, даже и к обычным - УЗИ, если это ребёнок- найдёте, если взрослый.... две недели- не вопрос, но попробуй найти.
Большая благодарность за всё это ’счастье’ леди Супрун и пану Порошенко.
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:30
Ответ дляСегодня сержусь
Я вже так ходила, і питала, і черга і зєваки з черги до розмови підключалися. Такий був діалог з реєстратурою, який можна назвати з пустого в порожнє. Реєстратура лише розводить руками, місць нема, пробуйте в 8.00...
Ванна Тазиковна• 29 июля в 09:31
И ещё добавлю- если что-то серьезное, ищите врача - ориентируйтесь на врача, а не на больницу, направление и т. д., пусть за деньги, но так бывает лучше
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:34
А ще цікаве знайшла.
Педіатр, до якого є лише вільні платні місця в держклініці, і нема безкоштовних, відображається, як ФОП з 2025 року. Тобто ФОП надає платні послуги лише в окремі години в межах свого робочого дня в державній установі.
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:35
Ответ дляВанна Тазиковна
Дякую.
Не повірите, треба лише довідку 086, а це цілий квест
Дама_из_рекламы• 29 июля в 09:39
На узі не могла потрапити. Записалася за місяць. На прийом виділено 30 хвилин. Переді мною сидить жінка яка повинна була зайти перед мною. Вліз хтось без черги і його дивились хв. 20. Ту жінку (у якої зараз повинен бути прийом дивилися від сили хвилин 7). Потім я по запису (знаходилася менше 10 хвилин), після мене знов людина не по запису... Питання ... Навіщо на узі виділяти 30 хвилин...Коли достатньо 20 хвилин...
Ванна Тазиковна• 29 июля в 09:39
Ответ дляШанельКуКу
Дякую.
Нуууу, в таком случае, я бы оборвала все горячие линии (ДОЗ, МОЗ).
П.С. У меня есть опыт
Мамаша в бигудях• 29 июля в 09:42
Ответ дляНесемо світло разом
’можно куда угодно’
В другой конец города, или в другой город поехать?
Глупости. Приходишь, конверт на стол, и тебя обслуживают.
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:45
Ответ дляВанна Тазиковна
П.С. У меня есть опыт
Дякую.
Я в минулому році ловила записи лікарів по цій довідці, хірурга, лора, офтальмолога, а від учора, коли дізналася про платні години в держклініках, які від червня на папері іменуються діагностичними центрами і лікарі у них на ФОП, я в ауті
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:46
Ответ дляМамаша в бигудях
’можно куда угодно’
Я в минулому році в трьох районах підписувала два тижні 086, щоб обійти всіх лікарів
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:47
Ответ дляМамаша в бигудях
’можно куда угодно’
А яка ціна конверта?
Козяка-маляка• 29 июля в 09:48
Ответ дляВанна Тазиковна
Ага, о 7.30 штурмувати поліклініку з журналом для запису - ото було класно🤦‍♀️ Проблема не у реформі, а у шахрайстві лікарів з фальшивими записами. А до популярних було важко потрапити завжди
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:50
Ответ дляКозяка-маляка
Ось, наприклад, хірург в іншому районі міста. В нашому нема записів
Мамаша в бигудях• 29 июля в 09:52
Ответ дляВанна Тазиковна
В те времена было модно приглашать иностранцев на важные должности.
И наделав срач, они линяли...
автор ШанельКуКу • 29 июля в 09:54
Ответ дляКозяка-маляка
А ще, як мені реєстратура і узіст розказувала, що мовляв, записуються ж люди і не приходять. Я питаю, що, всі з записаної черги не прийшли? Такого ж не буває. І чому, тоді таких візитерів не блокують?
А узісту я поставила пряме питання, чи закрила вона візити за годину до мене, де нікого не було, чи скасовано. Вона ледь не лопнула тоді
Мамаша в бигудях• 29 июля в 09:56
Ответ дляДама_из_рекламы
’Навіщо на узі виділяти 30 хвилин’
Каву ніхто не відмовляв, і потеребеніти...
Санта Барбара• 29 июля в 09:59
Непонятна логика создания ложных записей врачами, если это действительно существует. С этим в первую очередь бы боролось их руководство - ведь с таких записей учреждение не получает денег, а учреждения сейчас на самофинансировании