Коленная ложечка• 29 июля 2025

Як вам Франківськ для життя? Які плюси та мінуси життя в місті ?

Цікавить ваша думка
Вилосипедниця• 29 июля 2025
Ответ дляКузякин
что такое - рагульське? Колхозное или что?
Рагулі - це селяни, які переїхали в місто і стали настільки рафінованими інтелігентами (в своїх мріях), що вважають всіх інших недостойним бидлом.
Кузякин• 29 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
о Господи....
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
В Киеве все свои, большинство приезжие, либо дети приезжих.
Не вигадуйде. Навіть тут постійно теми про ’понаїхавших’ в столицю
Плету корзинки• 29 июля 2025
Зараз Франківськ буде змінюватись, і дуже швидко.
Там ідуть просто колосальні будівництва .
І напевно місто розбавиться вихідцями з центру, півдня, сходу
Плету корзинки• 29 июля 2025
Цікаво а з якою ціллю автор створила тему і зникла?
Так цікаво було?
Большой секретик• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А для чого ’ ставати ’ своєю?
В Києві, Харкові, Дніпрі чи Запоріжжі теж ніхто своїм не стає
Киев, Харьков, Запорожье - это большие индустриальные города, куда люди ехали работать. Там «понаехавших» больше, чем «коренных».
И нет такого понятия, как «своя» или нет.
Пригаю-цибаю• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
От таких же понаехавших, у которых пальцы веером, потому что купили однушку на Троещине. Никогда в жизни не встречалась с каким-то негативом, особенно от киевлян-киевлян.
Кузякин• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Обычно понаехавшие раздражают таких же понаехавших лет 10-15 назад.
Дама с собачкой• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Вы немного путаете. Киевляне не любят, когда им говорят как им надо лить в своем городе. В остальных случаях вы про это не услышите.
И судя по суржику, это явно не киевлянин говорил/писал)
Вилосипедниця• 29 июля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Я не впевнена що цей термін можна застосувати до міста Івано- Франківськ
Жителі Франківська на 90% складаються з тих, хто переїхали з довколишніх сіл ’в місто’, і різко стали дофіга городськими)
Ви по Пасічній пройдіться, там же на вихідних порожньо - всі в свої села розїжджаються)
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляБольшой секретик
А Іван Франківськ невелике ,камерне місто. І приймати всіх ніхто не зобов´язаний.
Як і інші міста на заході.
Хочеш живи,не хочеш ніхто не затримує
Большой секретик• 29 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Стає. Принаймні у Харкові і Запоріжжі точно з мого досвіду. У Франику тобі завжди натякнуть чемно, що ти гість.
Соседка в глаза самая ввічлива і чемна.
А за глаза будут обсуждать, зачем Тарас «москальку» (из Киева) привез.
Кузякин• 29 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Так весь Ивано-Франковск немного больше чем один из нескольких городов Харьковской области. Он же крошечный. Откуда такой снобизм?
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Так цікаво було?
Як завжди про міста західних областей
Плету корзинки• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Як завжди про міста західних областей
Ахах. Тільки шкандаль на Київ повернувся
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Так і є. І це добре
Кузякин• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Так і є. І це добре
Ничего доброго. Вот вообще.
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляДама с собачкой
В Киеве такого понятия и нет особо)
А дарма. Корінних мешканців залишилося меньше 300000 чоловік. Це до війни, а зараз ще меньше
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Так я завжди раджу - їдьте в Київ, там приймають всіх
Вилосипедниця• 29 июля 2025
Ответ дляКузякин
Знаєте, в західних областях є такий термін ’гоноровий’. Типу кращий за інших, дуже гордий, зверхній тощо.
Так от франківці настількі гонорові, що аж нудить.
Я не знаю, звідки в них це, може повітря там таке, але факт залишається фактом - як тільки умовна Марусі з Синькова після училища залишилась в місті - вона стає дуже гоноровою і вважає себе кращою за інших.
Кузякин• 29 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
а, ну то им просто харьковчане не попадались)
Пригаю-цибаю• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Да, приняли и продолжают принимать. И Киев, и область.
Дама с собачкой• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
3 миллиона это не мало)
Грамотний хвіст• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Так і є. І це добре
Що доброго, от я придбала житло, живу собі, чому це я гість? Гість це коли відвідав місто ненадовго.
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляДама с собачкой
3 миллиона это не мало)
Станом на зараз населення Києва становить близько 3,6 мільйона людей, включаючи внутрішньо переміщених осіб
Дама с собачкой• 29 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Что интересного в Киеве с ними этого не происходит. Есть друг оттуда)
Дама с собачкой• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Регистрацию в Киеве 2.7 млн человек имели в 19 году
УбилаКеннеди• 29 июля 2025
Я русскоязычная. Мне не зашло.
Патріотка з дивану• 29 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Яка вам різниця хто ви? Ви ж свідомо обрали це місто для купівлі житла.
Ніхто вам нічого не зобов´язаний
Грамотний хвіст• 29 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Ніхто вам нічого не зобов´язаний
Не зобов´язаний, але я б таке ставлення не унормовувала.