ГейСюда• 29 июля в 13:49

Невролог і гіпотонус: як має лікар пересвідчитись у цьому діагнозі?

Сину 2 місяці, доки чекали прийому невролога син заснув. Зайшли на прийом, син трохи прокинувся на столику і просто лежав, невролог піжала ніжки, підняла за ручки за попід ручки щоб наче стояв,поміряла об´єм голівки і поставила гіпотонус м´язів. Ми з чоловіком намагалися їй розповісти, що дитина ще сонна і вдома добряче упирається ногами, має гарний захват ручками, на животику лежить і голівку тримає, розказує багато різних звуків. Але нічого не слухала, перекрутила наші слова типу нам нічого не треба, і дитина має і уві сні рефлекторно мати тонус. Направила на масаж або у лікарні платно, або безоплатно через ЛКК,
або шукайте самі приватного масажиста і через місяць знову до неї. Масажиста вже я знайшла. Направила нас до невролога педіатр, яка заміняє нашого на час відпустки. Їй не сподобалось що піднявши за ручки син не підняв голову, все інше її влаштувало. Ще виявилось що про невролога так собі відгуки. Які ознаки гіпотонуса? Чи правильно я розумію що при ньому дитина не впирається руками та ногами, і не тримає голівку?
Лунтик-паунтик• 29 июля в 13:52
Сходите к другому неврологу. Два врача вам уже указали на гипотонус, может третий убедит. Или аргументированно опровергнет
Масяня Я• 29 июля в 14:00
Звісно, треба почути декілька думок від різних лікарів, але у моєї доньки теж був гіпотонус. При тому, 1-є невролог цього не побачив, це побачила я, коли виконуючи 10 рефлексів донька робила довільних 7, а три відмовлялись. Я про це сказала неврологу, але вона від мене відмахнулась, тож я шукала іншого лікаря… Коли ж нарешті знайшла чудового фахівця, було назначене лікування. Зараз мої красуні майже 14 років, і це все вже позаду. Доречі, нас лікував чудовий неонатолог до року, а потім вже невролог.
Тому раджу піти до іншого лікаря, а то й не до 1.
So_so• 29 июля в 14:04
Не вижу причин переживать. Курс массажа никому ещё не помешал. Вы НСГ делали?
Пройдите массаж и сходите к другому неврологу. Я просто не вижу смысла сейчас относить 1000 грн частному неврологу для консультации, лучше потратить их на массаж.
Тетяна дитячий масажист• 29 июля в 14:12
Вітаю. Краще не ставити діагноз самотужки.
Знайдіть невролога, якому довіряєте та проконсультуйтеся. А можна й двох.
Масаж, звісно, допоможе.
автор ГейСюда • 29 июля в 14:20
Ответ дляSo_so
Що таке НСГ?
So_so• 29 июля в 14:20
Ответ дляГейСюда
Що таке НСГ?
Нейросонография
автор ГейСюда • 29 июля в 14:25
Ответ дляSo_so
Нейросонография
Ні, не робили
РокерША• 29 июля в 14:40
Ответ дляГейСюда
Ні, не робили
Нам рекомендовали сделать в 2 мес и УЗИ суставов где то в такое же время делали .