НаБалКоніХодять• 29 июля в 14:55
Як би ви поставились до такого?
До нас прийшов новачок в офіс пів року тому, я його навчала, вводила в курс справи. Нещодавно проговорився за зп, вона в нього як виявилось на 30 % більша ніж моя, при тому що більшість роботи роблю я, і його повинна контролювати і допомагати задачі закривати. Говорила з керівником, він сказав, що нічим не може допомогти, так треба( роботу люблю, але несправедливість дратує
Тепличная• 29 июля в 14:56
Досадно бы было. Наверно обиделась бы внутри себя и стала другую работу искать неспешно. Если есть конечно с такими же условиями но больше ЗП.
Я когда видела несправедливость я все же обижалась никому не говорила но понимала настал момент когда надо задуматься о том чтобы что то менять. Просто так бы это не прошло мимо меня. Я бы затаила обиду и искала пути решения.
Усміхайлик• 29 июля в 14:58
А ви не можете себе відокремити від цього новенького?
От є ви. Є ваша робота яку ви продаєте роботодавцю за N сумму.
Яка вам різниця за скільки він купує цю роботу у інших співробітників
Засомневаю• 29 июля в 15:10
кум, сват, брат
вас кинули, може вже і планували прибрати давно, а на ваше місце його
НаБалКоніХодять
• 29 июля в 15:11
Ответ дляУсміхайлик
В нас з ним практично всі задачі пов´язані, і він так повільно все робить, через це затягуються процеси
Засомневаю• 29 июля в 15:14
Ответ дляНаБалКоніХодять
автор, я би звільнилась прям сьогодні і шукала іншу роботу, тут варіантів немає більше, хай самі гребуться
Усміхайлик• 29 июля в 15:14
Ответ дляНаБалКоніХодять
Тоді ідіть до керівника і просіть підвищення зарплати.
Але не тому що у Діми більше.
А вкажіть все що ви робите окрім своїх безпосередніх обов´язків.
Тоді це виглядатиме як ’ моя робота коштує дорожче бо...’
А не дитяча позиція ’ а чому Дімі 30 а мені 20’
Але не тому що у Діми більше.
Аноним Советчик• 29 июля в 15:15
У подібній ситуації просто влаштувала керівництву істерику.
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
Причому сумарно підняли зп на 60%, аби я не кричала і не звільнялася прямо сьогодні
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
Усміхайлик• 29 июля в 15:15
Ответ дляЗасомневаю
Звільнитися завжди можна. За цим діло не стане.
Але по перша автор можливо любить свою роботу, в по друге і так розмір зарплати не поганий
Засомневаю• 29 июля в 15:20
Ответ дляУсміхайлик
Але не тому що у Діми більше.
Вона вже ходила, керівників сказав ні, ну той сам керує далі
Засомневаю• 29 июля в 15:21
Ответ дляУсміхайлик
Це гнила контора, яка її кине і уже це зробила, любить свою роботу сміх
Усміхайлик• 29 июля в 15:32
Ответ дляЗасомневаю
Вона прийшла до керівника з питанням чому Дімі платять більше.
Розумієте різницю
Засомневаю• 29 июля в 15:36
Ответ дляУсміхайлик
Розумієте різницю
Уже не важливо це
Mrs.Sexuality• 29 июля в 15:57
я автор заметила, что у нас так у работодателей принято что ли, старым з.п. не поднимать, а новых брать на большую, я бы вам посоветовала подойти к руководству и сказать что вы нашли работу на большую з.п. и будете уходить, но! будьте аккуратнее, если вас хотят заменить этим сотрудником, то скажут скатертью дорога..лучше же 1 платить на 30% больше чем 2 людям, он справится один, какой объем работы?
Тепличная• 29 июля в 16:00
Ответ дляАноним Советчик
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
Какая вы молодец
Тепличная• 29 июля в 16:01
Ответ дляMrs.Sexuality
Тут надо подготовиться найти работу и сказать что вас там берут
МинерАлочка• 29 июля в 19:33
Так перестаньте помогать новичку , отмораживайтесь, саботируйте его просьбы и так далее. Если решите помогать , то только за деньги и оплата почасовая )
НаБалКоніХодять
• 29 июля в 20:23
Ответ дляMrs.Sexuality
Думаю, що він справиться один, так як нічого особливого в цій роботі немає, це зараз так, бо є я, яка все бігає, робить, бо спрос з мене(
Mrs.Sexuality• 30 июля в 11:02
Ответ дляНаБалКоніХодять
ну значит вас заменят рано или поздно, поэтому начинайте искать новую работу..