Пушкининиана• 29 июля в 20:23

Відпочинок Карпати. Пилипець. Ізки

Наразі обираю куди поїхати в Карпати на відпочинок. Будемо їхати х Івано- Франківська. Планувала в напрямку Пилипця, Ізків, бо можливо буде натхнення і до Ужгорода поїхати. Чи варто їхати? Чи можливо з Франківська краще в сторону Яремча або Ворохта? Таке по відстані ближче і дорога була хорошо. В Карпатах була дуже давно, це і період ковіду.
Налогообложу• 29 июля в 20:28
Я именно там на курорте не была но часто проезжаю мимо. Живу в Сваляве. Там классно, природа, воздух
Хомо_сапиенс• 29 июля в 20:34
Я у Яремче закохана
автор Пушкининиана • 29 июля в 20:36
Ответ дляХомо_сапиенс
Я у Яремче закохана
Мені теж там сподобалось, але думаю може вже інший напрямок вибрати. Але , як там з дорогою незнаю. Їду власним авто
Мост_Устал• 29 июля в 20:43
Колочава сподобалася. Нас підвозили туди від Воловця.
Недалеко Синевир, там добре погуляти. І ми ще ходили на гору Стримба (але це для тих, кого довгі підйоми не лякають).
У селі є два великих магазини з продуктами, у Амбарі навіть готову їжу можна купити і вона їстивна (млинці з начинками, котлети). Салати я не брала.