Міряю від одиниці• 30 июля в 04:05
Ого гром! Я в шоке . Что за звук дикий
Задолбулька• 30 июля в 04:20
До эффектного грома , который был пару дней назад рано утром, слегка не дотянул)
Телефон Рубика• 30 июля в 07:02
Ответ длямегамоСГ
В нас тихл й сонце
А де ви? В нас столична область л´є з ночі, просто стіна, ц це вже третій день, вчора правда в першій половині був передих. В місті найбільша кількість опадів з усієї області позавчора випала
мегамоСГ• 30 июля в 07:04
Область на схід від столиці. Сухо, бур´ян не полю, бо земля що цемент. Але трохи прохолодно. Пишуть 40% дощу
Невгамовна Бу• 30 июля в 07:19
Ответ дляНа_оба_рот
Хорошо хоть тревоги нет и понятно, что гремит.
Это вы далеко и вам понятно, а в Харькове не понятно