Ксерокопия ночи• 30 июля в 12:23
сайт Некст
Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Хочу зробити замовлення на сайті Некст. Банк не пропускає, пише можливо подвійну конвертацію. Як оплатити правильно?
Пушкининиана• 30 июля в 12:28
В кабинете банка в настройках поставьте галочку согласие на двойную конвертацию
Ксерокопия ночи
• 30 июля в 12:28
Ответ дляПушкининиана
дякую дуже
Ксерокопия ночи
• 30 июля в 12:29
Ответ дляПушкининиана
ще підкажіть будь ласка чи знімає додаткову комісію при оплаті?
Кондуктор автобуса• 30 июля в 12:39
Ответ дляКсерокопия ночи
сума буде іншою через конвертацію, але сам сайт комісію не бере (у мене Райф, не знаю, як в інших банках)
Гуляю босоніж• 30 июля в 12:40
Ответ дляКондуктор автобуса
У мене Укрсіб і так само як у вас
Неправдиша• 30 июля в 12:43
Ответ дляКсерокопия ночи
Так конвертация это и будет вам ’комиссия’. Гривен 40 на сумме более 2т
Гуляю босоніж• 30 июля в 13:14
Ответ дляНеправдиша
Я повертала один з двох товарів. Блокування коштів було по ціні сайта, а повернули 1576 грн замість 1590 грн. Я так розумію, що це різниця в курсі на момент повернення коштів
Неправдиша• 30 июля в 13:30
Ответ дляГуляю босоніж
Сайт некст возвращает стоимость товара как на сайте,а то,что сверху-это и есть конвертация. Ее конечно никто не вернет,она банку уходит