Помеха справа• 30 июля в 19:12
Вы были свидетельницей непристойного поведение вашей мамы с мужчинами?
Вы когда-нибудь видели или слышали, чтобы ваша мама вела себя откровенно или непристойно с мужчинами?
Или как-то вульгарно и откровенно одевалась или вела себя?
Результат:
вже голосів:
53 (77.94%)
Нет, никогда
15 (22.06%)
Да, было такое
Жертва интернета• 30 июля в 19:18
Ой, у моей мамы такие фотки в молодости на пляже! Для начала 70х в сссре это наверное считалось как порно ))
Помеха справа
• 30 июля в 19:32
Ответ дляЖертва интернета
Топлесс?
Да, в те времена это было за гранью :-)))
Жертва интернета• 30 июля в 19:34
Ответ дляПомеха справа
Топлесс?
Не, в купальнике, но позы !
nabludatel• 30 июля в 19:59
Ответ дляПомеха справа
И что она делала?
Фліртувала з другом сина. При наявності чоловіка і в його присутності.
Нічна ненажера• 30 июля в 20:06
В мами було багато коханців, але ніколи нічого подібного я не бачила.
Помеха справа
• 30 июля в 20:31
Ответ дляnabludatel
А скільки їй років тоді було?
Помеха справа
• 30 июля в 20:32
Ответ дляНічна ненажера
А ви знаєте про її коханців?
Добротная• 30 июля в 20:46
Так.
Вона у мене без комплексів завжди була)
І така сама зараз.
62 роки
Вона у мене без комплексів завжди була)
І така сама зараз.
62 роки
Ну мамка водила любовника додому поки не вмер. Так би і досі водила. І пригала на ньому на стільчику в таких позах про які я в 2 класі і не здогадувалась. При чому жила з папашою, який з себе нічого не уявляв в своїй квартирі , сама утримувала всіх і не хотіла розлучатись. Так що та ще мазохістка і розвратниця. Віажаю водити любовників в квартиру до дітей - повний треш. Він же до себе не міг водити - там жінка була. А вона свого виганяла до мами, потім в село жити.