Дюагональ• 23 июня в 14:01
заміжні дівчата, чи хто у стосунках, ви матюкаєтесь до свого чоловіка або хлопця
чи вважаєте нормально, в побуті таке спілкування? типу, та ти за*бав чи за*бала? і потім все, тіпа, гуд? ніхто на таке не ображається і вважає нормальною поведінкою?
Ворую вкусняшки• 23 июня в 14:03
Зачем бы я с ним жила, если он меня ’за*бал’ не в прямом значении слова?)
Контрольница• 23 июня в 14:03
Нет, могу матюкнуться если ударюсь сильно или уроню себе что-то на ногу например, но не обращаясь к кому-то, а сама с собой...
Жерица ночи• 23 июня в 14:04
прочитала как богатой, а не замужней))
если б я была ’заможной’ я бы парней/мужей вообще не заводила
Не зацілована• 23 июня в 14:05
ні. ні сама, ні чоловік ніколи собі при мені цього не дозволяє. що він десь говорить - не знаю. при мені- зась. я ж не алкашиха - хануричка підзаборна.
Кавуся• 23 июня в 14:07
Высокие отношения)))Нет, в шутку как и все могу сказать, та задолбал ты, отстань уже...
Продавчиня кіз• 23 июня в 14:11
Матюкаюсь до ситуації, а не до чоловіка.
Можу сказати, як мене це все за*бало. Але ніколи не скажу, як ти мене за*бав. У нас не має мату по відношенню друг до друга. Друг до друга лагідно, дбайливо.
Рекламама• 23 июня в 14:12
Матюкаюсь если сильные большие косяки. Муж начал сильно матюкаться после службы в ЗСУ