неДоПриличий• Изменено 30 июля в 21:58
Хто приймав антидепресант Венлафаксин? Я заплуталась
Спочатку лікар сказала купите дозування 37,5 мг, він іде в капсулах, проп´єте 7-10 днів. Потім купите 75 мг, він іде в таблетках.
Короче пропила я 10 днів початкову дозу. А далі у мене амнезія. Чи це по 2 капсули 75 мг вона призначила, чи це мається на увазі 2 капсули по 37,5 , а в дужках (75 мг) виходить.
Приймаю тиждень по 2 капсули по 75 вранці і ввечері і здається мені, що це не правильно. Якось скачок великий.
І взагалі не пам´ятаю чи треба вранці і ввечері,чи за один раз дві капсули.
Прийом платний , ходити заради цього питання недоречно, як і дзвонити в клініку, бо пройшло багато часу.
Фото надаю, допоможіть розібратися
Peppermint Winter• 30 июля в 23:09
Ответ длянеДоПриличий
Ухти, дякую! Ціна крута, а то жесть дорогі. А як вони доставляють?
Замовляєте як на любому сайті, можна сплатити при отриманні.
ГонУрова дівка• 30 июля в 23:31
Ответ дляPeppermint Winter
Ви смілива)
Та чого? В усіх дозуваннях однакові гранули, і глаз у мене алмаз) мені в лікарні теж ділили, приносили половинку засліплену хлібом, чим я гірше😂
ГонУрова дівка• 30 июля в 23:36
Ответ дляPeppermint Winter
Як довго приймаєте і від чого? Допомагають?
Було схоже на БАР, приймаю 10 місяців, ну, таке, не ідеально…але вже ж не те що було. Було дуже погано, збиралась вмирати-з основного тотальне безсоння, головні болі і прогресуюча втрата ваги
Peppermint Winter• 30 июля в 23:39
Ответ дляГонУрова дівка
Хлібом? Клас 😅
Ви у лікарні заходили на препарат?
ГонУрова дівка• 30 июля в 23:40
Ответ дляPeppermint Winter
Хлібом? Клас 😅
Ви у лікарні заходили на препарат?
Так)
Peppermint Winter• 30 июля в 23:42
Ответ дляГонУрова дівка
І в мене стан жахливий, теж здається що вмираю, в мене ГТР, тривога нон стоп, фобії і па. Зараз не маю відчуття голоду, на стресі, ввечорі тільки трохи апетит зʼявляється.
ГонУрова дівка• 30 июля в 23:43
Ответ дляPeppermint Winter
А ви щось приймаєте з ліків?
Peppermint Winter• 30 июля в 23:47
Ответ дляГонУрова дівка
А ви щось приймаєте з ліків?
Ось вєлаксін призначили, а він не моє. Зійшла, планую на шось зайти. Це мій другий ад.
Перший був есциталопрм, два роки жила макс щасливе життя, але я набрала вагу на ньому велику, зійшла і мене накрило.
На вжлаксіні тиск скаче((
ГонУрова дівка• 30 июля в 23:50
Ответ дляPeppermint Winter
На вжлаксіні тиск скаче((
Я не знаю на чому, бо я тоді 4 місяці приймала що попало, але у мене чого тільки не було- і пульс і тиск і руки тряслись. Попустило десь через місяць-півтора. Тому, я не впевнена, що він вам не підходить.
Ви були у кардіолога, робили ЕКГ?
Я на Венлафаксіні теж набрала вагу, мене це непокоїть, але сходити поки не буду
Ви були у кардіолога, робили ЕКГ?
дамаБезСобачки• 30 июля в 23:57
Ответ дляPeppermint Winter
Мені призначили з 75
Ошибка в названии препарата. Ужас
неДоПриличий
• 30 июля в 23:57
Ответ дляPeppermint Winter
Так, в аптеці дорого, до речі тут мені прислали польські, вони краще)
До речі я можу Вам віддати свої залишки, там 75 і 35.7, якщо треба, напишіть мені у Приватні
Дуже дякую, але не знаю, бо я ж іншого виробника п´ю
Peppermint Winter• 31 июля в 00:05
Ответ длянеДоПриличий
якщо склад однаковий, яка різниця
Peppermint Winter• 31 июля в 00:08
Ответ дляГонУрова дівка
Ви були у кардіолога, робили ЕКГ?
Тобто до вєлаксіна ви 4 міс пробували різні ад?
ЕКГ норма
неДоПриличий
• 31 июля в 00:08
Ответ дляPeppermint Winter
якщо склад однаковий, яка різниця
Тоді попрошу у вас залишки) пишу в приватні
Peppermint Winter• 31 июля в 00:09
Ответ длянеДоПриличий
Чекаю)
ГонУрова дівка• 31 июля в 00:28
Ответ дляPeppermint Winter
ЕКГ норма
Ні, не всі АД, снодійні і Міасер.
Якщо ЕКГ в нормі, то можете пробувати ще раз зайти на нього. У мене ЕКО теж було в нормі
Нічна ненажера• 31 июля в 00:31
Ответ дляPeppermint Winter
Оце мені моя психіатр сказала, що в Україні всього дві ТМ його, які може з чистою совістю рекомендувати. У мене лафаксин xr (ізраїль, пролонгований).
Мені, правда, ціна не важлива, а після брінтелліксу по 50євро на місяць взагалі вже нічого не страшно))
Юпитерная• 31 июля в 09:22
У мене була робоча доза 75 мг, до 150 не підіймали. Спочатку половинку, потім постійно 75. До 150 піднімають, якщо 75 не допомогли. Одразу на 150 точно вам не треба.
Соня Петрова• 26 августа в 06:53
Автор вирішили проблему з антидепресантами? Якщо ні пишіть в приват
неДоПриличий
• 26 августа в 19:01
Ответ дляСоня Петрова
Вирішила, дякую