неДоПриличий• Изменено 30 июля в 21:58
Хто приймав антидепресант Венлафаксин? Я заплуталась
Спочатку лікар сказала купите дозування 37,5 мг, він іде в капсулах, проп´єте 7-10 днів. Потім купите 75 мг, він іде в таблетках.
Короче пропила я 10 днів початкову дозу. А далі у мене амнезія. Чи це по 2 капсули 75 мг вона призначила, чи це мається на увазі 2 капсули по 37,5 , а в дужках (75 мг) виходить.
Приймаю тиждень по 2 капсули по 75 вранці і ввечері і здається мені, що це не правильно. Якось скачок великий.
І взагалі не пам´ятаю чи треба вранці і ввечері,чи за один раз дві капсули.
Прийом платний , ходити заради цього питання недоречно, як і дзвонити в клініку, бо пройшло багато часу.
Фото надаю, допоможіть розібратися
Peppermint Winter• 30 июля в 22:27
Ответ длянеДоПриличий
Підкажіть, а вас не нудило від нього? Я нічого не їм, схудла вже на 4,5 кг
За який час схудли?
Нічна ненажера• 30 июля в 22:27
Ответ дляPeppermint Winter
Через два тижні Ви повинні були після 75 перейти на 150
Ні. Там же чітко написано, що 2х37,5, тобто 75. Та й не призначають такі дозування отак зразу, 150 це дуже багато
ГонУрова дівка• 30 июля в 22:27
Ответ дляPeppermint Winter
Ні, не нудило, я відмінила, бо тиск стрибав на ньому і пульс теж. В кожного своє(
Так це реакція організму, ви самі відмінили чи лікар?
Peppermint Winter• 30 июля в 22:28
Ответ дляНічна ненажера
Причому саме вранці. Венла може погіршувати сон, якщо ввечері
Так, перестала норм спати ще на ньому
сиосзн не моє мабуть.
Нічна ненажера• 30 июля в 22:28
Ответ дляPeppermint Winter
Якщо Вам норм, то пийте 2 р/д по 75, бо все рівно потім до 150 піднімати
Нічого подібного, я на 75 сиджу. І не п´ють його ввечері, як я вже казала. І так часта побічна дія - занадто активні сни, і це при прийомі зранку...
Нічна ненажера• 30 июля в 22:30
Ответ длянеДоПриличий
А в інтернеті пишеться, що вранці і ввечері треба, якщо він не пролонгованої дії
А, сорян, то я могла сплутати, бо п´ю пролонгованої дії, напевне 🤦🏼♀️
Peppermint Winter• 30 июля в 22:30
Ответ дляНічна ненажера
Мені призначили з 75
Нічна ненажера• 30 июля в 22:33
Ответ дляPeppermint Winter
Так, перестала норм спати ще на ньому
сиосзн не моє мабуть.
У мене зі снами ніби втихло після 2 місяців прийому. А то і так завжди яскраві і довгі снилися, а на цьому препараті взагалі мокра просиналася, не знаючи, в якому я світі (саме В, а не НА 🤪)
неДоПриличий
• 30 июля в 22:33
Ответ дляkuskus
Дайте нормальне фото призначення
А це все, там більше нічого немає про призначення
Peppermint Winter• 30 июля в 22:34
Ответ дляГонУрова дівка
Лікар, звісно
Реакція не дуже, ще пити від тиску і пульсу, таке собі
Я пила 3 тижні по 75 мг
попросила відмінити
Я пила 3 тижні по 75 мг
попросила відмінити
Peppermint Winter• 30 июля в 22:36
Ответ дляНічна ненажера
В мене теж на ньому дуже активні сни були, я вже 3 дні як не пʼю, а сон жахливий.
неДоПриличий
• 30 июля в 22:37
Ответ дляPeppermint Winter
У мене на Есциталопрамі яскравіші сни були, чим на цьому
Нічна ненажера• 30 июля в 22:37
Ответ дляPeppermint Winter
Лікар, звісно
Я пила 3 тижні по 75 мг
попросила відмінити
Я пила 3 тижні по 75 мг
попросила відмінити
Він дуже нелегкий у заході й виході (у мене це вже третій АД, і єдиний з побічними ефектами при заході), а ви відразу по 75, це може навіть й не він, а схема не підійшла
Peppermint Winter• 30 июля в 22:38
Ответ дляНічна ненажера
Отож, я і так приймала від ГТР, сон був шикарний до прийому Вєлаксіна.
ГонУрова дівка• 30 июля в 22:39
Ответ длянеДоПриличий
Тоді призначення дивне -ніхто так не піднімає різко із 37,5 до 150. Вона щось не дописала-мала б вказати що 1к вранці і 1 к ввечері або ще якось. Я б вам порадила плавно за тиждень знизити дозування до 75 на добу і подивитись як у вас буде з апетитом і вагою
Peppermint Winter• 30 июля в 22:40
Ответ длянеДоПриличий
А в мене навпаки, на есциталопрамі спала як дитя, хочу знов повернутися на нього.
Але так, на Вєлаксіні за три тижні не було мігреней, я теж страждаю, часом з аурою.
неДоПриличий
• 30 июля в 22:40
Ответ дляГонУрова дівка
Бо там пишеться, що можлива анорексія, я і так худа(
неДоПриличий
• 30 июля в 22:41
Ответ дляPeppermint Winter
Одразу після прийому не було мігреней? У мене за ці тижні вже 6 разів була
Peppermint Winter• 30 июля в 22:41
Ответ дляНічна ненажера
Отож, так призначили.
Бо есциталопрам починала з 0.5
ГонУрова дівка• 30 июля в 22:41
Ответ длянеДоПриличий
А чому саме таблетки, а не капсули, цікаво?… я приймаю саме капсули
Рожки-да-ножки• 30 июля в 22:43
Ответ дляPeppermint Winter
А автор же не сходить, а тільки заходить.
Я уже поняла, шо я не правильно поняла ))
неДоПриличий
• 30 июля в 22:43
Ответ дляГонУрова дівка
Тому що капсул по 37,5 не було в продажу і я купила таблетки 75 мг, які діляться навпіл
Peppermint Winter• 30 июля в 22:43
Ответ длянеДоПриличий
Одразу не було, на есциталопрамі були часто і з аурами
ГонУрова дівка• 30 июля в 22:44
Ответ длянеДоПриличий
Я купляю 150 і ділю на два прийоми. Ділю на око, стараюсь рівно. Купила спеціально порожні капсули
Peppermint Winter• 30 июля в 22:45
Ответ дляГонУрова дівка
Ви смілива)
Peppermint Winter• 30 июля в 22:49
Ответ длянеДоПриличий
я тут купляла капсули без рецепту
Peppermint Winter• 30 июля в 22:50
Ответ дляГонУрова дівка
Як довго приймаєте і від чого? Допомагають?
неДоПриличий
• 30 июля в 22:59
Ответ дляPeppermint Winter
я тут купляла капсули без рецепту
Ухти, дякую! Ціна крута, а то жесть дорогі. А як вони доставляють?
Peppermint Winter• 30 июля в 23:07
Ответ длянеДоПриличий
Так, в аптеці дорого, до речі тут мені прислали польські, вони краще)
До речі я можу Вам віддати свої залишки, там 75 і 35.7, якщо треба, напишіть мені у Приватні