СкрипяСердцем• 31 июля в 06:46
Математика ютуб каналы
Девочки посоветуйте ютуб каналы по математике которые хорошо и понятно рассказывают разные темы для детей 6-9 класс.наррмер ваш ребенок смотрели, занимался и был резульиат
Нужно что бы моц ребенок смотрел и подтянул знания. И блогер ему нравился.
Репетиторов не нужно советовать, только хорошие каналы.
Спасибо за советы и понимание.
ПАЦАНКА О• 31 июля в 07:06
Піфагор в інсті, там реклама репетиторів, але є і відео де і як вони показують уроки, дуже цікаво і доступно.
Катря Харківська• 31 июля в 09:24
Дуже гарні відео+ тести , вправи з математики в академії Хана. Я з ними співпрацювала, відео якісні по змісту.
ВШО також раджу
Квітка папороті• 31 июля в 09:24
Просто дивитися - цього замало. Треба брати зошит і вирішувати спочатку за вчителем, а потім самостійно, а правила ще й вчити.
Я люблю Математичка, але вона займається підготовкою до нмт.
Всейукраїнська школа онлайн вам підійде.