Простецкая• 30 июля 2025
Смайлики на abit пошук
Дівчата, голова йде обертом. Вже би швидше ця вступна кампанія закінчилася. Смайлик на цій платформі означає високу ймовірність пройти в максимальну кількість бюджетних місць? Чи система аналізує ще дітей, які вищі по балах і проходять по вищому пріоритеті на іншу спеціальність?
Можливо, хтось має вже студентів і досвід)
Дякую
Пліткарка• 30 июля 2025
Да, система делает анализ и прогноз. Но, не забывайте, что ещё два дня впереди, может ситуация изменится
Простецкая
• 30 июля 2025
І ще- максимальна кількість бюджетних місць- це ж не факт, що стільки буде.Вірно?
Файно Замало• 30 июля 2025
Не факт, що співпаде. Ще сьогодні, завтра і післязавтра подають діти заявки. Все може помінятися. У моєї дитини смайлик помиляється, бо вона має високий конкурсний бал і першим пріоритетом поставила контракт УКУ, а смайлик стоїть біля другого пріоритету і бюджету. Не врахували розробники зміни цьогорічні.
Весотехник• 30 июля 2025
Мій вступав в 2023, смайлик як з´явився так і був до кінця, отримав рекомендацію на бюджет, у друзів всі смайлики спрацювали.
Пліткарка• 30 июля 2025
Ответ дляФайно Замало
А вы уверены, что по первому приоритету ребёнка точно проходит?
Весотехник• 30 июля 2025
Ответ дляФайно Замало
А що більш бажане контракт УКУ чи бюджет ?
Файно Замало• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
Да. Вона одна з перших у списку, за нею слідом більше півтори сотні абітурієнтів.
Пліткарка• 30 июля 2025
Ответ дляПростецкая
В каком смысле? Если есть 5 мест, то 5 и будет.
Файно Замало• 30 июля 2025
Ответ дляВесотехник
Для моєї дитини контракт УКУ, інакше вона б бюджет у державному вузі поставила першим пріоритетом.
Пліткарка• 30 июля 2025
Ответ дляФайно Замало
Сколько мест на вакансию и какая она по счёту?
Файно Замало• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
50. Вона в першій десятці.
Небалувана Галя• 30 июля 2025
Ответ дляПростецкая
Так, оці цифри в самій освітній пропозиції - це максимум держ місць. А може бути й нуль, якщо жоден вступник на цю ОП не пройде широкий конкурс.
Файно Замало• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
Тогда странно.
Просто смайлик не враховує, що цього року заявка на контракт має однакову силу з заявкою на бюджет і що на неї теж ставиться пріоритет. Розробники смайлика провтикали внести зміни.
Небалувана Галя• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
Це ж контракт, це дуже легко побачити в рейтингу самої ОП.
Небалувана Галя• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
Ні
Простецкая
• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
Ні, минулі роки так не було
Максимальна к-сть - це по заявці університету, а скільки держава виділить, ніхто не знає
Простецкая
• 30 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
А можете пояснити про широкий конкурс.Я не до кінця розумію. Тобто, я читала про нього, але не зрозуміла(
Пишу з калідору• 30 июля 2025
Ответ дляФайно Замало
Смайлик тільки для бюджету
Для УКУ він ніколи не стояв
Пухнасті штани• 30 июля 2025
Ответ дляФайно Замало
Все вірно, не факт що щось поміняється, але система дає прогноз по тим, хто вже подав документи, тому якщо смайлика зараз нема, то вірогідність що він з´явитися дуже низька. Але вона є)
Весотехник• 30 июля 2025
Ответ дляФайно Замало
Хай складеться
, якби я вступала, теж обрала б УКУ
Весотехник• 30 июля 2025
Ответ дляПишу з калідору
Смайлик тільки для бюджету
Для УКУ він ніколи не стояв
Ні, зараз у двох дітей знайомих смайлик навпроти контрактів.
Пишу з калідору• 30 июля 2025
Ответ дляПліткарка
Зараз більше шансів вступити в УКУ. Багато вступників, які можуть навчатися за гроші, їдуть за кордон
Весотехник• 30 июля 2025
Ответ дляПишу з калідору
Раніше в УКУ зі 195 вже не проходили, а зараз часи трохи змінилися, прохідні знизилися, плюс у них ще робототехніка з´явилася.
Пишу з калідору• 30 июля 2025
Ответ дляВесотехник
З 195 не проходили на комп´ютерні спеціальності, на інші проходили.
Весотехник• 30 июля 2025
Ответ дляПишу з калідору
Так я і написала, що НЕ проходили.
Пишу з калідору• 30 июля 2025
Ответ дляВесотехник
Так я і написала, що НЕ проходили.
На 2 факультети, можливо
Небалувана Галя• 30 июля 2025
Ответ дляПростецкая
Всі вступники спеціальності чи групи спеціальностей кидаються в один всеукраїнський список, ранжуються за конкурсним балом, береться зверху за списком скільки держава готова вчити за бюджетний рахунок (суперобсяг). І потім кожного з них з бюджетом відправляють в те зво, на ту оп, яку він обрав.