Ms. Android• Изменено 31 июля 2025
Греція- куди поїхати щоб там був зоопарк, дельфінарій, безпечний аквапарк
Порадьте
Перший раз очі розбігаються… я дуже рідко кудись їду, хочу туди що реально варте уваги
Машину орендувати не будц
Ксерокопия ночи• 31 июля 2025
Без машины в Греции делать нечего, особенно если вам смотреть то, что стоит внимания, а не курсировать между пляжем, апартами и кафе.
КапитанльнаЯ• 31 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
А як ви збираєтесь їздити всюди в плюс 50 на сонці ?
Там канєшно жарко, але де саме 50 на сонці?
SantaMonika• 31 июля 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
23 липня було зафіксовано температури понад 43 °C у кількох регіонах
24–25 липня температура піднялась до 44 °C, а в деяких локальних точках — до 43–44 °C, з можливим локальним піком понад 44 °C у п’ятницю 25 липня
авто на сонці у людей показує 49-50 Куди ви збираєтесь їздити ?
Ms. Android
• 31 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Ого
Дякую, мабуть треба змінити країну
SantaMonika• 31 июля 2025
Ответ дляMs. Android
Ого
Дякую, мабуть треба змінити країну
Або місяць відпочинку
Беріть вересень
Ms. Android
• 31 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Або місяць відпочинку
Беріть вересень
Відпустка з 20 серпня по 01 вересня
SantaMonika• 31 июля 2025
Ответ дляMs. Android
Відпустка з 20 серпня по 01 вересня
То через місяць вже може буде прохолодніше