Жена аллигатора• 31 июля 2025
Смітники в Ужгороді
Недавно на місяць приїхали у квартиру в Ужгороді. Проблема в тому, що у дворі ніде не видно великих баків, у які можна скидати сміття з дому. І біля двору нема. Куди дівати сміття?
Фіфачка• 31 июля 2025
Жили в Ужгороде, по улице в частном секторе видела небольшие баки выставляли в определенный день и их собирали цыгане.
Они там в основном и работали дворниками. А возле многоэтажек не знаю, тоже что то должно быть. Лучше спросить по месту.
Куда ж без меня• 01 августа 2025
Ми раз жили у Львові недалеко від цирку, то з пів кварталу з поворотами несли те сміття до баків.