Законна дружина• 31 июля 2025

Тренер вдарив дитину

Донечці майже 5 років,СДВГ,жвава,непосидюча,дуже енергійна(ну ви зрозуміли).Двічі на тиждень ходимо в басейн на групові заняття,їй дуже подобається,жде із нетерпінням.Басейн у звичайній міській школі,не приватний,хоча заняття платні.Віднедавна новий тренер.Сьогодні в кінці заняття,при мені та інших батьках тренер схопив м´яч і кинув донечці в голову бо вона щось там голосно викрикнула.А у роздягалці вона мені пожалілася що тренер вдарив її рукою по голові за непослух.Підплив і вдарив.Дитині вірю,вона не брехатиме.Порадьте куди поскаржитися?І що би ви робили у такій ситуації?
сахарный комок• 31 июля 2025
Яжемамаша
сахарный комок• 31 июля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Я на кожному занятті сиділа,стерла уже язик вчити і пояснювати дитині про послух і дисципліну.Тепер у басейн не буду водити більше.Не хочу щоб дорослий щдоровий хлоп із рукою величезною бив дитину тим більше по голові.
Так если у вас невменяемый или не управляемый ребенок,то в чем вина тренера?
сахарный комок• 31 июля 2025
Ответ дляevgeniiya
Ну не знаю...
У меня нормотипичный ребенок, но носился с другом в бассейне, по плитке.
Это при том, что кругом плакаты про ’ не бегать’.
Так его, 7 летку, тренер так хорошо за плечи труханула. Я не против, это лучше, чем подскользнулся и разбил голову.
Малому уже 15, ходит в тот же бассейн, так сам уже детей притормаживает, аккуратно, конечно, он же не тренер:)
Но у меня рядом на дорожке аквааэробика и я вижу, что тренер тактику не сменила. Родители не против, кто-то должен заставить слушаться, раз родители не могут
Галактика?
Beile• 01 августа 2025
Ответ дляLianaa_06
Серьезно? Я так понимаю бить своих детей для вас вообще норма, если чужим позволительно?
Он тренер, взрослый человек, у него есть язык и рот сказать, высадить на лавочку, поговорить с родителями, а не раздавать подзатыльники.
Продолжать водить?
chudo-mama• 01 августа 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Не водіть. Може, ваша дитина заважає всім іншим плавати, бо навіть на ваші зауваження не реагує. Я у такому віці повела сина (також дуже енергійного) на танці. Він намагався щось робити, але здебільшого заважав іншим, відволікав їх. Його ніхто не бив, але я сама побачила, що краще забрати, щоб інші нормально змогли займатись. Запишіть дочку на індивідуальні заняття до іншого тренера. А з цим тренером ситуацію потрібно було вирішити на місці та поскаржитись .
Lianaa_06• 01 августа 2025
Ответ дляBeile
Продолжать водить?
К такому тренеру? Нет.
evgeniiya• 01 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Галактика?
Бассейн? Нет, в районной школе
Daria0000• 01 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я не згодна.
Якщо тренер знав, що дитина з сдвг і відповідно дав згоду на співпрацю, то так, він переоцінив свої можливості.
Якщо не давав згоди і не знав про діагноз дитини, то це знущання над групою дітей і тренером.
Сдвг це серйозна проблема і тренер не робот, якщо він не готовий працювати з такими дітьми, то повинен це озвучити батькам
Ви правильно написали. ’Якщо не готовий, то повинен озвучити’, але не бити.
Daria0000• 01 августа 2025
Ответ дляevgeniiya
Ну не знаю...
У нас на гимнастике били девочек ради ’ дисциплины’ ну или когда что-то не получается у ребенка, дла профилактики )
А на танцах достаточно тренеру посмотреть и все замолчали. Как думаете какая тактика лучше. Все мы люди, конечно, но если человек работает с детьми, то нужно учиться все таки с ними работать. И вы путаете немного пацана 7 лет и девочку 5. Я в детстве занималась плаванием. Тренер и тапком кинуть мог в пацанов ( лет по 15 было нам), но девочек никогда не обижал. Но это было уже много лет назад. Сейчас, если ребёнок не готов к дисциплине, ему отказывают в занятиях вот и все.
Daria0000• 01 августа 2025
Ответ дляchudo-mama
Если бы все родители понимали про ’мешает другим’ мы забрали дочку из школы, потому что в классе таких мальчиков 5. Вроде и мальчики хорошие, умные, но учиться невозможно было. Каждый день у дочки болела голова от того, что в классе они творили. Школа ничего не предпринимала, учителя не справлялись. Так и получилось, что нормальные начали уходить.
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Ответ дляDaria0000
Школа це не вибір, ходити чи ні. Вона ж обовʼязковою