Инста_Богиня• 04 июля в 13:56

Дівчата, ситуація. Багато тексту

Пішла займатись в спортзал, чоловік був тільки радий бо є надлишкова вага. По більшій частині він мене на це й підштовхнув.
Займаюся в залі з 6.30 до 8.00 ранку, іншого часу немає через роботу. За місяць ніяких зрушень немає, м´язи не болять і т.д.
І тут на одному з занять підійшов тренер і сказав що я неправильно роблю, показав як, поганяв мене і я відчула різницю. Запропонував індивідуальні тренування і ми обмінялися номерами. Відчуття після цього заняття з тренером геть інші- я відчула всі м´язи що працювали. На наступний день тренер сам написав спитав за самопочуття і розповів про программу що він може запропонувати.
І тут зірочка на тортику - мій чоловік обурений що тренер мені пише, пропонує заняття. Спершу коли я розповіла що тренер підходив мій чоловік погодився щоб я йшла на індивідуальні. Як тільки тренер написав - все, йому все підозріло, щось не так, тренер не такий і т.д. Вже день зі мною майже не розмовляє.
Так от питання в чому - тренер не повинен писати сам? Зал мережевий, тренерів повно, але за місяць жоден не сказав що я щось не так роблю.
Це чоловік заганається чи справді дивно?
Бо я щось нічого не розумію
Холодная каша• 04 июля в 13:58
А не пішов би він найух , такий чоловік. До тренера питань немає.
Куплю орехи• 04 июля в 14:00
Чому Ваш чоловік не ходить в зал, а заростає жирочком? Вам приємно на нього дивитися і торкатися?
Оце фіфа• 04 июля в 14:00
тренер зацікавлений продати свою послугу
Н@Диете• 04 июля в 14:00
Ну, по крайней мере муж к Вам не равнодушен.
Чем больше у тренера клиентов, тем больше денег, тут всё понятно.
Добродійка• 04 июля в 14:00
Це не дивно, тренер шукає нових клієнтів для свого заробітку
палка-копалка• 04 июля в 14:01
Це нормальний тренер. Набагато гірше, коли ви платите, а у вас реально не питають про самопочуття. Й він зацікавлений продати свої послуги.
Звичайно, якщо ви раніше не тренувалися, то вам потрібен тренер.
Позаземний розум• 04 июля в 14:02
Муж ваш больной на голову
Чаклунка-ведунка• 04 июля в 14:02
Ответ дляН@Диете
Тааа, муж просто метит территорию)
Маргарита и Мастер• 04 июля в 14:07
Нормально, що тренер пише. Адекватний тренер працює на результат, йому важливе ваше самопочуття. Ви новачок, йому потрібно враховувати цей момент.
Мафиозная• 04 июля в 14:09
В мене так чоловік ходив -ходив , поки тренер не запропонував індівідуалку та свою програму, результат дуже швидко з´явився. Так що ваш молодець, а міг би спостерігати за марним витрачанням вашого часу.
Весела бджілка• 04 июля в 14:11
Автор, а что вы хотите услышать? Что тренер в вас влюбился с первого взгляда, а муж умирает от ревности?
Тренер пытается заработать денег. Мужу вы все подали неоднозначно, чтобы поревновал и он увидел в этом личный фактор, от чего и обиделся
А на самом деле вы закомплексованая толстенькая тетенька, копившая жиры сидя дома и не имевшая внимания от мужчин, которая перепутала желание на ней заработать с флиртом от тренера и побежала бегом об этом мужу намекнуть. На деле тренеры любят чуть других, не трепайте мужу нервы и передайте ему, что ваш брак в безопасности)
Сірничок• 04 июля в 14:14
Конечно, у вас не было никакого результата, потому что не было техники. Вам нужно несколько занятий научиться делать упражнения правильно и пользоваться тренажерами. Наймите не этого тренера, а женщину в этом зале.
Вы даже можете объяснить ситуацию с мужем тренеру и попросить контакт тренера-женщины. Обычно нормальные тренеры спокойно делятся. Вы возьмете 3-4 тренировки на технику у женщины, сравните подход и решите, с кем заниматься дальше. И муж ваш расслабится. Потом можно просто брать тренировку раз в 3-4 нед. и заниматься самой.
графиняВишенка• 04 июля в 14:17
Ответ дляСірничок
а это не бред согласовывать взрослой женщине небольшие услуги?
религия штанов , типа
Уходя дверю не хлопать• 04 июля в 14:17
Как можно без опыта самостоятельно заниматься в зале, без тренера? Про мужиковые ревности коментить не буду, тупость.
Chaterbox• 04 июля в 14:18
Тренер пытается найти клиентуру, заработать денег, поєтому подошел.
Написал потому что внимательный и ответственный, ну и опять же хочет чтоб вы пришли именно к нему, а не искали другого.
Племянница пошла в зал с подругой, к ним так же подошел тренер, и так же пишет советы. Но им по 17 лет. И он имеет чисто профессиональный интерес
Дайте подуться• 04 июля в 14:22
Мнение мужа надо учитывать. Меняйте тренера, или берите мужа с собой.
Сірничок• 04 июля в 14:22
Ответ дляграфиняВишенка
религия штанов , типа
Это не бред, а внутрисемейная ситуация. Видимо муж автора сам не особо в курсе, как работают тренеры со своими клиентами. Представляет себе сразу шоу Супер Майк, зачем автору эти скандалы.
И вообще по моему опыту новичков женщины тренируют лучше и комфорнее. Банально руку на жопу может положить и проверить, работает ли нужная мышца.
Баба_Воля• 04 июля в 14:25
Да тренеру нужен еще один клиент и хорошие рекомендации от вас.
А писечка ваша ему пох, так и передайте своему странному мачо😄
графиняВишенка• 04 июля в 14:31
Ответ дляСірничок
это контроллинг, а не ситуация. Автор выбрал нужную услугу для себя и исполнителя, это не предмет согласования.
автор Инста_Богиня • 04 июля в 14:32
Ответ дляВесела бджілка
Так ніхто і не казав що тренер на щось більше натякає і ніяких сподівань у мене не має. Зал на те і зал щоб там займатися. Я відразу казала що не бачу результату від самостійних тренувань і мене це дивувало. Мене більше цікавить питання чи нормально що тренер пише самостійно чи ні?