спальное место• 01 августа в 13:21

Квартира у Львові подобово

Де можна зняти на пару днів квартиру у Львові від власника за адекватну ціну і безпечно? На букінг висвітлюються лише апартаменти і за шалені кошти... Наскільки безпечний ОЛХ в цьому питанні?
Божа кульбабка• 01 августа в 13:24
нема у Львові безпечного.і укриттів нема
Lenusikkuz• 01 августа в 13:25
+380 (97) 339 16 12 знімала квартиру в них в центрі
месяцкие• 01 августа в 13:25
Що для вас не шалені кошти? Олх це помийка, більшість оголошень не актуальні, я на букінгу знімаю завжди. Зараз ось знімала в центрі за тисячу на добу. Але як вам умовно сьогодні на завтра то складно буде, зараз сезон, попит шалений
Вапщета• 01 августа в 13:25
Ответ дляБожа кульбабка
Вы ошиблись темой, не туда пишите.
Значит надо• 01 августа в 13:27
Ответ дляБожа кульбабка
У Львові дуже небезпечно
Lenusikkuz• 01 августа в 13:28
+380 (99) 328 59 55 Роман. Також має багато варіантів
автор спальное место • 01 августа в 13:30
Ответ дляБожа кульбабка
В Києві не набагато безпечніше((((
Сердючка• 01 августа в 13:30
Дешево не буде.
Ми знімали на ніч за 1500 грн. квартиру, недалеко від вокзалу, бо нам треба було пересідати на інший потяг. Квартира була чудова, нас четверо.
Якщо трохи знизити бюджет, вже б було так собі житло.
Людей у Львові аж чорно, їжа у простих кафешках так собі. Навіть у котокафе на замовлення дві години чекали і все одно пригоріле принесли.
Якщо Ви вже були у Львові до війни і хочете пригадати той час, будете розчаровані.
автор спальное место • 01 августа в 13:31
Ответ длямесяцкие
1000 це за людину?
автор спальное место • 01 августа в 13:32
Ответ дляСердючка
Дешево не буде.
Ніколи не була у Львові, зараз випала нагода побути 2 дні. Давно хотіла побувати, можливо розчаруюся але поки не поїду, то цього не дізнаюся(
месяцкие• 01 августа в 13:37
Ответ дляспальное место
1000 це за людину?
Ні, за добу квартира, максимально троє можуть розміститися, ми були вдвох. Але малесенька зовсім. Минулого разу їздили втрьох то знімали трохи далі від центру в новобудові по Зеленій, там двокімнатна дуже велика, можна до 5 людей заїхати то було 1800 за добу. Ви просто на букінгу не ставте фільтри бо вони ’обрізають’ пошук, а забийте дати та кількість людей, поставте від дешевих і дивіться. Я так робила, хостели та готелі пропускала, а заходила лише на квартири.
Бибер-анонимер• 01 августа в 13:42
Ответ дляспальное место
Зайдіть на airbnb, подивіться скільки коштуватимуть там квартири. Якщо не обирати шось типу віп і в самісінькому центрі то можна знайти не дуже дорого.
Божа кульбабка• 01 августа в 14:07
Ответ дляспальное место
В Києві не набагато безпечніше((((
згодна. але тут хоч паркінги,метро. а там що?
автор спальное место • 01 августа в 14:09
Ответ дляБожа кульбабка
Немає тут ні метро...ні паркінгу....ніхрена немає...але мова не про це... Хочеться щось в житті побачити...я все відкладаю....відкладаю, а життя проходить(((
Альфред Шнитке• 01 августа в 14:31
Ответ дляспальное место
ви одна?? просто в хостел вселитесь
Сердючка• 01 августа в 15:00
Ответ дляспальное место
Обирайте відомі Вам заклади, мережеві. Там буде краще.
Ті ж Львівські круасани чи Сімейна пекарня.
Ще піцерія Челентано збереглася у Львові.
Буквально за 50 м від вокзалу випадково зайшли у страшненьке на вигляд кафе, навіть назву не знайшли на ньому, червоні дермантинові дивани, витертий червоний килим і оголошення ’ туалет 10 грн., для клієнтів безкоштовно’. Була ніч і півтори години до потягу, у Франсуа, де ми до того сиділи, присів поруч дуже п´яний чоловік, мусили втекти.
То там несподівано смачно і недорого готують. Ми замовили картоплю пюре, курячі котлети і млинці з сиром. Все було свіже і смачне. Котлета 35 грн., картопля 60 і млинці 60 (два на порцію). Зовсім недорого повечеряли у тиші.

Далі від вокзалу набагато краще. Якщо з дітьми, біля собору Юра гарний дитячий майданчик.
Просто ми не дуже любимо натовп.
Сердючка• 01 августа в 15:03
Ответ дляспальное место
З гарних тихих міст я б радила Вінницю. Були з чоловіком у вересні, дуже сподобалося.
Ми з Києва, то потягом буквально 3,5 години.
Ціни адекватні, люди спокійні. Брали екскурсовода, погуляли із задоволенням.
автор спальное место • 01 августа в 15:21
Ответ дляАльфред Шнитке
ви одна?? просто в хостел вселитесь
З дітьми, в хостелі з дітьми не зручно(
автор спальное место • 01 августа в 15:22
Ответ дляСердючка
Дякую)
Сердючка• 01 августа в 15:23
Ответ дляспальное место
З дітьми, в хостелі з дітьми не зручно(
Є непогані квартири у Львові на 3-4 людини, чимало.
автор спальное место • 01 августа в 15:34
Ответ дляСердючка
Щиро вам дякую🌷. Буду шукати
Обнимашкина• 01 августа в 20:33
Ответ дляспальное место
З дітьми, в хостелі з дітьми не зручно(
Сайт Добово сом, наша укр альтернатива Букінгу. Апратаменти від власників, ціни нижче ніж на Букінзі, але варіантів менше і вони простіші.
автор спальное место • 02 августа в 13:36
Ответ дляОбнимашкина
Дякую🌷