Анонимарик• 01 августа в 20:52
Як же багато *анутих людей
Працюю в кафе. Маленьке,більше схоже на кав´ярню (кавовий апарат самообслуговування) з солодощами.
Містечко маленьке. Кожного дня ходять одні і ті ж люди.
Ось декілька моїх ’бісиків’.
Бісить коли людина щодня робила собі каву, а потім через місяць наприклад, просе показати де натиснути щоб зробити капучіно.🤦♀️
Бісить коли питають ’а оце смачні цукерки?’( Я ї*у? Я що тут все переїла?тим більш у кожного свої смаки 🤦♀️)
Бісить коли у нас на дверях висить плакат айслате,а люди питають ’ви робите айслате?’🤦♀️
Бісить коли кажуть ’а можна решту не желізними? (б*ядь, та я б хоч дерев´яними дала якби вони були. Я решту дала, я нічого більше нікому не винна)🤦♀️
Особливо нещодавно! Мене тупо добив один покупець! Питаю у нього ’у вас карта чи готівка?’. Каже що карта. Кажу йому ’прикладайте карту’. ВІДПОВІДЬ📢
’Що ти мені тут командуєш!’
У мене все!🥴
Можете кидати в мене капці🥴
Ось декілька моїх ’бісиків’.
’Що ти мені тут командуєш!’
У мене все!🥴
Можете кидати в мене капці🥴
КонхфЭдкаТузик• 01 августа в 20:54
Так у вас нет дара убеждения просто) Можно так разрекламировать что и пенопласт съедят))
СКИБИДЫШь• 01 августа в 20:54
Вам пора в отпуск. Или хотя бы выспаться. БОльшая часть проблем надумана
Налитое яблочко• 01 августа в 20:54
Ну з такою ранимою психікою в кафе Вам не потрібно працювати. Вам би з паперами 🙂
всемВсёИмного• 01 августа в 20:54
Навіщо вам капці? Щоб ви сказали,що не такі,не такого розміру чи кольору?
Вам же походу всерівно невгодити
На циголках• 01 августа в 20:57
Да, действительно много. А вы, автор, походу возглавляете эту группировку.
Менее Более• 01 августа в 20:59
Автор, вы устали похоже вам пора в отпуск) Это у вас еще не самые странные клиенты)
Карамелька• 01 августа в 21:00
Якщо ви так ненавидите людей, нафіга ви з ними працюєте? Ви мазохіст, інших талантів немає, чи немає освіти?
СКИБИДЫШь• 01 августа в 21:01
Покажите все эти комменты Вашему работодателю - он должен войти в положение, пока Вы клиентов не разогнали)
Карамелька• 01 августа в 21:01
Ответ дляНалитое яблочко
Боже збав.
вона збіситься через тиждень і спалить папери посеред кабінету.
Эта_Шикарна)• 01 августа в 21:02
А мене бісять такі нервові особи. Яким все має бути як вони вважають за правильно
Я розумію, що вам начхати, що ви когось бісите. Я і тим людям, на яких ви реагуєте
То ж просто шукайте свій вихід, щоб не біситися щодня
Українська зірочка• 01 августа в 21:02
У цій свері описане вами - будні.
Ви ще іпанутих не зустріли
Коли мовчу- приємна жінка• 01 августа в 21:02
Тю, я вынуждено работала пару месяцев в таком месте. И бомжи заходили погреться и всякое было. Люди разные, кто то думает, что шутит, а вам не смешно)). Плакаты это вообще никто не читает. Но я не реагировала так прям остро. Какие вкусные конфеты и знала и так, по крайней мере знала какой состав, примерно вкус. Меня так прям не крыло, как вас. Но я и до этого работала в людьми, просто в более скажем так приличном месте (не торговля). Но другой вопрос, что поняла, что не мое это.
Цветочница• 01 августа в 21:03
Автор, у мене попередній колектив, була одна ядовита, виїдала щодня, коли звільнилися були здивовані, що я пішла с такого дружнього колективу
Кнопкотиць• 01 августа в 21:04
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
це точно, у нас в ковбасному магазині на питання чи сосіски свіжі, продавець завжди впевнено каже -так, тільки сьогодні зранку привезли. І так завжди). Ага, я канєшно вірю)
КонхфЭдкаТузик• 01 августа в 21:05
Ответ дляКнопкотиць
Ну можно посоветовать одни, а потом еще участливо : Что не понравилось, так вот тогда такие попробуйте? Тоже не то? Ну тогда может кексик?
Анонимарик
• 01 августа в 21:06
Ответ дляПік Антна
Зачем мучаться, если это явно не ваше?
Попросили допрацювати до кінця місяця, бо кафе закривається. А я вже кукухою їду. Далі в торговлю ні ногою!
Соня-сонятко• 01 августа в 21:06
Ответ дляНалитое яблочко
А Вы знаете, как те бумажки шуршать могут? Это ж будет бесить автора неимоверно.
КонхфЭдкаТузик• 01 августа в 21:07
Ответ дляАнонимарик
А, ну тогда вам нечего терять, рубите правду матку шо думаете
Анонимарик
• 01 августа в 21:07
Ответ дляМенее Более
Попросили допрацювати до кінця місяця, бо кафе закривається. А я вже не витримую. Більше в торгівлю ні ногою!
СКИБИДЫШь• 01 августа в 21:07
Рекомендую, автор, для предварительного треннинга психики что-то попродавать по минимальной цене или поотдавать даром на ОЛХе. Уверена, вернетесь к любимым кофейным клиентам другим человеком)
всемВсёИмного• 01 августа в 21:08
Ответ дляАнонимарик
А які плани на майбутнє?
Яка галузь народного господарства має підготуватися?
Однозначно• 01 августа в 21:11
Обычные люди. С плохим зрением, невнимательные, туповатые, на своей волне - пришли, не чтоб вы им отсосали, а просто обслужили. И им абсолютно пофигу что там вас бесит, вы для них функция. Вот отвечайте функционально: да, конфеты вкусные, да, ледовый делаем, извините, спасибо, плжплуйста. И все.
Анонимарик
• 01 августа в 21:11
Ответ длявсемВсёИмного
А які плани на майбутнє?
Не переживайте😂 стану Декстером і знайду всіх😂😂😂