Ждем жёсткую ответку в твитере, от русского обрыганого "медвежонка" когда он допьет свой литр "финляндии"
До конца войны осталось 5 дней.
ПадаюВреверансах• 02 августа в 08:39
Та скоріше б вже.
А то відверто вже мені обідно, що страждає тільки Україна.
За цих 3 роки вже де тільки ті конфлікти не загорались і скрізь гасли на раз два. І тільки тут палає без передиху.
Сука, вчепилося як гамно до трусів
gizzaGinora• 02 августа в 08:44
Ответ дляKuziapetrovna
Где это написано?
Ви реально думаєте, що автор вам дасть джерела?)
Вона тут не для того весь ранок ПРАЦЮЄ
Kuziapetrovna• 02 августа в 08:44
Ответ дляgizzaGinora
Вона тут не для того весь ранок ПРАЦЮЄ
Нашла уже
Just a crow• 02 августа в 08:44
В ТГ такую информацию уже прочитала, а вот первоисточника не увидела.
Kuziapetrovna• 02 августа в 08:56
Ответ дляJust a crow
Клементина• 02 августа в 08:57
Ой! Швидше б вже ядерка!
Хочеться якогось кінця))
Шуткую , звісно. Але задовбала ця війна на виснаження.
Хочеться якогось кінця))
Діди таки до чогось доведуть планету(
Ще той в блакитній сорочці, старе, немощне пішло з бульбашем в Церкву, стоїть зі свічечкою, типу таке релігійне, падло, а перед цим кошмарив і вбив кучу народу
Якись сюр і нереально то все, а світлини постять. Кому і що вони доведуть?
Клементина• 02 августа в 09:05
Алкогном медведев, как повод для начала ядерной войны, это, конечно, что-то
Боженька издевается на нами, придумав такой повод для истребления человечества
Ответ дляTeonaa
Ну він може мав на увазі «готов» в тому плані що технічно🤷♀️ ну типу у мене ядерку є, захочу шмальну.
А не готов в плані рішучості і дій🤷♀️
В плані рішучості ніхто не готов - бо це відлік кінця
Але в гру з пуйлом в теребоньки ядеркою можна таки грати двом.
Ответ дляКлементина
Саме цікаве, вони таки побачили що то читають в Сща і на найвищому рівні. Бо не мели- емеля, а реально читають і аналізують.
Димон дотриндівся до двох ядерних субмарин
Клементина• 02 августа в 09:07
Ответ дляLudaSHS
Ну, да!
Чому тільки рашка погрожує ядеркою?
Трамп теж хоче))
Я, чесно кажучи, ржу з їх перепалки з алко-дімоном.
Чому тільки рашка погрожує ядеркою?
Трамп теж хоче))
Ответ дляContento
В общем как обычно ни о чём. Никто воевать из-за Украины не будет а тем более ЯО. А журналистам пообещать не сложно.
Як все і досі - триндьож. Але на високому рівні. Цікавий розворот триндежу від ’’друга пуйла’ до екзестенційної ядерної небезпеки
В цьому аспекті це нове щось
Ответ дляLudaSHS
В плане рішучості путин может и готов, он же больной. Если начнёт запускать по Украине орешником кто-то на него ядерную сбросит? Не верю. Будут так же наблюдать и пугать его санкциями и ответным ударами. А страдать будем мы.
Клементина• 02 августа в 09:22
Ответ дляContento
Ну, теперь ЯО будут угрожать с двух сторон.
До этого алко-димон думал, что это только ему можно.
Оказывается, нет! Трамп тоже может «в ядерный пепел» и вот это вот все
Ответ дляКлементина
Чем бы им ещё заниматься, кроме как угрожать ЯО, которое они никогда друг против друга не применят.