Електрохарчування• 02 августа в 09:13
Бабусі і онуки
Донечка виконувала завдання і не захотіла розмовляти з моєю мамою.
Донечці 7,перший клас жила у моїх батьків. Зараз літом вже проживає з нами і в школу піде у нас у місті
Мама моя дуже зла ,що я донечку забрала. Дзвонить постійно а ще є час передумати. Приїхали в гості ,вона запитала донечку де вона хоче жити,коли та сказала з мамою,дьоргнула її за волосся. Це маніпуляції? Ми знімаємо житло ,в в батьків своє і цим вона пояснює причину чому дочка повинна жити з ними
Та_шо_ж_таке• 02 августа в 09:27
Ответ дляЕлектрохарчування
Моя думка така мої діти моя відповідальність
А попередні 7 років це була не ваша відповідальність?
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:28
Ответ дляЕлектрохарчування
Виїзні уроки багато дали. Саме діти де мама з меншою дитиною не може привозити до мене старшого. Я пахала по 8 занятті день відкладала гроші а тепер мама їх ховає
уже все, это ваша плата за то что няньчили.
вы расплатились.
ребенка сразу забираете пока еще есть возможность, она ж видимо внучку подговаривает, как когда то мой отец мою племянницу, я слышала через окно.
вы расплатились.
Електрохарчування
• 02 августа в 09:28
Ответ длячаревна
А чего вы на целый учебный год её к матери отправили? С такими думками
Я була вагітна і майже весь день лежала тому що були постійні угрози викиднів
Поліпривіт всім• 02 августа в 09:29
Ответ дляЕлектрохарчування
Можете якось у купу все зібрати?
Які гроші мама ховає? Ваші?
Електрохарчування
• 02 августа в 09:29
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Моя донечка жила не зі мною лише рік
Я така бойова• 02 августа в 09:29
Ответ дляЕлектрохарчування
Та ні ,знаєте завдяки тому я змогла заробити кошти за які ми зараз живемо
Поки донечка була в батьків,в я вагітна в місяць дохід був 65000
Вище ви писали, що майже всю вагітність пролежали, то що заважало вам лежачи заробляти з донькою і не забувати, що донька лише ваша відповідальність?
Електрохарчування
• 02 августа в 09:29
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы расплатились.
В сенсі?
Електрохарчування
• 02 августа в 09:29
Ответ дляПоліпривіт всім
Можете якось у купу все зібрати?
Які гроші мама ховає? Ваші?
Так мої
Та_шо_ж_таке• 02 августа в 09:29
Не підкидали б ви свою дитину мамі, не було б у вас ніяких конфоіктів. Тим більше раніше вас не хвилювало, смикає бабуся за волосся вашу дитину чи ні, коли щось не по її, бо вам було зручно.
Кожна дія має свої наслідки. Розгрібайте тепер.
Електрохарчування
• 02 августа в 09:30
Ответ дляЯ така бойова
Я лежала у лікарнях постійно
Після операції на хребті вагітність то не легко. При тому що ми спільнихбдітец не планували і у мене ствола спіраль
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:30
Ответ дляЕлектрохарчування
В сенсі?
я про то что те деньги у мамы - уже все, не ваши, можете их не считать. вы ими расплатились с мамой. деньгами а не ребенком. пусть на ребенка не претендует теперь.
А поговорить?• 02 августа в 09:30
Ответ дляЕлектрохарчування
Не заважає. Але сама каже ,що вона має ще пару років з нею жити
Вообще не очень понятно, почему ребенка вы отдали матери, вернее понятно, ваша мать так решила, а вы не умеете отказать. Но это ваша дочь, возьмите себя в руки перестаньте слушаться маму, вы давно взрослая тетя.
Поліпривіт всім• 02 августа в 09:30
Ответ дляЕлектрохарчування
Так мої
чому їх мама ховає? Звідки в неї доступ?
Електрохарчування
• 02 августа в 09:30
Ответ дляЯ така бойова
Так як просила приватні палати то там і проводила онлайн уроки
Електрохарчування
• 02 августа в 09:31
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так я мамі і сказала. Я зароблю. Але дитина має бути зі мною. Навіть вчитель першого класу сказал ащоб я не слухала маму. Дитина на перервах за мною плакала
А поговорить?• 02 августа в 09:31
Ответ дляЕлектрохарчування
Мама прячет ваши деньги, как?
Електрохарчування
• 02 августа в 09:31
Ответ дляА поговорить?
Дякую
Та_шо_ж_таке• 02 августа в 09:31
Ответ дляЕлектрохарчування
На чужих дітей час витрачали, а на свою не вистачило? :) не перекладали б на маму відповідальність за збереження грршей , то й мали б їх.
А взагалі - тріль.
Електрохарчування
• 02 августа в 09:31
Ответ дляПоліпривіт всім
Коли дочка жила з нею,я донечці щотижня лишала2000-3000
Електрохарчування
• 02 августа в 09:31
Ответ дляА поговорить?
Мама прячет ваши деньги, как?
Коли донька там жила я донечці залишала.
IQ 80• 02 августа в 09:32
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви ж писали, що на виїздні уроки їздили, де не могли дітей до вас возити. Тепер онлайн уроки...
Вишня на торті• 02 августа в 09:32
Ответ дляЕлектрохарчування
То яке Вам діло до того, що донька не хоче дружити з Вашою мамою?
Поліпривіт всім• 02 августа в 09:32
Ответ дляЕлектрохарчування
То чому вони тепер вашими стали?
Та_шо_ж_таке• 02 августа в 09:32
Ответ дляЕлектрохарчування
:))) ахаха.
Дівчина Гілмор• 02 августа в 09:32
Мама вас постійно знецінювала? Вона вам казала, що ви погана мама для своєї дитини?
Можливо тут справа навіть не в любові до онучки, може тут самоствердження перед вами?
Я така бойова• 02 августа в 09:32
Ответ дляЕлектрохарчування
Я постійно привозила солодощі. І на операцію мамі допомогла. А моя мама при грошах,я постійно донечці лишала великі суми як приїжджала ,п мама моя каже що тих грошей немає. Хоча я бачила їх у ами у шафі там 150000
Розумна ваша мама. Зрозуміла, що старша донька вам не дуже то вже й треба. Збирає для онуки подушку.
Електрохарчування
• 02 августа в 09:32
Ответ дляПоліпривіт всім
То чому вони тепер вашими стали?
Тому що вони давалися ,щоб їх відкладали. Мама абсоьтно ніде донечку не водила ,на ліки я скидала окремо,на школу я скидала вчительці все сама
Поліпривіт всім• 02 августа в 09:32
Ответ дляIQ 80
👍
А поговорить?• 02 августа в 09:33
Ответ дляЕлектрохарчування
Я лежала у лікарнях постійно
И как вы из больницы работали репетитором?
Латексне альтер ЕГО• 02 августа в 09:33
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы же лежали всю беременность?? А теперь выездные занятия?? Не сходится