Роздратована шкіра• 02 августа в 11:48
Реально ли приручить хомяка, чтобы не кусался?
Клептоманка• 02 августа в 12:00
Мы часто брали в руки, кормили с рук, бегал по нам, по столу, по дивану, не кусался, но в шторе прогрыз большую дырку и книги погрыз...
Бешене сарі• 02 августа в 12:06
Можно.У нас были и Джунгарики и Роборовского( пишут , что они вообще не ручные ).И не кусались, и даже спали и спокойно сидели на руках.Постепенно брать на руки, гладить, кормить с рук.
мистерЛяпсус• 02 августа в 12:13
Ответ дляЛиса Патрикевна
Та сколько те хомяки живут, 3 года. Потерпите.
Да. Мне так джунгарика подарили, а я не знала, что они так мало живут. Капец я плакала
Майор Медуза• 02 августа в 12:37
Можна приручити. Я шуганих малюків приручала щоразу. По перше дати йому час на адаптацію, по друге потім виманювати його горішком чи фруктом і давати щоб взяв з руки, спочатку тримаючи пальцями, далі як звикне, то класти горішок на долоню, але не намагатись зловити, щоб він повірив що небезпеки нема. А потім вже можна пробувати і на руки брати. До речі якщо у вас двері зверху на клітці, то це не допоможе в прирученні, бо рука зверху для них це небезпека, їх птахи так ловлять, тільки знизу.