Люблю ВалЄру• 02 августа 2025
Вступ, широкий конкурс
Можливо, хтось зможе пояснити. Дочка подавала заяви на англ .мову. В кожному вузі була заявлена певна максимальна к- сть бюджетних місць. Зараз знайшла список широкого конкурсу, переліку її спеціальності немає. Це означає, що держава не виділила жодного бюджетного місця по країні?
Ластовиння• 02 августа 2025
може ще не всі оприлюднили або глюк, подивилась зараз - там взагалі дуже мало напрямів
Люблю ВалЄру
• 02 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
подивиться на сайте вступ, там все написано
Я там і дивилася
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2025
Зайбіть в єдебо. Там в меню є два бакалавра, спробуйте спочатку на першому, потім на другому. Є там ваша філологія, германські мови.
Люблю ВалЄру
• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Де германські, там шведська і німецька
Люблю ВалЄру
• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А що на цьому другому?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Де германські, там шведська і німецька
Ви пробували іншого бакалавра?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А що на цьому другому?
Ваші германські мови , перша англійська
Люблю ВалЄру
• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
фото
Так, справді є
А чим вони відрізняються?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так, справді є
А чим вони відрізняються?
Щоб сайт краще працював, одні спеціальності в одному бакалаврі, інші - в іншому
Ластовиння• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дивна система, могли б написати попередження.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2025
Ответ дляЛастовиння
Там воно є під зірочкою: якщо спеціальність не відображається...
Ластовиння• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну там написано ’Якщо спеціальність не відображається у випадаючому списку, це означає, що на цю спеціальність на обраний освітній ступінь та основу вступу відсутні обсяги державного замовлення. Оберіть іншу основу вступу, наприклад, замість «Бакалавр - Повна загальна середня освіта» обрати «Бакалавр - Повна загальна середня освіта та НРК5»’ Але ж це все одно у другому випадку бакалавр після школи. Тому основа вступу і ступінь ті ж.
Люблю ВалЄру
• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую
Я дуже хвилююся просто
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дякую
Я дуже хвилююся просто
Що вже хвилюватися, вже відпочивати.