Lubasha1981• 22 июля в 15:00

ВСТУП 2025

В кого діти за результатами НМТ мають можливість отримати грант на навчання на контракті, як ви ставите пріоритети на заяви при вступі? Надаємо 1 і 2 пріоритет визначеному університету і визначеній спеціальності, інші - для підстраховки. Чи правильно буде так:

- спеціальність 1 бюджет - 1 пріоритет
- спеціальність 1 контракт - 2 пріоритет

- спеціальність 2 бюджет - 3 пріоритет
- спеціальність 2 контракт - 4 пріоритет
Знаю, що якщо відмовитися від бюджетного місця, то втрачається грант. Чи правильно я розумію, що бюджет з 3 пріоритетом буде розглядатися системою тільки за умови, що ми не проходимо на контракт за 2 пріоритетом?
палка-копалка• 22 июля в 15:04
да, правильно
vinika• 22 июля в 15:04
Мне кажется 2 и 3 надо поменять местами
Я не тону• 22 июля в 15:05
Я так зрозуміла що пріорітети від 1до 5 бюджет і від 1 до 10 контракт
Все буде• 22 июля в 15:06
Ставим тільки контракт , бо розумію що по балам не проходимо на бюджет в конкретний вуз , але ще чекаємо , щоб оцінити шанси
автор Lubasha1981 • 22 июля в 15:12
Ответ дляvinika
Мне кажется 2 и 3 надо поменять местами
для нас контракт на першу спеціальність з грантом більш бажаний, ніж бюджет на іншу спеціальність
БеллаДонна• 22 июля в 15:13
Ответ дляvinika
Мне кажется 2 и 3 надо поменять местами
так может для человека специальность важнее бюджета
автор Lubasha1981 • 22 июля в 15:14
Ответ дляЯ не тону
ні, від 1 до 15 (і бюджет, і контракт почергово)
автор Lubasha1981 • 22 июля в 15:16
Ответ дляБеллаДонна
саме так, якщо не бюджет, то згідні на контракт з грантом, але для підстраховки 3 пріоритет думаємо ставити бюджет на іншу спеціальність, на випадок, що не проходимо на контракт по 2 пріоритету
Сиамская сороконожка• 22 июля в 15:18
а хіба контракт завжди з грантом?
Зроблено у 80-х• 22 июля в 15:42
Ответ дляvinika
Мне кажется 2 и 3 надо поменять местами
Якби автору був важливіший бюджет і все одно де вчитися, то ви були б праві. Але це не той випадок
Зроблено у 80-х• 22 июля в 15:42
Ответ дляЯ не тону
Неправильно
автор Lubasha1981 • 22 июля в 15:42
Ответ дляСиамская сороконожка
а хіба контракт завжди з грантом?
ні, в нас 2 предмети більше 170 балів
Зроблено у 80-х• 22 июля в 15:42
Ответ дляLubasha1981
Все правильно ви розставили, і правильно розумієте принцип роботи алгоритму
Зроблено у 80-х• 22 июля в 15:43
Ответ дляСиамская сороконожка
а хіба контракт завжди з грантом?
Не завжди. А у автора з грантом.
Дама-мадама• 22 июля в 15:56
Ответ дляLubasha1981
Тоді ви все правильно робите.
vinika• 22 июля в 17:02
Ответ дляЗроблено у 80-х
Мабуть Ваша правда! Мені зараз головне бюджет щоб донька поступила. Але завтик навіть з полачі доків йде. Не приймають її атестат. Типа фальш.
Зараз з гор лінією, письма, вроди пропускають. А все тому, що хтось зробив помилку при видачі
Зроблено у 80-х• 22 июля в 18:15
Ответ дляvinika
Ви цю помилку вчасно не помітили?
Капець ситуація, звісно.
vinika• 22 июля в 19:48
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ви цю помилку вчасно не помітили?
Капець ситуація, звісно.
Коли взяли в руки тоді і помітили, буквально о 9 ранку після випускного. Одразу виправили вони, а що з того тепер
Зроблено у 80-х• 22 июля в 20:21
Ответ дляvinika
Ну школа перезамовила, додрукували вже? Просто там же все автоматично через дію підтягується. Вам додрукували з іншим номером?
vinika• 22 июля в 20:34
Ответ дляЗроблено у 80-х
За тим самим, бо через добу повернули той додаток новий
Зроблено у 80-х• 22 июля в 20:43
Ответ дляvinika
В дію щось не підтягнулося? Все одно не розумію, але бажаю вам якнайшвидше вирішити проблему.
vinika• 22 июля в 20:45
Ответ дляЗроблено у 80-х
В дії все є. Дякую
Знаю бакси• 09 августа в 16:14
Автор!
Як ваші пріоритети спрацювали?