Білка в колесі• 02 августа в 17:09
Как можно дружить на расстоянии?
Если ли у вас такой опыт?
Друг/подруга живет в другой стране, вы в Украине…
И возможность видеться лично - 2/3 раза в год.
Это можно назвать дружбой?
Есть ли смысл?
Это можно назвать дружбой?
Есть ли смысл?
Та прям багіня• 02 августа в 17:10
для меня дружба это встречи - где каждый рассказывает как и что у него, а не стандартное - да все хорошо, как ты
Khmelnichanka• 02 августа в 17:13
В мене всі друзі вже давно переважно онлайн.
Років з дванадцять.
Останні три роки - тим більше.
Спілкуємось, звичайно, менше, ніж тоді, коли бачились вживу, але вони і досі для мене близькі люди.
Сподіваюсь, що і я для них теж.
А ще найбільше моє коло спілкування - серед тих людей, з якими ми заочно знайомі пару десятків років, та жодного разу не бачились в реалі.
Або бачились пару разів.
Це люди з тематичних форумів, з ЖЖ, з ФБ.
Деякі з них мені по- справжньому рідні.
Хоча я розумію, що це не зовсім той варіант дружби, про який традиційно мається на увазі.
Років з дванадцять.
Останні три роки - тим більше.
Сподіваюсь, що і я для них теж.
Або бачились пару разів.
Деякі з них мені по- справжньому рідні.
Ждун с Нибиру• 02 августа в 17:15
Так, є. Побачились після 8 років на відстані. Зараз бачимо 1-2 рази на рік. І це моя найкраща подруга. Розмовляємо часто.
ДелиВерка• 02 августа в 17:17
В мене подруга вже 3,5 роки закордоном і не може приїхати, бо назад не пустять. І так, дружимо, спілкуючись тільки по телефону. Ми можемо говорити по 3-4 години
Форточка• 02 августа в 17:27
Да, редко видимся. В основном переписки. Война, все сложно. Хоть она живет недалеко.
ШанельКуКу• 02 августа в 18:37
Для меня настоящая дружба, когда люди переживают какие-то этапы вместе, поддерживают друг друга. С расстоянием эта связь теряется. И отсутствие времени вместе тоже влияет, ни один телефон или видео связь этого не заменят