Стильна штучка• 02 августа в 15:30

Ви б перестали спілкуватися/бачитися із своїми знайомими/приятелями

Через те,що в них особлива дитина ,а у вас здорова

Чоловік впевнений ,що саме через це із ним перестав спілкуватися та бачитися старий приятель
Прагматик флегма• 02 августа в 15:31
Просто треба зустрічатися без дітей. І все буде ок
ПочтальЁнша• 02 августа в 15:32
Ні. Я не знаю, чому так трапляється. Для прикладу, моя хороша подруга майже перестала зі мною бачитись і спілкуватися, коли я почала жити разом на той момент зі своїм хлопцем. Вона жила з батьками.
So_so• 02 августа в 15:32
Нет. У меня есть друзья со сложными детьми, это никак не влияет.
автор Стильна штучка • 02 августа в 15:32
Ответ дляПрагматик флегма
А куди дитину?
автор Стильна штучка • 02 августа в 15:34
Ответ дляSo_so
Значить причина в чомусь іншому,що він його морозить,але він свято впевнений,що то через дитину
Додекаэдр• 02 августа в 15:34
Ответ дляПочтальЁнша
Сравнили. Вы там были, как третий лишний и она своё время уделяла своему парню.
Додекаэдр• 02 августа в 15:35
Ответ дляСтильна штучка
А куди дитину?
И Вы, серьёзно, спрашиваете, почему перестали общаться?
Лиса Патрикевна• 02 августа в 15:35
Ответ дляПочтальЁнша
Просто у вас стали занадто різні етапи життя.
Ну і ще момент, якщо в неї не складалося особисте життя, їй було тяжко бачити Ваше.
Та прям багіня• 02 августа в 15:35
Ответ дляПрагматик флегма
Кому треба?
Khmelnichanka• 02 августа в 15:35
Таке трапляється.
В мене перервалась близьке спілкування з багатьма друзями через моїх особливих дітей.
При цьому, Ініціаторами розриву були не лише друзі, в інколи - і я.
Щоправда, пізніше з більшістю стосунки поновилися.
So_so• 02 августа в 15:36
Ответ дляСтильна штучка
Конечно. Отношения заканчиваются по множеству причин.
ПочтальЁнша• 02 августа в 15:36
Ответ дляЛиса Патрикевна
Можливо
Цветочница• 02 августа в 15:36
Ответ дляДодекаэдр
С маленькими ходят обычно вместе
Кредитная• 02 августа в 15:36
Я товаришую з друзями особисто,без дітей.Якось в нас так завелося,що ми зустрічаємося десь побачитися,піти і театр,повечеряти,але самі.Нам так комфортно-домашні справи дома.
Томатико• 02 августа в 15:37
Просто от того, что родился особенный ребенок - нет, не перестала бы
Томатико• 02 августа в 15:38
Ответ дляСтильна штучка
А он ходил на встречу и они оба брали детей? Если ребенок спокойный, не думаю, что из-за этого
Кредитная• 02 августа в 15:38
Ответ дляСтильна штучка
А куди дитину?
Не всі хочуть,це зрозуміло.В мене взагалі подруга без дітей,нах їй мої діти,шум і гам.Діти йдуть на дитячі розваги,а в дорослі компанії ми не беремо.То наш час для відпочинку.
автор Стильна штучка • 02 августа в 15:42
Ответ дляТоматико
Так вони свою дитину брали теж
Капитошечка• 02 августа в 15:46
Ответ дляSo_so
Да, но если только не весь мир крутится вокруг их ребенка и всё общение сводится к: да что там у вас! вам бы наши проблемы, у нас .... и дальше нытьё как всё плохо, тошно, сложно и пр., слова нельзя сказать о себе или о чем-то хорошем у себя.
Но встречала и противоположный вариант, где мама-одиночка с особенным ребенком покруче обычных родителей успевает везде побывать, пофоткать и поделиться, как и где они классно провели время на экскурсии, в музее, празднике, в путешествии и т.д.
автор Стильна штучка • 02 августа в 15:49
Ответ дляДодекаэдр
Так в них теж є дитина,і вони постійно із нею.
автор Стильна штучка • 02 августа в 15:51
Ответ дляКапитошечка
На зустрічі вони більше розповідали про свою дитину,значить весь світ крутиться навколо їх дитини?
Капитошечка• 02 августа в 15:53
Ответ дляСтильна штучка
Да, только их и их проблемы можно обсуждать, и никакие другие.
Это напрягает. А у нас по сравнению с ним всё хорошо, поэтому мы можем только молчать и слушать. А, жалеть их и причитать можно, в промежутках.
автор Стильна штучка • 02 августа в 15:54
Ответ дляКапитошечка
Про що ви?
Додекаэдр• 02 августа в 15:56
Ответ дляСтильна штучка
Так вони свою дитину брали теж
После одного раза они поняли, что такой формат отношений им не подходит. Имеют право.
Горлаю зрання• 02 августа в 15:58
Ответ дляСтильна штучка
Може бути і через дитину. Все може бути.
дама_из_декрета• 02 августа в 15:58
Ответ дляПочтальЁнша
О, я зі своєю так почала бачитися, при тому, що ми на той момент мали спільний бізнес. Бо її хлопець був УСЮДИ, навіть коли ми домовлялися обговорити робочі моменти, він також приїжджав скласти нам компанію. Виходило так, що спілкуватися з подругою я не могла, тільки з ним в наборі
Горлаю зрання• 02 августа в 16:00
Ответ дляСтильна штучка
Так вони свою дитину брали теж
Ваша якось шкодила їхній дитині?
Карусель-весель• 02 августа в 16:01
В мо´ї куми здорова, просто погано вихована дитина, вона мені не подобається, хоча я бачу, що це копія і наглість Іри, але з Ірою мені комфорртнл, але от її мала підбішує. Тому я звела стосунки до приятельських, коли вже і сама не запрошую і до них відмовляюся ходить на свята. Тільки зустріч десь в місті один на один, або коли її діти в бабусі. Вона сама обзива свою дитину монстром, але дивується, чому я їх ігнорю
Додекаэдр• 02 августа в 16:01
Ответ дляСтильна штучка
А если у их ребёнка не сложилась коммуникация с Вашим?
Додекаэдр• 02 августа в 16:01
Ответ дляСтильна штучка
Кажется, я начинаю понимать их...